Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Badania serca z konsultacją od 54,99 zł w Poradni Vitalis

od139,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Profesjonalne badania układu krążenia wraz ze specjalistyczną konsultacją umożliwiają dokładną ocenę stanu serca

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Wymagana wcześniejsza rejestracja celem ustalenia terminu badania tel. 32 620 02 93 lub 733 433 494. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 16 opcji

 • 139,99 zł za Holter EKG 24 h + konsultacja,
 • 119,99 zł za Holter RR 24 h + konsultacja,
 • 219,99 zł za Holter EKG 24 h + konsultacja i test wysiłkowy,
 • 199,99 zł za Holter RR 24 h + konsultacja i test wysiłkowy,
 • 279,99 zł za Holter EKG 24 h + konsultacja i test pochyleniowy,
 • 259,99 zł za Holter RR 24 h + konsultacja i test pochyleniowy,
 • 299,99 zł za Holter EKG 24 h + konsultacja i Stress Echo/UKG,
 • 279,99 zł za Holter RR 24 h + konsultacja i Stress Echo/UKG,
 • 69,99 zł za Holter EKG 24 h,
 • 54,99 zł za Holter RR 24 h,
 • 149,99 zł za Holter EKG 24 h + test wysiłkowy,
 • 129,99 zł za Holter RR 24 h + test wysiłkowy,
 • 199,99 zł za Holter EKG 24 h + test pochyleniowy,
 • 189,99 zł za Holter RR 24 h + test pochyleniowy,
 • 219,99 zł za Holter EKG 24 h + Stress Echo/UKG,
 • 219,99 zł za Holter RR 24 h + Stress Echo/UKG.

Holter EKG 24 h – całodobowa rejestracja rytmu i częstości pracy serca oraz zmian niedokrwiennych.
Holter RR 24 h – całodobowa rejestracja ciśnienia tętniczego krwi przez specjalny aparat składający się z mankietu do zakładania na ramię oraz sprzężonego z nim rejestratora.
Test wysiłkowy – pozwala na ocenę pracy serca podczas monitorowanego wysiłku fizycznego, jest pomocne w diagnostyce choroby wieńcowej, ocenie wydolności serca i zaburzeń rytmu serca.
Test pochyleniowy – pozwala na ocenę układu krążenia pacjenta w warunkach zbliżonych występujących podczas pionizacji ciała.
Stress Echo/UKG – podstawowe badaniem w diagnostyce chorób serca, ponieważ pozwala ocenić jego strukturę anatomiczną i pracę.

Poradnia Vitalis

Specjalnością poradni jest kardiologia, niemniej znajduje się w niej kilkanaście innych gabinetów. W Vitalis można znaleźć pomoc także w zakresie ginekologii i położnictwa, endokrynologii, neurologii, psychiatrii, USG, urologii, endokrynologii, chorób przewodu pokarmowego, seksuologii i rehabilitacji. Właścicielami Poradni Vitalis są dr n. med. Jacek Nowak, posiadający 27-letnie doświadczenie szpitalne i ambulatoryjne w pełnej diagnostyce nieinwazyjnej oraz elektrokardiologii oraz dr hab. n. med Aleksander Żurakowski, specjalista w dziedzinie hemodynamiki z 20-letnim doświadczeniem klinicznym. Ich doświadczenie, energia i stale aktualizowana wiedza medyczna sprawiają, że w Poradni Vitalis można liczyć na kompleksową opiekę.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Kopernika 25, 32-540 Trzebinia

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91307)
Shopping (70)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Tychy (1103)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1103)
Groupon (1133)

Polub nas na Facebooku:

Tychy jest to miasto położone na południu Polski, na Górnym Śląsku. Dodatkowo Tychy charakteryzują się mikroklimatem wyżynnym z dużym wpływem pobliskich gór. Miasto odgrywa ważną rolę w przemyśle i gospodarce naszego kraju. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogowa i kolejową. Tychy są obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. W mieście znajdują się liczne hotele, parki, zakłady usługowe, sklepy- przyciągające do siebie turystów oraz osoby przebywające tu na stałe. Mieszkańcy oraz ludzie odwiedzający miasto Tychy chętnie korzystają ze znajdujących się w centrum udogodnień. Salony fryzjerskie i kosmetyczne, galerie handlowe, kluby, siłownie, baseny, bary. Są to miejsca, które codziennie przyciągają wielu ludzi, którzy chętnie chodzą na zakupy i korzystają ze współczesnych udogodnień. Trend ten dostrzegł portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju promocyjne oferty na produkty i usługi zawierające kupony rabatowe. Uprawniają one do otrzymania atrakcyjnych zniżek cenowych. Dzięki temu na rynek dostarczane są wysokiej jakości oferty po okazyjnej cenie- zawierające nawet do 70% rabatu. Na Grupeo w specjalnej zakładce "Tychy" codziennie prezentowane są aktualne oferty promocyjne powiązane z miastem. Dzięki portalowi Grupeo goście odwiedzający stronę internetową serwisu moga nabyć zniżki na noclegi w hotelach i apartamentach, posiłki w restauracjach czy na przykład za mniejsze pieniądze skorzystać z pakietów na usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy też dentystyczne. Grupeo to także zakupy w okazyjnych cenach jako smartshopping. Każdy z pewnością dostrzeże liczne oferty markowych perfum, modnej odzieży, sprzętu elektronicznego i multimedialnego, asortymentu wyposażenia domu i ogrodu oraz produktów codziennej potrzeby. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i skierowany do ludzi w każdym wieku, mających różne wymagania i oczekiwania. Każdy powinien znaleźć tutaj wszystko czego potrzebuje- w dodatku zrobi to za bardzo atrakcyjną cene! Skoro można robić zakupy taniej...to po co przepłacać? Grupeo pomaga ludziom troszcząc się w ten sposób o ich finanse. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na portalu promocyjna oferta handlowa jest jakby okazją dla kupującego. Posiada ona ograniczoną dostępną ilość oraz ma ściśle określony czas ważności. Aby skorzystać z proponowanej zniżki trzeba podejmować decyzje zgodnie z obowiązującymi zasadami, gdyż inaczej szansa na oszczędności przepadnie. Grupeo propaguje tańsze zakupy, przynoszące satysfakcję dla kupujących. Warto korzystać przy pomocy Grupeo z korzyści, które przynoszą nam zakupy grupowe!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry