Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kurs instruktora wspinaczki skałkowej (1110 zł) lub strzelectwa sportowego (1680 zł) w Centrum Szkolenia Strzeleckiego

1600 złod1110
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 31%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Praktyczne i teoretyczne przygotowanie do zawodu instruktora wspinaczki skałkowej lub strzelectwa sportowego

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: W kursie Instruktora Wspinaczki Skałkowej wziąć udział mogą osoby, posiadające wykształcenie minimum średnie oraz brak przeciwwskazań lekarskich do kursu. Z części ogólnej zwolnione mogą być osoby, które posiadają uprawnienia rekreacji ruchowej innej specjalności. Warunki uczestnictwa w kursie instruktora strzelectwa: ukończona szkoła min. średnia, ksero świadectwa lub dyplomu, zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do wykonywania zawodu instruktora strzelectwa, wypełnienie karty zgłoszenia, 2 zdjęcia o wymiarach 3,5 x 4,5 cm. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Termin kursu strzelectwa sportowego po telefonicznym uzgodnieniu. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 693740914 z podaniem kodu zabezpieczającego.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 2 opcji

  • 1110 zł zamiast 1 600 zł za kurs na instruktora wspinaczki skałkowej dla 1 osoby
  • 1680 zł zamiast 2 400 zł za kurs instruktora strzelectwa sportowego dla 1 osoby

Kurs instruktora wspinaczki skałkowej

Termin: zostanie podany wkrótce Miejsce: Słupsk, ścianka wspinaczkowa ul. Niedziałkowskiego. Kurs składa się z części ogólnej i specjalistycznej Kurs obejmuje: szkolenie, sprzęt, ubezpieczenie NNW

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Kurs instruktora strzelectwa sportowego

Szkolenia odbywają się w systemie weekendowym, oraz stacjonarnym Uczestnicy kursu po zaliczeniu Egzaminu Końcowego otrzymują: legitymację Instruktora Strzelectwa Sportowego z Pomorskiej Akademii Sportu i Turystyki, świadectwo ukończenia kursu I pomocy przedmedycznej.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Centrum Wyszkolenia Strzeleckiego

Działająca od 10 lat firma, organizuje bezpieczne i profesjonalne kursy, szkolenia dla wszystkich chętnych, którzy chcą poznać lub podnieść umiejętności strzeleckie pod kierunkiem doświadczonej kadry szkoleniowej. W ofercie centrum znajdą się zatem kursy doskonalające strzelectwa długodystansowego, dynamicznego, na sędzię strzelectwa myśliwskiego, sportowego czy dynamicznego i wiele więcej. Dla tych którzy pragną rozpocząć pracę w służbach mundurowych czy w firmach ochroniarskich firma prowadzi różne szkolenia, które pomogą zdobyć pierwsze kwalifikacje.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Biernackiego 8, 76-200 Słupsk, POMORSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91627)
Shopping (72)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Trójmiasto (995)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (995)
Groupon (1612)
Klub Zniżek (111)

Polub nas na Facebooku:

Trójmiasto obejmuje swoim zasięgiem trzy połączone ze sobą miasta: Gdańsk, Gdynię oraz Sopot. Obszar Trójmiejski znajduje się na północy Polski nad Zatoką Gdańską oraz Pucką. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową, kolejową oraz połączenie morskie i lotnicze. Gdańsk i Gdynia są to miasta zarówno atrakcyjne pod względem historycznym jak i turystycznym. Natomiast Sopot zazwyczaj kojarzony jest z miejscem urlopowym, gdzie można fajnie spędzić swój urlop i odpocząć od codzienności. Są to trzy miejsca- przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W obecnych czasach przeżywają swój dynamiczny rozwój i rozkwit. Są obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. W Trójmieście znajduję sie wiele nowoczesnych hoteli i punktów noclegowych, markowe restauracje, bary, sklepy, kina, muzea, galerie hadlowe. Ludzie przyjeżdzający na urlop do Gdańska, Gdyni czy Sopotu chętnie korzystają z wielu udogodnień tych miast oraz poddają się czekającym tu rozrywkom i relaksowi. Znajdują się tutaj baseny, kręgielnie, sale fitness, siłownie itp. Aby w pełni wykorzystać swój czas, a dodatkowo zaoszczędzić pieniądze dobrym rozwiązaniem są zakupy grupowe. Główną rolę w tej branży wiedzie znany w Polsce agregator zakupów grupowych- Grupeo. Na stronach internetowych swojego serwisu prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty oraz zniżki cenowe (sięgające nawet do 70%). Grupeo promuje smartshopping- czyli rozsądne zakupy, dzięki którym konsumenci nabywają atrakcyjne produkty i usługi po okazyjnej cenie. Dzięki Grupeo zebrane są tu i skatalogowane oferty bonusowe w jednym miejscu. Każdy bez problemu znajdzie promocyjne usługi kosmetyczne, dentystyczne czy też fryzjerskie. Na portalu zaprezentowane są liczne rabaty na posiłki w renomowanych restauracjach oraz na pobyty w hotelach, zniżki na sprzęt sportowy, artykuły motoryzacyjne, perfumy, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki, sprzet elektroniczny oraz multimedialny jak i przeceny na produkty codziennego użytku. Trzeba jednak pamiętać, że każda zaprezentowana na Grupeo oferta handlowa ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ma ściśle określony czas promocji. Trzeba więc decyzje o zakupie bonu uprawniającego do otrzymania zniżki podejmować zgodnie z regulaminem obowiązującej promocji, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z okazji. Propozycje zakupów grupowych codziennie prezentowane na Grupeo są skierowane do wszystkich bez względu na wiek, zainteresowania oraz wymagania. Zarówno bardziej jak i mniej zamożni odbiorcy znajdą tutaj wszystko czego potrzebują i to dodatkowo w specjalnych okazjach- niedostępnych nigdzie indziej na rynku! Warto więc korzystać z przywilejów zakupów grupowych jak i polecać je innym ludziom, którzy do tej pory nie mieli okazji z nich skorzystać. Bo dzięki Grupeo każdy może oszczędzać!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry