Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Wycieczka po Krainie Wygasłych Wulkanów

od77
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Wycieczki to jedna z niewielu aktywności, które działają na ludzi wielotorowo. Same tereny wyścielane zielenią działają na zmysły, a opowieści osób, które spędziły większość życia na badaniu wielobarwnej szaty matki natury - są nie tylko ciekawe, ale i rozwijające. Nie wszyscy wiedzą, że polskie góry mają za sobą niezwykłą historię, sięgającą miliony lat wstecz.  Wycieczka po krainie wygasłych wulkanów w towarzystwie licencjonowanych geologów to jedyna okazja, by poznać genezę piękna Gór Kaczawskich, włącznie z tym, co pozostawiły nam procesy geologiczne zachodzące w skorupie ziemskiej, zwłaszcza po „wybuchowym” okresie, którego zaznały górzyste tereny.  Taki podarunek jest przede wszystkim uniwersalny – bajkowe widoki, którymi przystrojone są Góry Kaczawskie, zapierają dech w piersiach, a czas spędzony z pasjonatami doprawia tę pożyteczną podróż po historii doskonałą atmosferą. W trakcie zwiedzania zostanie rozpalone ognisko, będące doskonałą okazją do zadania pytań tutejszych geologów.  Prezent zawiera: zwiedzanie Gór Kaczawskich opiekę przewodnika kaczawskiego i geologa ognisko (kiełbaski, pieczywo, keczup, musztarda)
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Active Trip, Pensjonat Pod Chmielarzem w Wojcieszowie
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (23657)
Cała Polska (547)
Bilety (38)
lokalne
Warszawa(1736)
Kraków(1158)
Łódź(587)
Wrocław(683)
Poznań(851)
Trójmiasto(630)
Szczecin(421)
Katowice(631)
Bydgoszcz(410)
Toruń(342)
Lublin(338)
Białystok(306)
Rzeszów(271)
Częstochowa(276)
Radom(307)
Kielce(314)
Olsztyn(261)
Opole(259)
Bielsko-Biała(297)
Gliwice(480)
Sosnowiec(484)
Rybnik(430)
Tychy(454)
portale
Wakacje.pl(22608)
Super Prezenty(3971)
Groupon(2974)
Travelist(680)
Triverna(73)

Polub nas na Facebooku:

"Góry" jest to specjalna grupa ofert znajdująca się na Grupeo Travel skierowana do miłośników wyjazdów w góry oraz zwolenników turystyki pieszej. Zebrana jest tu bogata gama propozycji służacych do miłego spędzania urlopu wśród masywów górskich i ich okolic, znajdujących się zarówno w kraju jak i zagranicą. Każdy z pewnością dostrzeże liczne oferty i promocje turystyczne dotyczące takich regionów jak Sudety, Karpaty, Tatry jak i również Alpy. Piękno krajobrazów w tych częściach naszego globu, dodatkowo bogata oferta sprawdzonych hoteli, pensjonatów, miejsc noclegowych jak i interesujących restauracji pozwala przybliżyć każdego korzystającego z Grupeo Travel do spędzenia swojego wymarzonego urlopu. Lokalizacje gwarantują bliski kontakt z naturą, przebywanie w środowisku wolnym od hałasu oraz miejskich zanieczyszczeń. A po powrocie z całodziennych wypraw z pewnością o swoich gości zadbają renomowane hotele, mające szeroką gamę usług kosmetycznych, SPA, zabiegów odnowy biologicznych i propozycji rozrywkowych. "Góry" na Grupeo to gwarancja odpoczynku i doznania dużej dawki relaksu - tak bardzo potrzebnego każdemu człowiekowi. Swój pobyt można zaplanować indywidualnie jak i odnaleźć ciekawą ofertę wyjazdu dla całej rodziny. Specyficzny klimat panujący w górach zachęca również urlopowiczów do aktywności fizycznej, przebywania na świeżym powietrzu, próbowania specjałów kulinarnych i poznawania nowych ludzi - często mających podobne hobby związane z górami. Prezentowane oferty handlowe mają charakter promocyjny, czyli zawierają znaczne rabaty i zniżki cenowe, zachowując wysoką jakość. Warto jednak pamiętać, że pojawiające się na stronie Grupeo oferty wraz z bonami i kuponami zniżkowymi mają ograniczoną i określoną w promocji dokładną ilość oraz podany termin ważności promocji. Warto więc podjąc decyzje w trakcie jej trwania, a nastepnie odliczać tylko dni do wymarzonego wypoczynku. Z Grupeo Travel można podrózować tanio i wygodnie, tworząc niezapomniane chwile dla siebie oraz swoich bliskich!

© 2022 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry