Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Villa Verde Congress & Spa **** - Wodne szaleństwo u bram Jury

400 złod335
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 17%
..............................................................................................
Oferta z Travelist
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Jura Krakowska-Częstochowska to kraina malowniczych warowni i niesamowitych formacji skalnych. Villa Verde**** leży u bram regionu i będzie świetną bazą do jego eksploracji. Na miejscu zaś czeka okazały kompleks rekreacyjny z Parkiem Wodnym oraz wygodne pokoje, w których zrelaksujesz się i zapomnisz o codziennych stresach. Możesz też skorzystać z bogatej oferty zabiegów SPA. Czemu więc nie zadbać o dobrostan zarówno ciała, jak i ducha?
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Zawiercie Jura Wakacje
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (19843)
Cała Polska (545)
Bilety (66)
lokalne
Warszawa(1760)
Kraków(1276)
Łódź(627)
Wrocław(728)
Poznań(974)
Trójmiasto(818)
Szczecin(478)
Katowice(724)
Bydgoszcz(513)
Toruń(378)
Lublin(407)
Białystok(342)
Rzeszów(324)
Częstochowa(332)
Radom(313)
Kielce(369)
Olsztyn(296)
Opole(281)
Bielsko-Biała(347)
Gliwice(564)
Sosnowiec(536)
Rybnik(488)
Tychy(531)
portale
Wakacje.pl(17283)
Super Prezenty(3510)
Groupon(3343)
Triverna(1304)
Travelist(880)

Polub nas na Facebooku:

"Góry" jest to specjalna grupa ofert znajdująca się na Grupeo Travel skierowana do miłośników wyjazdów w góry oraz zwolenników turystyki pieszej. Zebrana jest tu bogata gama propozycji służacych do miłego spędzania urlopu wśród masywów górskich i ich okolic, znajdujących się zarówno w kraju jak i zagranicą. Każdy z pewnością dostrzeże liczne oferty i promocje turystyczne dotyczące takich regionów jak Sudety, Karpaty, Tatry jak i również Alpy. Piękno krajobrazów w tych częściach naszego globu, dodatkowo bogata oferta sprawdzonych hoteli, pensjonatów, miejsc noclegowych jak i interesujących restauracji pozwala przybliżyć każdego korzystającego z Grupeo Travel do spędzenia swojego wymarzonego urlopu. Lokalizacje gwarantują bliski kontakt z naturą, przebywanie w środowisku wolnym od hałasu oraz miejskich zanieczyszczeń. A po powrocie z całodziennych wypraw z pewnością o swoich gości zadbają renomowane hotele, mające szeroką gamę usług kosmetycznych, SPA, zabiegów odnowy biologicznych i propozycji rozrywkowych. "Góry" na Grupeo to gwarancja odpoczynku i doznania dużej dawki relaksu - tak bardzo potrzebnego każdemu człowiekowi. Swój pobyt można zaplanować indywidualnie jak i odnaleźć ciekawą ofertę wyjazdu dla całej rodziny. Specyficzny klimat panujący w górach zachęca również urlopowiczów do aktywności fizycznej, przebywania na świeżym powietrzu, próbowania specjałów kulinarnych i poznawania nowych ludzi - często mających podobne hobby związane z górami. Prezentowane oferty handlowe mają charakter promocyjny, czyli zawierają znaczne rabaty i zniżki cenowe, zachowując wysoką jakość. Warto jednak pamiętać, że pojawiające się na stronie Grupeo oferty wraz z bonami i kuponami zniżkowymi mają ograniczoną i określoną w promocji dokładną ilość oraz podany termin ważności promocji. Warto więc podjąc decyzje w trakcie jej trwania, a nastepnie odliczać tylko dni do wymarzonego wypoczynku. Z Grupeo Travel można podrózować tanio i wygodnie, tworząc niezapomniane chwile dla siebie oraz swoich bliskich!

© 2021 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry