Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Tuczno: pokój 2-os. lub apartament dla 2 osób z opcją wyżywienia i więcej w Zamku Tuczno

190 złod139
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 26%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
* Cena jest za zakwaterowanie (pokój 2-osobowy lub apartament), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Anulowanie rezerwacji na min. 14 dni przed zameldowaniem, w przeciwnym wypadku opłata za rezerwację nie podlega zwrotowi. Rezerwacje dokonane w czasie krótszym niż 14 dni przed zameldowaniem, nie podlegają zwrotowi. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Brak opłaty klimatycznej. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. * Za dodatkową opłatą: wypożyczenie kajaka: 30 zł/godzina, wypożyczenie roweru: 10 zł/godz., masaż relaksacyjny ciała (45 min): 100 zł Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH. Ceny wyjściowe sprawdzone w oparciu o stawki dostępne na stronie hotelu/booking.com w dniu 11.04.2019. Więcej informacji tutaj.

Zamek

Do malowniczej miejscowości niedaleko Wałcza na wypoczynek zaprasza Zamek Tuczno. Obiekt mieści się blisko jezior i jest położony na granicach Drawieńskiego Parku Narodowego.

Pokoje i apartamenty zostały umeblowane na wzór historycznych pomieszczeń zamkowych. Dodatkowo znajdują się w nich telewizor, szafa i łazienka. Niektóre pomieszczenia mają kuchenkę i lodówkę.

Na terenie obiektu znajduje się restauracja, która serwuje dania kuchni staropolskiej i myśliwskiej.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Wisielcza Góra: zwiedzanie bunkrów z przewodnikiem.
  • Jezioro Bytyń z możliwością wypożyczenia sprzętu wodnego.
  • Wycieczka rowerowa po Drawieńskim Parku Narodowym.
  • Dzika zagroda, gdzie można zobaczyć żubry zachodniopomorskie.
  • Czarodziejska Górka w Strącznie.

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Zamkowa 1, 78-640 Tuczno, zachodniopomorskie

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (13596)
Cała Polska (260)
Bilety (103)
Hotele
lokalne
Warszawa(1322)
Kraków(893)
Łódź(618)
Wrocław(703)
Poznań(794)
Trójmiasto(748)
Szczecin(359)
Katowice(749)
Bydgoszcz(375)
Toruń(306)
Lublin(374)
Białystok(325)
Rzeszów(321)
Częstochowa(260)
Radom(272)
Kielce(296)
Olsztyn(268)
Opole(243)
Bielsko-Biała(385)
Gliwice(664)
Sosnowiec(669)
Rybnik(589)
Tychy(684)
portale
Wakacje.pl(9570)
Groupon(4158)
Tui(2151)
Super Prezenty(1255)
Travelist(738)
Triverna(632)
Kuptravel(227)

Polub nas na Facebooku:

"Pozostałe" jest to specjalna grupa ofert znajdująca się na Grupeo Travel. Ze względu na duże zróżnicowanie propozycji urlopowych dla osób planujących wypoczynek- znajdują się tutaj różnego rodzaju promocje związane z turystyką i spędzaniem wolnego czasu. W zakładce "Pozostałe" znajduje się pełna gama ofert zawierająca znaczne rabaty oraz zniżki cenowe- sięgające nawet do 70%. Znajdziemy tutaj wycieczki, oferty hoteli i  miejsc noclegowych, SPA, odnowy bilogicznej, atrakcji turystycznych oraz promocje aktywnego spędzania wypoczynku. Zarówno osoby zainteresowane popularnymi kurortami wczasowymi jak i miłośnicy ciszy i bliskości z naturą spełnią swoje wymagania i poddadzą się pełnemu relaksowi. Każdy planujący urlop zarówno indywidualny jak i rodzinny powinien na Grupeo Travel znaleźć wszystko czego oczekuje - bez względu na wiek, wymagania oraz zasobność portfela. Serwis Grupeo Travel prezentuje oferty turystyczne jako sprawdzone okazje cenowe dostępne dla każdego. Promuje zdrowy tryb życia oparty na wypoczynku i aktywności, jako niezbędny element w życiu każdego człowieka mający bardzo duży wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dodatkowo Grupeo Travel troszczy się o nasze sprawy finansowe, gdyż wymarzony urlop można spędzić, ponosząc przy tym niższe koszty, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze można następnie przeznaczyć na inne cele i przyjemności. Warto pamiętać, że każda zaprezentowana na Grupeo oferta promocyjna ma okresloną dostępną ilość dla kupujących oraz ma ściśle wskazany czas ważności promocji. Warto więc podejmować decyzję zgodnie z zasadami promocji, gdyż w przeciwnym razie można przegapić okazję! Grupeo Travel to wakacje oparte na zasadzie zakupów grupowych, po powrocie z których pozostaną miłe wspomnienia i chęć powrotu w przyszłości. Uzytkownicy serwisu Grupeo Travel mają zagwarantowane wysokiej jakości usługi oraz opiekę personelu po atrakcyjnych cenach. Portal prezentuje promocje szerokiemu gronu odbiorców z całego kraju- zarówno z tych dużych jak i małych miejscowości. Dokłada wszelkich starań, aby dotrzeć do  każdej osoby zainteresowanej miłym wypoczynkiem. Grupeo Travel to pomoc w planowaniu każdej podróży, możliwość porównywania ofert, funkcjonalna obsługa serwisu, a także starannie zaprezentowane informacje handlowe oraz dokładne ilustracje graficzne każdej z ofert. Ci, którzy się odważyli i pierwszy raz spróbowali zakupów dzięki Grupeo, chętnie wracają tutaj i polecają ten cieszący się oraz modny "styl życia" oparty na podróżowaniu innym osobom, które do tej pory nie miały okazji skorzystać z zalet zakupów grupowych. Wystarczy tylko zdobyć kupon rabatowy i czekać na rozpoczęcie wymarzonego urlopu!

© 2019 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry