Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Tuczno: pokój 2-os. lub apartament dla 2 osób z opcją wyżywienia i więcej w Zamku Tuczno

190 złod139
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 27%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
* Cena jest za zakwaterowanie (pokój 2-osobowy lub apartament), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Anulowanie rezerwacji na min. 14 dni przed zameldowaniem, w przeciwnym wypadku opłata za rezerwację nie podlega zwrotowi. Rezerwacje dokonane w czasie krótszym niż 14 dni przed zameldowaniem, nie podlegają zwrotowi. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Brak opłaty klimatycznej. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. * Za dodatkową opłatą: wypożyczenie kajaka: 30 zł/godzina, wypożyczenie roweru: 10 zł/godz., masaż relaksacyjny ciała (45 min): 100 zł Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH. Ceny wyjściowe sprawdzone w oparciu o stawki dostępne na stronie hotelu/booking.com w dniu 11.04.2019. Więcej informacji tutaj.

Zamek

Do malowniczej miejscowości niedaleko Wałcza na wypoczynek zaprasza Zamek Tuczno. Obiekt mieści się blisko jezior i jest położony na granicach Drawieńskiego Parku Narodowego.

Pokoje i apartamenty zostały umeblowane na wzór historycznych pomieszczeń zamkowych. Dodatkowo znajdują się w nich telewizor, szafa i łazienka. Niektóre pomieszczenia mają kuchenkę i lodówkę.

Na terenie obiektu znajduje się restauracja, która serwuje dania kuchni staropolskiej i myśliwskiej.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Wisielcza Góra: zwiedzanie bunkrów z przewodnikiem.
  • Jezioro Bytyń z możliwością wypożyczenia sprzętu wodnego.
  • Wycieczka rowerowa po Drawieńskim Parku Narodowym.
  • Dzika zagroda, gdzie można zobaczyć żubry zachodniopomorskie.
  • Czarodziejska Górka w Strącznie.

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Zamkowa 1, 78-640 Tuczno, zachodniopomorskie

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (107145)
Shopping (197)
Bilety (102)
Hotele
lokalne
Warszawa(2329)
Kraków(2310)
Łódź(737)
Wrocław(997)
Poznań(1115)
Trójmiasto(769)
Szczecin(636)
Katowice(925)
Bydgoszcz(569)
Toruń(580)
Lublin(565)
Białystok(384)
Rzeszów(380)
Częstochowa(338)
Radom(327)
Kielce(356)
Olsztyn(407)
Opole(368)
Bielsko-Biała(442)
Gliwice(798)
Sosnowiec(731)
Rybnik(710)
Tychy(760)
portale
Hotelscombined(106165)
Groupon(4469)
Tui(2288)
Travelist(784)
Triverna(692)
Kuptravel(279)

Polub nas na Facebooku:

"Pozostałe" jest to specjalna grupa ofert znajdująca się na Grupeo Travel. Ze względu na duże zróżnicowanie propozycji urlopowych dla osób planujących wypoczynek- znajdują się tutaj różnego rodzaju promocje związane z turystyką i spędzaniem wolnego czasu. W zakładce "Pozostałe" znajduje się pełna gama ofert zawierająca znaczne rabaty oraz zniżki cenowe- sięgające nawet do 70%. Znajdziemy tutaj wycieczki, oferty hoteli i  miejsc noclegowych, SPA, odnowy bilogicznej, atrakcji turystycznych oraz promocje aktywnego spędzania wypoczynku. Zarówno osoby zainteresowane popularnymi kurortami wczasowymi jak i miłośnicy ciszy i bliskości z naturą spełnią swoje wymagania i poddadzą się pełnemu relaksowi. Każdy planujący urlop zarówno indywidualny jak i rodzinny powinien na Grupeo Travel znaleźć wszystko czego oczekuje - bez względu na wiek, wymagania oraz zasobność portfela. Serwis Grupeo Travel prezentuje oferty turystyczne jako sprawdzone okazje cenowe dostępne dla każdego. Promuje zdrowy tryb życia oparty na wypoczynku i aktywności, jako niezbędny element w życiu każdego człowieka mający bardzo duży wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dodatkowo Grupeo Travel troszczy się o nasze sprawy finansowe, gdyż wymarzony urlop można spędzić, ponosząc przy tym niższe koszty, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze można następnie przeznaczyć na inne cele i przyjemności. Warto pamiętać, że każda zaprezentowana na Grupeo oferta promocyjna ma okresloną dostępną ilość dla kupujących oraz ma ściśle wskazany czas ważności promocji. Warto więc podejmować decyzję zgodnie z zasadami promocji, gdyż w przeciwnym razie można przegapić okazję! Grupeo Travel to wakacje oparte na zasadzie zakupów grupowych, po powrocie z których pozostaną miłe wspomnienia i chęć powrotu w przyszłości. Uzytkownicy serwisu Grupeo Travel mają zagwarantowane wysokiej jakości usługi oraz opiekę personelu po atrakcyjnych cenach. Portal prezentuje promocje szerokiemu gronu odbiorców z całego kraju- zarówno z tych dużych jak i małych miejscowości. Dokłada wszelkich starań, aby dotrzeć do  każdej osoby zainteresowanej miłym wypoczynkiem. Grupeo Travel to pomoc w planowaniu każdej podróży, możliwość porównywania ofert, funkcjonalna obsługa serwisu, a także starannie zaprezentowane informacje handlowe oraz dokładne ilustracje graficzne każdej z ofert. Ci, którzy się odważyli i pierwszy raz spróbowali zakupów dzięki Grupeo, chętnie wracają tutaj i polecają ten cieszący się oraz modny "styl życia" oparty na podróżowaniu innym osobom, które do tej pory nie miały okazji skorzystać z zalet zakupów grupowych. Wystarczy tylko zdobyć kupon rabatowy i czekać na rozpoczęcie wymarzonego urlopu!

© 2019 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry