Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Pensjonat Novobilski - Nowoczesny styl kilka kroków od term

250 złod199
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 21%
..............................................................................................
Oferta z Travelist
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Kameralny pensjonat w podhalańskim klimacie pośród malowniczych gór – wyżywienie, minisiłownia, wypożyczenie rowerów i zniżki do term, opcjonalnie wejście do Termy Bania w cenie!
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Białka Tatrzańska Podhale Wyjazd z BONEM +500
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (10454)
Cała Polska (349)
Bilety (61)
lokalne
Warszawa(1289)
Kraków(871)
Łódź(498)
Wrocław(589)
Poznań(714)
Trójmiasto(620)
Szczecin(384)
Katowice(616)
Bydgoszcz(380)
Toruń(319)
Lublin(338)
Białystok(304)
Rzeszów(271)
Częstochowa(263)
Radom(273)
Kielce(281)
Olsztyn(258)
Opole(245)
Bielsko-Biała(306)
Gliwice(567)
Sosnowiec(508)
Rybnik(490)
Tychy(525)
portale
Wakacje.pl(7116)
Groupon(3428)
Tui(1417)
Super Prezenty(1402)
Triverna(956)
Travelist(728)

Polub nas na Facebooku:

"Góry" jest to specjalna grupa ofert znajdująca się na Grupeo Travel skierowana do miłośników wyjazdów w góry oraz zwolenników turystyki pieszej. Zebrana jest tu bogata gama propozycji służacych do miłego spędzania urlopu wśród masywów górskich i ich okolic, znajdujących się zarówno w kraju jak i zagranicą. Każdy z pewnością dostrzeże liczne oferty i promocje turystyczne dotyczące takich regionów jak Sudety, Karpaty, Tatry jak i również Alpy. Piękno krajobrazów w tych częściach naszego globu, dodatkowo bogata oferta sprawdzonych hoteli, pensjonatów, miejsc noclegowych jak i interesujących restauracji pozwala przybliżyć każdego korzystającego z Grupeo Travel do spędzenia swojego wymarzonego urlopu. Lokalizacje gwarantują bliski kontakt z naturą, przebywanie w środowisku wolnym od hałasu oraz miejskich zanieczyszczeń. A po powrocie z całodziennych wypraw z pewnością o swoich gości zadbają renomowane hotele, mające szeroką gamę usług kosmetycznych, SPA, zabiegów odnowy biologicznych i propozycji rozrywkowych. "Góry" na Grupeo to gwarancja odpoczynku i doznania dużej dawki relaksu - tak bardzo potrzebnego każdemu człowiekowi. Swój pobyt można zaplanować indywidualnie jak i odnaleźć ciekawą ofertę wyjazdu dla całej rodziny. Specyficzny klimat panujący w górach zachęca również urlopowiczów do aktywności fizycznej, przebywania na świeżym powietrzu, próbowania specjałów kulinarnych i poznawania nowych ludzi - często mających podobne hobby związane z górami. Prezentowane oferty handlowe mają charakter promocyjny, czyli zawierają znaczne rabaty i zniżki cenowe, zachowując wysoką jakość. Warto jednak pamiętać, że pojawiające się na stronie Grupeo oferty wraz z bonami i kuponami zniżkowymi mają ograniczoną i określoną w promocji dokładną ilość oraz podany termin ważności promocji. Warto więc podjąc decyzje w trakcie jej trwania, a nastepnie odliczać tylko dni do wymarzonego wypoczynku. Z Grupeo Travel można podrózować tanio i wygodnie, tworząc niezapomniane chwile dla siebie oraz swoich bliskich!

© 2020 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry