Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Osada Śnieżka - Rodzinny wypoczynek u stóp Karkonoszy

420 złod370
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 12%
..............................................................................................
Oferta z Travelist
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Luksusowy kompleks apartamentów u stóp Karkonoszy z widokiem na Śnieżkę – wyżywienie, basen, jacuzzi, kompleks saun, dostęp do Family Fun Center oraz Fit Center i więcej w cenie!
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Karpacz Karkonosze Góry
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (8606)
Cała Polska (308)
Bilety (37)
lokalne
Warszawa(1113)
Kraków(806)
Łódź(475)
Wrocław(551)
Poznań(683)
Trójmiasto(590)
Szczecin(378)
Katowice(614)
Bydgoszcz(390)
Toruń(324)
Lublin(343)
Białystok(298)
Rzeszów(289)
Częstochowa(268)
Radom(270)
Kielce(285)
Olsztyn(249)
Opole(247)
Bielsko-Biała(314)
Gliwice(580)
Sosnowiec(521)
Rybnik(506)
Tychy(548)
portale
Wakacje.pl(6623)
Groupon(3376)
Triverna(1028)
Super Prezenty(866)
Travelist(733)

Polub nas na Facebooku:

"Góry" jest to specjalna grupa ofert znajdująca się na Grupeo Travel skierowana do miłośników wyjazdów w góry oraz zwolenników turystyki pieszej. Zebrana jest tu bogata gama propozycji służacych do miłego spędzania urlopu wśród masywów górskich i ich okolic, znajdujących się zarówno w kraju jak i zagranicą. Każdy z pewnością dostrzeże liczne oferty i promocje turystyczne dotyczące takich regionów jak Sudety, Karpaty, Tatry jak i również Alpy. Piękno krajobrazów w tych częściach naszego globu, dodatkowo bogata oferta sprawdzonych hoteli, pensjonatów, miejsc noclegowych jak i interesujących restauracji pozwala przybliżyć każdego korzystającego z Grupeo Travel do spędzenia swojego wymarzonego urlopu. Lokalizacje gwarantują bliski kontakt z naturą, przebywanie w środowisku wolnym od hałasu oraz miejskich zanieczyszczeń. A po powrocie z całodziennych wypraw z pewnością o swoich gości zadbają renomowane hotele, mające szeroką gamę usług kosmetycznych, SPA, zabiegów odnowy biologicznych i propozycji rozrywkowych. "Góry" na Grupeo to gwarancja odpoczynku i doznania dużej dawki relaksu - tak bardzo potrzebnego każdemu człowiekowi. Swój pobyt można zaplanować indywidualnie jak i odnaleźć ciekawą ofertę wyjazdu dla całej rodziny. Specyficzny klimat panujący w górach zachęca również urlopowiczów do aktywności fizycznej, przebywania na świeżym powietrzu, próbowania specjałów kulinarnych i poznawania nowych ludzi - często mających podobne hobby związane z górami. Prezentowane oferty handlowe mają charakter promocyjny, czyli zawierają znaczne rabaty i zniżki cenowe, zachowując wysoką jakość. Warto jednak pamiętać, że pojawiające się na stronie Grupeo oferty wraz z bonami i kuponami zniżkowymi mają ograniczoną i określoną w promocji dokładną ilość oraz podany termin ważności promocji. Warto więc podjąc decyzje w trakcie jej trwania, a nastepnie odliczać tylko dni do wymarzonego wypoczynku. Z Grupeo Travel można podrózować tanio i wygodnie, tworząc niezapomniane chwile dla siebie oraz swoich bliskich!

© 2020 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry