Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Hotel Tatry *** - Wypoczynek pośród tatrzańskiej przyrody

241 złod205
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 15%
..............................................................................................
Oferta z Travelist
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Najwyżej położony hotel w Polsce; świetne miejsce na wypoczynek pośród górskiej przyrody – śniadania, codzienny wstęp do Aquaparku Zakopane, dostęp do sauny i więcej w cenie!
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Zakopane woj. małopolskie Hotele znów otwarte!
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (17434)
Cała Polska (490)
Bilety (43)
lokalne
Warszawa(1592)
Kraków(1140)
Łódź(632)
Wrocław(690)
Poznań(903)
Trójmiasto(760)
Szczecin(439)
Katowice(669)
Bydgoszcz(521)
Toruń(367)
Lublin(388)
Białystok(326)
Rzeszów(313)
Częstochowa(315)
Radom(308)
Kielce(347)
Olsztyn(300)
Opole(272)
Bielsko-Biała(343)
Gliwice(576)
Sosnowiec(535)
Rybnik(497)
Tychy(533)
portale
Wakacje.pl(15108)
Groupon(3391)
Super Prezenty(2801)
Triverna(1172)
Travelist(791)

Polub nas na Facebooku:

"Góry" jest to specjalna grupa ofert znajdująca się na Grupeo Travel skierowana do miłośników wyjazdów w góry oraz zwolenników turystyki pieszej. Zebrana jest tu bogata gama propozycji służacych do miłego spędzania urlopu wśród masywów górskich i ich okolic, znajdujących się zarówno w kraju jak i zagranicą. Każdy z pewnością dostrzeże liczne oferty i promocje turystyczne dotyczące takich regionów jak Sudety, Karpaty, Tatry jak i również Alpy. Piękno krajobrazów w tych częściach naszego globu, dodatkowo bogata oferta sprawdzonych hoteli, pensjonatów, miejsc noclegowych jak i interesujących restauracji pozwala przybliżyć każdego korzystającego z Grupeo Travel do spędzenia swojego wymarzonego urlopu. Lokalizacje gwarantują bliski kontakt z naturą, przebywanie w środowisku wolnym od hałasu oraz miejskich zanieczyszczeń. A po powrocie z całodziennych wypraw z pewnością o swoich gości zadbają renomowane hotele, mające szeroką gamę usług kosmetycznych, SPA, zabiegów odnowy biologicznych i propozycji rozrywkowych. "Góry" na Grupeo to gwarancja odpoczynku i doznania dużej dawki relaksu - tak bardzo potrzebnego każdemu człowiekowi. Swój pobyt można zaplanować indywidualnie jak i odnaleźć ciekawą ofertę wyjazdu dla całej rodziny. Specyficzny klimat panujący w górach zachęca również urlopowiczów do aktywności fizycznej, przebywania na świeżym powietrzu, próbowania specjałów kulinarnych i poznawania nowych ludzi - często mających podobne hobby związane z górami. Prezentowane oferty handlowe mają charakter promocyjny, czyli zawierają znaczne rabaty i zniżki cenowe, zachowując wysoką jakość. Warto jednak pamiętać, że pojawiające się na stronie Grupeo oferty wraz z bonami i kuponami zniżkowymi mają ograniczoną i określoną w promocji dokładną ilość oraz podany termin ważności promocji. Warto więc podjąc decyzje w trakcie jej trwania, a nastepnie odliczać tylko dni do wymarzonego wypoczynku. Z Grupeo Travel można podrózować tanio i wygodnie, tworząc niezapomniane chwile dla siebie oraz swoich bliskich!

© 2021 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry