Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Hotel Rooms & Apartments Polaris *** - Komfort i nowoczesność w Pieninach

320 złod188
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 42%
..............................................................................................
Oferta z Travelist
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Nowoczesny obiekt w uzdrowiskowej części Szczawnicy, tuż obok pijalni wód mineralnych – śniadania, zniżka na basen, atrakcje dla dzieci i więcej w cenie!
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Szczawnica Pieniny Góry
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (7624)
Cała Polska (374)
Bilety (34)
lokalne
Warszawa(1321)
Kraków(924)
Łódź(500)
Wrocław(590)
Poznań(753)
Trójmiasto(625)
Szczecin(382)
Katowice(640)
Bydgoszcz(395)
Toruń(323)
Lublin(339)
Białystok(307)
Rzeszów(286)
Częstochowa(265)
Radom(280)
Kielce(290)
Olsztyn(252)
Opole(243)
Bielsko-Biała(313)
Gliwice(583)
Sosnowiec(525)
Rybnik(513)
Tychy(551)
portale
Wakacje.pl(5625)
Groupon(3390)
Super Prezenty(1549)
Triverna(1019)
Travelist(740)

Polub nas na Facebooku:

"Góry" jest to specjalna grupa ofert znajdująca się na Grupeo Travel skierowana do miłośników wyjazdów w góry oraz zwolenników turystyki pieszej. Zebrana jest tu bogata gama propozycji służacych do miłego spędzania urlopu wśród masywów górskich i ich okolic, znajdujących się zarówno w kraju jak i zagranicą. Każdy z pewnością dostrzeże liczne oferty i promocje turystyczne dotyczące takich regionów jak Sudety, Karpaty, Tatry jak i również Alpy. Piękno krajobrazów w tych częściach naszego globu, dodatkowo bogata oferta sprawdzonych hoteli, pensjonatów, miejsc noclegowych jak i interesujących restauracji pozwala przybliżyć każdego korzystającego z Grupeo Travel do spędzenia swojego wymarzonego urlopu. Lokalizacje gwarantują bliski kontakt z naturą, przebywanie w środowisku wolnym od hałasu oraz miejskich zanieczyszczeń. A po powrocie z całodziennych wypraw z pewnością o swoich gości zadbają renomowane hotele, mające szeroką gamę usług kosmetycznych, SPA, zabiegów odnowy biologicznych i propozycji rozrywkowych. "Góry" na Grupeo to gwarancja odpoczynku i doznania dużej dawki relaksu - tak bardzo potrzebnego każdemu człowiekowi. Swój pobyt można zaplanować indywidualnie jak i odnaleźć ciekawą ofertę wyjazdu dla całej rodziny. Specyficzny klimat panujący w górach zachęca również urlopowiczów do aktywności fizycznej, przebywania na świeżym powietrzu, próbowania specjałów kulinarnych i poznawania nowych ludzi - często mających podobne hobby związane z górami. Prezentowane oferty handlowe mają charakter promocyjny, czyli zawierają znaczne rabaty i zniżki cenowe, zachowując wysoką jakość. Warto jednak pamiętać, że pojawiające się na stronie Grupeo oferty wraz z bonami i kuponami zniżkowymi mają ograniczoną i określoną w promocji dokładną ilość oraz podany termin ważności promocji. Warto więc podjąc decyzje w trakcie jej trwania, a nastepnie odliczać tylko dni do wymarzonego wypoczynku. Z Grupeo Travel można podrózować tanio i wygodnie, tworząc niezapomniane chwile dla siebie oraz swoich bliskich!

© 2020 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry