Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Green Mountain Hotel ***** & Apartments - Pierwszy w Karpaczu hotel 5

640 złod279
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 57%
..............................................................................................
Oferta z Travelist
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Luksusowy hotel 5* oraz nowoczesne apartamenty kilka kroków od Karkonoskiego Parku Narodowego – wyżywienie, dostęp do basenu i wellness (w wybranych opcjach) i inne atrakcje w cenie, dostępne terminy na Ferie!
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Karpacz Karkonosze Ferie First Minute
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (12865)
Cała Polska (373)
Bilety (103)
lokalne
Warszawa(1748)
Kraków(1041)
Łódź(725)
Wrocław(808)
Poznań(952)
Trójmiasto(861)
Szczecin(466)
Katowice(796)
Bydgoszcz(484)
Toruń(355)
Lublin(406)
Białystok(358)
Rzeszów(335)
Częstochowa(310)
Radom(296)
Kielce(342)
Olsztyn(287)
Opole(295)
Bielsko-Biała(380)
Gliwice(723)
Sosnowiec(651)
Rybnik(607)
Tychy(672)
portale
Wakacje.pl(9154)
Groupon(4223)
Super Prezenty(2897)
Tui(1911)
Triverna(698)
Travelist(670)
Kuptravel(48)

Polub nas na Facebooku:

"Góry" jest to specjalna grupa ofert znajdująca się na Grupeo Travel skierowana do miłośników wyjazdów w góry oraz zwolenników turystyki pieszej. Zebrana jest tu bogata gama propozycji służacych do miłego spędzania urlopu wśród masywów górskich i ich okolic, znajdujących się zarówno w kraju jak i zagranicą. Każdy z pewnością dostrzeże liczne oferty i promocje turystyczne dotyczące takich regionów jak Sudety, Karpaty, Tatry jak i również Alpy. Piękno krajobrazów w tych częściach naszego globu, dodatkowo bogata oferta sprawdzonych hoteli, pensjonatów, miejsc noclegowych jak i interesujących restauracji pozwala przybliżyć każdego korzystającego z Grupeo Travel do spędzenia swojego wymarzonego urlopu. Lokalizacje gwarantują bliski kontakt z naturą, przebywanie w środowisku wolnym od hałasu oraz miejskich zanieczyszczeń. A po powrocie z całodziennych wypraw z pewnością o swoich gości zadbają renomowane hotele, mające szeroką gamę usług kosmetycznych, SPA, zabiegów odnowy biologicznych i propozycji rozrywkowych. "Góry" na Grupeo to gwarancja odpoczynku i doznania dużej dawki relaksu - tak bardzo potrzebnego każdemu człowiekowi. Swój pobyt można zaplanować indywidualnie jak i odnaleźć ciekawą ofertę wyjazdu dla całej rodziny. Specyficzny klimat panujący w górach zachęca również urlopowiczów do aktywności fizycznej, przebywania na świeżym powietrzu, próbowania specjałów kulinarnych i poznawania nowych ludzi - często mających podobne hobby związane z górami. Prezentowane oferty handlowe mają charakter promocyjny, czyli zawierają znaczne rabaty i zniżki cenowe, zachowując wysoką jakość. Warto jednak pamiętać, że pojawiające się na stronie Grupeo oferty wraz z bonami i kuponami zniżkowymi mają ograniczoną i określoną w promocji dokładną ilość oraz podany termin ważności promocji. Warto więc podjąc decyzje w trakcie jej trwania, a nastepnie odliczać tylko dni do wymarzonego wypoczynku. Z Grupeo Travel można podrózować tanio i wygodnie, tworząc niezapomniane chwile dla siebie oraz swoich bliskich!

© 2019 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry