Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Przejażdżka Ziłem, prowadzenie Urala lub pływanie GSP z Militarne Borne (do -57%)

59,99 złod35
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 42%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Militarne pojazdy m.in. Ził, Ural, 2s1 Goździk i inne i inne
  • Malownicze trasy: teren jednego z największych wrzosowisk w Europie

Ważność: groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może wykorzystać maks. 1 groupon. Min. wiek w przejażdżkach grupowych - 5, za sterem - 16 za zgodą rodziców. Min. osób w opcji 1-3 (9os.), opcja 4 (5os.), opcja 5 (8os.).
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Opcje 1,2,3,4,5 - jazdy w grupach. Opcja 11 - grupa maks. 20os, opcja 12 - maks. 70 os. Obowiązuje ubranie swobodne i miękkie obuwie.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 608 733 030 lub email: [email protected]
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Jeżeli oglądając “Czterech pancernych i psa” choć raz przez głowę przeszła Ci myśl, że mógłbyś zastąpić jednego z członków załogi Rudego 102, to z dzisiejszym grouponem i firmą Militarne Borne spełnisz swoje marzenia bez konieczności rozpętywania III wojny światowej.

Oferta
Przejazd (25 min, w tym 10 min prezentacji i 15 min jazdy) w 1 z 12 opcji:

1) 35 zł zamiast 59,99 zł za przejazd Ził 131,
2) 35 zł zamiast 59,99 zł za przejazd Ural 375
3) 35 zł zamiast 59,99 zł za przejazd Ural 4320,
4) 40 zł zamiast 69,99 zł za przejazd PTS-M,
5) 75 zł zamiast 129,99 zł za przejazd 2s1 Goździk.

Jazda - czas: 30 min w tym 10 min na jazdę z instruktorem, 20 min za sterami z jedną osobą towarzyszącą

6) 399 zł zamiast 799 zł za jazdę za sterami Ził 131,
7) 399 zł zamiast 799 zł za jazdę za sterami Ural 375,
8) 399 zł zamiast 799 zł za jazdę za sterami Ural 4320,
9) 699 zł zamiast 1299 zł za jazdę za sterami PTS-M,
10) 729 zł zamiast 1499 zł za jazdę za sterami 2s1 Goździk (czas: 25 min w tym 10 min prezentacji i 15 min jazdy).

Pływanie- czas: 50 min w tym 10 min prezentacji + 40 min pływania

11) 1399 zł zamiast 2999 zł za pływanie GSP-55,
12) 3499 zł zamiast 7999 zł za pływanie PTS-M.

Militarne Borne
Grupę militarną tworzą wyłącznie osoby pozytywnie zakręcone na punkcie Bornego Sulinowa. Swoją pasją postanowili podzielić się z innymi i profesjonalnie zajęli się organizacją wycieczek po tym pięknym zakątku Polski.

Wszystkim zainteresowanym militaryzmem proponują niecodzienne atrakcje, bowiem nikt inny nie przedstawi tak autentycznie historii, jak ekipa ubrana w rosyjskie mundury. Dodatkowo przygotowana jest przejażdżka pojazdami gąsienicowymi i kołowymi z okresu świetności ZSRR.

Niezapomnianą przygodą są również wycieczki szlakiem bunkrów – odbywające się pod opieką przewodnika – w trakcie których można zejść do podziemnych korytarzy i poczuć dreszczyk emocji. Na zakończenie dnia pełnego atrakcji grupa militarna zabierze uczestników do tzw. Miasta Widmo – droga poligonowa, która do niego prowadzi, znajduje się pomiędzy największymi wrzosowiskami w Europie. Podczas wędrówki usłyszeć można fascynującą historię tego miejsca, będącego niegdyś Rosyjską jednostką wojskową, w której przebywało dziesięć tysięcy rosyjskich żołnierzy wraz ze sprzętem wojskowym, wliczając w to również głowice jądrowe.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Wojska Polskiego 1-3, 78-449 Borne Sulinowo

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (99484)
Shopping (70)
Bilety (158)
Hotele
lokalne
Toruń (559)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (559)
Groupon (444)
Travelist (5)
Triverna (4)
Kuptravel (1)

Polub nas na Facebooku:

Toruń jest to miasto położone na Kujawach nad rzeką Wisłą i Drwęcą. Toruń jest to znaczący ośrodek kulturalny, naukowy i turystyczny w naszym kraju. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Toruń łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, pomniki, ratusz spichlerz, teatr, a także nowoczesne biurowce, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić stare miasto i malownicze okolice położone w pobliżu. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, parki, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Torunia wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany w Polsce serwis związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to oszczedność czasu i pieniędzy oraz pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu swoich wydatków. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Toruń" zebrane są kupony powiązane z Toruniem i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te piękne i spokojne miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Dużą popularnością cieszą się tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w smacznych restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością i sportem czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Również zwolennicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są zdobywane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Wspólnie z Grupeo wielu ludzi nabywa zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznacza później na inne cele. Grupeo to satysfakcja z zakupów dostępna dla każdego bez ograniczeń!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry