Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Prostowanie felgi stalowej lub aluminiowej od 19,99 zł w serwisie Dobry Mechanik w Bydgoszczy

40 złod19,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Wyprostowanie uszkodzonych felg widocznie poprawi ich wygląd

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Dodatkowe informacje: weź ze sobą wydrukowany groupon. W przypadku odchylenia felgi pow. 2 cm obowiązuje dopłata ustalana indywidualnie. Czas prostowania 1 felgi - 4 godz.
Konieczna rezerwacja tel. 510 801 247 (w godz. 10-18) z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Nie musisz po mistrzowsku wymachiwać rakietą, by być zadowolonym z serwisu. Udaj się z dzisiejszym grouponem do Auto Serwisu Dobry Mechanik, by zafundować sobie kosmetyczne poprawki felg.

Oferta
Prostowanie felgi (ok. 4 godz.) w 1 z 4 opcji:

1) 19,99 zł zamiast 40 zł za prostowanie 1 felgi stalowej do 15 cali,
2) 49,99 zł zamiast 100 zł za prostowanie 1 felgi aluminiowej do 15 cali,
3) 39,99 zł zamiast 100 zł za prostowanie 1 felgi stalowej do 20 cali,
4) 69,99 zł zamiast 150 zł za prostowanie 1 felgi aluminiowej do 20 cali.

Auto Serwis Dobry Mechanik
Usytuowany w centrum Bydgoszczy warsztat samochodowy oferuje usługi z zakresu mechaniki pojazdowej, elektromechaniki, diagnostyki komputerowej, wulkanizacji i klimatyzacji. Obsługuje auta do 3,5 metra wysokości w zimę, w okresie letnim zaś wszystkie pojazdy (mogące zmieścić się na placu), świadcząc usługi 24 godziny na dobę. Firma podejmuje również współpracę w zakresie obsługi flot samochodowych.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Podolska 7A, 85-055 Bydgoszcz, KUJAWSKO-POMORSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (93802)
Shopping (71)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Toruń (563)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (563)
Groupon (444)
Travelist (5)
Triverna (4)
Kuptravel (1)

Polub nas na Facebooku:

Toruń jest to miasto położone na Kujawach nad rzeką Wisłą i Drwęcą. Toruń jest to znaczący ośrodek kulturalny, naukowy i turystyczny w naszym kraju. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Toruń łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, pomniki, ratusz spichlerz, teatr, a także nowoczesne biurowce, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić stare miasto i malownicze okolice położone w pobliżu. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, parki, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Torunia wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany w Polsce serwis związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to oszczedność czasu i pieniędzy oraz pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu swoich wydatków. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Toruń" zebrane są kupony powiązane z Toruniem i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te piękne i spokojne miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Dużą popularnością cieszą się tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w smacznych restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością i sportem czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Również zwolennicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są zdobywane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Wspólnie z Grupeo wielu ludzi nabywa zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznacza później na inne cele. Grupeo to satysfakcja z zakupów dostępna dla każdego bez ograniczeń!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry