Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Leczniczy seans w grocie solnej dla 2 osób za 19,99 zł i więcej opcji w Yodo w Toruniu (do -51%)

36 złod19,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 44%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Naturalna forma wzmacniania organizmu i leczenia wielu dolegliwości

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dzieci do lat 3. wstęp wolny.
Konieczna rezerwacja tel. 500 520 290 lub 663 737 665 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Seans w grocie solnej (45 min):

  • 19,99 zł zamiast 36 zł za seans dla 2 osób,
  • 27,99 zł zamiast 54 zł za seans dla 3 osób,
  • 34,99 zł zamiast 72 zł za seans dla 4 osób,

Seanse w grocie, w której unosi się aerozol bogaty w bezcenne dla zdrowia pierwiastki i jony ujemne, wpływa pozytywnie na kondycję i samopoczucie. Pomaga w leczeniu problemów dermatologicznych oraz schorzeń układu oddechowego, pokarmowego, krążenia i nerwowego.

Grota Solna Yodo

Zainteresowanie zdrowym trybem życia, prawidłowym odżywianiem i naturalnymi metodami leczenia sprawiło, że toruńscy właściciele postanowili stworzyć grotę solną Yodo. Zbudowali ją z naturalnych brył krystalicznej soli himalajskiej oraz soli z Morza Martwego. Ta pierwsza wykazuje największe właściwości lecznicze, gdyż zawiera ponad 80 pierwiastków, których brak lub niedobór w organizmie prowadzi do wielu groźnych chorób. Od momentu stworzenia solnej krainy w 2014 roku właściciele Yodo ciągle pogłębiają wiedzę na temat dobroczynnego działania soli na ludzki organizm. W efekcie postanowili dodatkowo sprzedawać produkty na bazie jej i innych organicznych specjałów, w tym borowiny, alg i aloesu.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Św.Józefa 17 (Uniwersyteckie Centrum Sportowe), 87-100 Toruń

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (94121)
Shopping (72)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Toruń (556)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (556)
Groupon (442)
Travelist (5)
Triverna (4)
Kuptravel (1)

Polub nas na Facebooku:

Toruń jest to miasto położone na Kujawach nad rzeką Wisłą i Drwęcą. Toruń jest to znaczący ośrodek kulturalny, naukowy i turystyczny w naszym kraju. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Toruń łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, pomniki, ratusz spichlerz, teatr, a także nowoczesne biurowce, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić stare miasto i malownicze okolice położone w pobliżu. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, parki, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Torunia wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany w Polsce serwis związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to oszczedność czasu i pieniędzy oraz pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu swoich wydatków. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Toruń" zebrane są kupony powiązane z Toruniem i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te piękne i spokojne miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Dużą popularnością cieszą się tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w smacznych restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością i sportem czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Również zwolennicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są zdobywane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Wspólnie z Grupeo wielu ludzi nabywa zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznacza później na inne cele. Grupeo to satysfakcja z zakupów dostępna dla każdego bez ograniczeń!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry