Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

2 wejścia do strefy basenowo-saunowej za 25,99 zł i więcej opcji w Geotermii (do -43%)

44 złod25,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 41%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Głęboki relaks w saunach i basenach wypełnionych wodą o różnym stężeniu soli i temperaturze powyżej 30°C

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dni i godz. korzystania: pon. - ndz. 10-21.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Bywa że człowiek przypomina potężnych rozmiarów parowiec. Jeśli czujesz, że tracisz parę, skorzystaj z basenów solankowych w Geotermii. Po szybkim remoncie układów zaliczysz efektowne wodowanie i z energię wypłyniesz na szerokie wody.

Oferta
2-godzinne wejścia do strefy basenowo-saunowej w 1 z 3 opcji:

1) 25,99 zł zamiast 44 zł za 2 wejścia,
2) 37,99 zł zamiast 66 zł za 3 wejścia,
3) 49,99 zł zamiast 88 zł za 4 wejścia.

Brodzik dla dzieci: stężenie soli 2%, temp. 36°C, maks. głębokość 0,40 m, powierzchnia 20 m². Wyposażony w małą zjeżdżalnię i nietonące zabawki.

Basen główny: stężenie soli 4%, temp. 32°C, maks. głębokość 1,1 m, powierzchnia 85 m². W ścianach basenu znajdują się liczne podwodne dysze powietrzne (wodny masaż) i napowietrzny wodotrysk.

Basen z przeciwprądem: stężenie soli 3%, temp. 35°C, głębokość 1,2 m, powierzchnia 10 m². Regulacja siły przeciwprądu pozwala na hydromasaż o różnym natężeniu oddziaływania na ciało.
Basen zewnętrzny - stężenie 7%, temperatura 35°C, maksymalna głębokość 1,30 m, powierzchnia 29,14 m2.
Jacuzzi: stężenie soli 7,9%, temp. 35°C, głębokość 0,8 m, powierzchnia 5 m².
Geotermia
W ośrodku do dyspozycji spragnionych wodnego szaleństwa są baseny wypełnione leczniczą wodą solankową – jedną z najlepszych w Europie. Jej unikalny skład chemiczny został udokumentowany przez Polską Akademię Nauk. Źródło wypływa na głębokości 1630 metrów, co gwarantuje nieskazitelną czystość słonych wód. W efekcie ćwiczenia w basenie solankowym nie tylko przyspieszają przemianę materii i poprawiają krążenie, ale również przynoszą ulgę w bólach stawów i mięśni, oczyszczają organizm z toksyn, łagodzą choroby układu oddechowego i nerwowego, wygładzają i nawilżają skórę oraz gwarantują głęboki relaks. By zadbać o komfort gości, na filtrach niecki zostały zamontowane dodatkowe osłony, a pracownicy techniczni i strefy basenowo-saunowej przeszli specjalistyczne szkolenie w zakresie bezpieczeństwa klientów. Efekt odprężenia można pogłębić w salonie kosmetycznym i gabinecie masażu – z oferty tego ostatniego warto skorzystać zwłaszcza po zajęciach fitness, by rozluźnić napięte mięśnie przed powrotem do codziennych obowiązków.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Warszawska 36, 86-300 Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (83466)
Shopping (66)
Bilety (162)
Hotele
lokalne
Toruń (503)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (503)
Groupon (418)
Travelist (5)
Triverna (3)
Kuptravel (1)

Polub nas na Facebooku:

Toruń jest to miasto położone na Kujawach nad rzeką Wisłą i Drwęcą. Toruń jest to znaczący ośrodek kulturalny, naukowy i turystyczny w naszym kraju. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Toruń łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, pomniki, ratusz spichlerz, teatr, a także nowoczesne biurowce, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić stare miasto i malownicze okolice położone w pobliżu. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, parki, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Torunia wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany w Polsce serwis związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to oszczedność czasu i pieniędzy oraz pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu swoich wydatków. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Toruń" zebrane są kupony powiązane z Toruniem i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te piękne i spokojne miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Dużą popularnością cieszą się tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w smacznych restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością i sportem czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Również zwolennicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są zdobywane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Wspólnie z Grupeo wielu ludzi nabywa zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznacza później na inne cele. Grupeo to satysfakcja z zakupów dostępna dla każdego bez ograniczeń!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry