Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Zajęcia gimnastyczne: 10 wejść (99,99 zł) lub karnet open (od 119,99 zł) w EvoGYM w Katowicach (do -47%)

190 złod99,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 47%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Zajęcia gimnastyczne mają charakter ogólnorozwojowy, stąd wzmacniają mięśnie, poprawiają kondycję i sprawność, zwiększają wytrzymałość itd.

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Min. wiek uczestnika to 4 lata. 
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. 
Konieczna rezerwacja tel. 571 258 167. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 99,99 zł zamiast 190 zł za 10 wejść na zajęcia gimnastyczne,
  • 119,99 zł zamiast 210 zł za karnet open dla 1 osoby na zajęcia gimnastyczne,
  • 169,99 zł zamiast 300 zł za karnet open dla dorosłych i dla dzieci na zajęcia gimnastyczne.

Zajęcia gimnastyczne są przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą podnieść swoją ogólną sprawność fizyczną. Docenią je zwłaszcza miłośnicy crossfitu, tańca na rurze, piłkarzy, tenisistów, siatkarzy, sportów walki oraz innych sportów indywidualnych i drużynowych.  Mogą na nie uczęszczać już czterolatki. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do soboty w godzinach od 14:30 do 21:30, na profesjonalnej sali do gimnastyki sportowej, która jest wyposażona w sprzęt do uprawiania dyscyplin gimnastycznych. Warto dodać, że dla uczestników tych zajęć 2 razy do roku organizowane są zawody gimnastyczne w czasie trwania Śląskiego Festiwalu Gimnastycznego.

EvoGYM

Kadrę ośrodka tworzy spora grupa trenerów i instruktorów wielu dyscyplin sportowych, zarówno tych drużynowych, jak i indywidualnych. Dążą do tego, by uczestnicy ich zajęć zwiększyli swoją kondycję i sprawność fizyczną, co pozwoli im uprawiać rekreację fizyczną na najwyższym poziomie. Dlatego też prowadzone przez nich treningi zawierają elementy gimnastyki sportowej. By jednak zapewnić ćwiczącym bezpieczeństwo podczas wykonywania ewolucji, kładą ogromny nacisk na profilaktykę i kompleksowe przygotowanie organizmu to zwiększonych obciążeń treningowych. EvoGYM oferuje przy tym nie tylko treningi personalne i zajęcia grupowe, ale również członkostwo w Śląskiej Akademii Sportu, w której stosowana jest innowacyjna selekcja do większości olimpijskich dyscyplin sportowych. Tym, którzy będą chcieli trenować po godzinach, ośrodek proponuje zakup na miejscu sprzętu gimnastycznego, m.in. poręczy, drążków i odskoczni.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Mikołowska 26, 40-066 Katowice, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91178)
Shopping (72)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Sosnowiec (953)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (953)
Groupon (977)
Travelist (1)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Sosnowiec jest to miasto położone na południu Polski w województwie śląskim. Jest jednym z ośrodków centralnej aglomeracji górnośląskiej. Nazwa miasta pochodzi od borów sosnowych porastających te tereny przed 1830 roku. Będąc turystycznie w Sosnowcu warto zobaczyć Plac Stulecia, Zamek Sielecki, bazylikę katedralną, Egzotarium lub na przykład Teatr Zagłębia. Sosnowiec jest obecnie ważnym miejscem dla rozwoju gospodarczego, kulturalnego i naukowego naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i lądową. Sosnowiec łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest miastem przyjaznym zarówno dla mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W centrum miasta znajdują się hotele, restauracje, punkty handlowo-usługowe, galerie handlowe, parki oraz lokale rozrywkowe. Przyciągają one zarówno stałych mieszkańców jak i turystów oraz zachęcają do zakupów i spędzania tam wolnego czasu. Do tego typu odbiorców swoją ofertę kieruje znany portal z zakupami grupowymi Grupeo. Na stronach swojego serwisu prezentuje promocyjne oferty na wybrane produkty i usługi w formie kuponów rabatowych. Uprawniają one do otrzymania znacznych zniżek siegających nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Sosnowiec" codziennie prezentuje promocyjne bony powiązane z tymże miastem. Zapewne każda osoba przeglądająca stronę internetową Grupeo znajdzie tutaj rabaty do restauracji, tańsze noclegi w hotelach oraz wiele ciekawych usług kosmetycznych, fryzjerskich i dentystycznych w obniżonej cenie. Atrakcyjne oferty napewno przemówią do każdego bez względu na płeć, wiek, zainteresowania i wymagania. Grono osób korzystających z pomocy Grupeo nabywa po okazyjnych cenach kosmetyki, markowe perfumy, modną odzież, sprzęt sportowy, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele produktów codziennego użytku. Warto jednak wspomnieć, że każda promocyjna oferta znajdująca się na Grupeo ma ograniczoną ilość dostepną dla kupujących oraz ma ściśle określony czas ważności. Warto więc decyzje o zakupach podejmować według podanych zasad, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z rabatu. Dzięki portalowi Grupeo promującego korzyści płynące z zakupów grupowych- ludzie oszczędzają znaczne pieniądze, a zaoszczędzone w ten sposob pieniądze mogą później przeznaczyć na inne cele!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry