Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Sesja plenerowa kobieca lub dla par za 99,99 zł i więcej z VISAZU (do -52%)

od99,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Okazja by zatrzymać w kadrze ważne chwile w wybranym przez siebie miejscu

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Sesja dla maks 2 osób. Zdjęcia mogą być wykorzystane wyłącznie do użytku prywatnego. Zastosowanie do innych celów wymaga uzyskania licencji. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wyboru i dokupienia dodatkowych wyretuszowanych ujęć w cenie 25 zł/szt. Lokalizacja sesji: Katowice, Gliwice, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie i okolice. Sesje zdjęciowe realizowane są od wt.-pt. w godzinach 7.30-19.30. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwa realizacja sesji w tzw. „złotej godzinie” czyli tuż po wschodzie słońca. Wybrane przez fotografa i wyretuszowane zdjęcia zostaną udostępnione na serwerze lub przesłane na podany adres e-mail.  Przed zakupem należy zapoznać się z treścią oferty. Zakup jest jednoznaczny z akceptacją jej brzmienia.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 605 853 551. Po przybyciu należy przekazać kod zabezpieczający. W przypadku niepojawienia się na sesji, spóźnienia ponad 15 min lub nieodwołania rezerwacji z wyprzedzeniem 48 godzin – groupon przepada. Rezerwacji można dokonywać od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-19.00.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Szczegóły:

  • sesje dla maks. 2 osób
  • termin otrzymania zdjęć: 21 dni od dnia realizacji sesji
  • fotograf dokonuje wyboru ujęć i przekazuje gotowe zdjęcia
  • lokalizacja sesji: Katowice, Gliwice, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie i okolice
  • po wcześniejszym uzgodnieniu możliwa realizacja sesji w tzw. „złotej godzinie” czyli tuż po wschodzie słońca
  • wyretuszowane zdjęcia zostaną udostępnione na serwerze lub przesłane na podany adres e-mail
  • sesje zdjęciowe realizowane są od wt.-pt. w godzinach 7.30-19.30
  • stylizacje organizowane są przez klienta we własnym zakresie
  • możliwość wyboru i dokupienia dodatkowych wyretuszowanych ujęć w cenie 25 zł/szt.

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Słowackiego, 1, 42-450 Łazy

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (15371)
Cała Polska (467)
Bilety (100)
Hotele
lokalne
Sosnowiec (659)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Sosnowiec jest to miasto położone na południu Polski w województwie śląskim. Jest jednym z ośrodków centralnej aglomeracji górnośląskiej. Nazwa miasta pochodzi od borów sosnowych porastających te tereny przed 1830 roku. Będąc turystycznie w Sosnowcu warto zobaczyć Plac Stulecia, Zamek Sielecki, bazylikę katedralną, Egzotarium lub na przykład Teatr Zagłębia. Sosnowiec jest obecnie ważnym miejscem dla rozwoju gospodarczego, kulturalnego i naukowego naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i lądową. Sosnowiec łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest miastem przyjaznym zarówno dla mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W centrum miasta znajdują się hotele, restauracje, punkty handlowo-usługowe, galerie handlowe, parki oraz lokale rozrywkowe. Przyciągają one zarówno stałych mieszkańców jak i turystów oraz zachęcają do zakupów i spędzania tam wolnego czasu. Do tego typu odbiorców swoją ofertę kieruje znany portal z zakupami grupowymi Grupeo. Na stronach swojego serwisu prezentuje promocyjne oferty na wybrane produkty i usługi w formie kuponów rabatowych. Uprawniają one do otrzymania znacznych zniżek siegających nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Sosnowiec" codziennie prezentuje promocyjne bony powiązane z tymże miastem. Zapewne każda osoba przeglądająca stronę internetową Grupeo znajdzie tutaj rabaty do restauracji, tańsze noclegi w hotelach oraz wiele ciekawych usług kosmetycznych, fryzjerskich i dentystycznych w obniżonej cenie. Atrakcyjne oferty napewno przemówią do każdego bez względu na płeć, wiek, zainteresowania i wymagania. Grono osób korzystających z pomocy Grupeo nabywa po okazyjnych cenach kosmetyki, markowe perfumy, modną odzież, sprzęt sportowy, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele produktów codziennego użytku. Warto jednak wspomnieć, że każda promocyjna oferta znajdująca się na Grupeo ma ograniczoną ilość dostepną dla kupujących oraz ma ściśle określony czas ważności. Warto więc decyzje o zakupach podejmować według podanych zasad, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z rabatu. Dzięki portalowi Grupeo promującego korzyści płynące z zakupów grupowych- ludzie oszczędzają znaczne pieniądze, a zaoszczędzone w ten sposob pieniądze mogą później przeznaczyć na inne cele!

© 2019 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry