Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Od 59 zł: bilety na operę „Tosca” Giacomo Pucciniego – 4 miasta

70 złod59
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 15%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Licząca ponad 100 lat opera, odegrana przy akompaniamencie orkiestry kameralnej i utalentowanych włoskich śpiewaków

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: groupon jako bilet
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Oferta nie jest objęta 14-dniową polityką zwrotu. Brak możliwości wymiany i zwrotu grouponu. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia. 

 • Bilet na operę „Tosca” Giacomo Pucciniego
 • Kiedy i gdzie:
  • 19.10.2019, o godz. 19.30 – Gdańsk, Kościół św. Katarzyny, ul. Profesorska 3
  • 20.10.2019 o godz. 20:00 – Wrocław, Katedra św. Marii Magdaleny, ul. Szewska 10
  • 26.10.2019 o godz. 18:00 – Katowice, Kościół Ewangelicko-Augsburski, ul. Warszawska 18
  • 27.10.2019 o godz. 17:00 – Warszawa, Sala Prowincjalska przy Klasztorze oo. Dominikanów, ul. Freta 10

Dostępne opcje:

 • 59 zł zamiast 70 zł za bilet w kat. 3 (sektor C)
 • 69 zł zamiast 85 zł za bilet w kat. 2 (sektor B)
 • 89 zł zamiast 115 zł za bilet w kat. 1 (sektor A)

Opera „Tosca” Giacomo Pucciniego

Już w październiku, w kilku miastach Polski, zaprezentowana zostanie opera Giacomo Pucciniego „Tosca”, w eksluzywnym, kameralnym wydaniu. Całość opery składa się z 3 aktów i opowiada historię tragicznej miłości tytułowej Toski i malarza Cavaradossiego. Pomagając w ucieczce swemu zbiegłemu z więzienia przyjacielowi, artysta naraża się na niebezpieczeństwo utraty życia. Jedyną formą ratunku dla Cavaradossiego jest jego ukochana, która ma względy u szefa tajnej policji Scarpy – człowieka, który skazał malarza na śmierć. Przeplatana wydarzeniami historycznymi i politycznymi opowieść miała swoją premierę w 1900 roku, i od tego czasu wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością.

W operze wystąpią:

 • Emilia Diakopoulou jako Tosca
 • Emmanuel Bussaglia jako Cavaradossi
 • Maurizio Zanchetti jako Angelotti/ Scarpia
 • Opera da Camera di Roma

Czas trwania: 90 min


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Szewska 10, 50-122 Wrocław
ul. Profesorska 3, 80-856 Gdańsk
ul. Freta 10, 00-227 Warszawa
ul. Warszawska 18, 40-006 Katowice
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (10782)
Cała Polska (378)
Bilety (65)
lokalne
Sosnowiec (665)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Sosnowiec jest to miasto położone na południu Polski w województwie śląskim. Jest jednym z ośrodków centralnej aglomeracji górnośląskiej. Nazwa miasta pochodzi od borów sosnowych porastających te tereny przed 1830 roku. Będąc turystycznie w Sosnowcu warto zobaczyć Plac Stulecia, Zamek Sielecki, bazylikę katedralną, Egzotarium lub na przykład Teatr Zagłębia. Sosnowiec jest obecnie ważnym miejscem dla rozwoju gospodarczego, kulturalnego i naukowego naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i lądową. Sosnowiec łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest miastem przyjaznym zarówno dla mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W centrum miasta znajdują się hotele, restauracje, punkty handlowo-usługowe, galerie handlowe, parki oraz lokale rozrywkowe. Przyciągają one zarówno stałych mieszkańców jak i turystów oraz zachęcają do zakupów i spędzania tam wolnego czasu. Do tego typu odbiorców swoją ofertę kieruje znany portal z zakupami grupowymi Grupeo. Na stronach swojego serwisu prezentuje promocyjne oferty na wybrane produkty i usługi w formie kuponów rabatowych. Uprawniają one do otrzymania znacznych zniżek siegających nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Sosnowiec" codziennie prezentuje promocyjne bony powiązane z tymże miastem. Zapewne każda osoba przeglądająca stronę internetową Grupeo znajdzie tutaj rabaty do restauracji, tańsze noclegi w hotelach oraz wiele ciekawych usług kosmetycznych, fryzjerskich i dentystycznych w obniżonej cenie. Atrakcyjne oferty napewno przemówią do każdego bez względu na płeć, wiek, zainteresowania i wymagania. Grono osób korzystających z pomocy Grupeo nabywa po okazyjnych cenach kosmetyki, markowe perfumy, modną odzież, sprzęt sportowy, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele produktów codziennego użytku. Warto jednak wspomnieć, że każda promocyjna oferta znajdująca się na Grupeo ma ograniczoną ilość dostepną dla kupujących oraz ma ściśle określony czas ważności. Warto więc decyzje o zakupach podejmować według podanych zasad, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z rabatu. Dzięki portalowi Grupeo promującego korzyści płynące z zakupów grupowych- ludzie oszczędzają znaczne pieniądze, a zaoszczędzone w ten sposob pieniądze mogą później przeznaczyć na inne cele!

© 2019 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry