Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Obrączki ślubne: 19,99 zł za groupon zniżkowy wart 200 zł w firmie jubilerskiej Mirosława Druzgały

100 złod19,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 80%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Możliwość zakupu biżuterii złotej lub obrączek z 1 lub 2 kolorów złota

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dostępna wyłącznie w salonie.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku przekroczenia wartości grouponu różnicę należy dopłacić w salonie. W przypadku opcji 2 i 3 czas realizacji do 4 tyg. od dnia zamówienia.
Konieczna rezerwacja tel. 501 480 069.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Skorzystaj z oferty na piękną biżuterię i wybierz się z grouponem do firmy jubilerskiej Mirosława Druzgały w Świętochłowicach.

Oferta
1) 19,99 zł za groupon zniżkowy wart 100 zł na zakup dowolnej biżuterii złotej (minimalna wartość zakupu 600 zł),
2) 19,99 zł za groupon zniżkowy wart 200 zł za zakup dowolnego kompletu obrączek ślubnych (1 kolor złota),
3) 49,99 zł za groupon zniżkowy wart 500 zł na zakup dowolnego kompletu obrączek ślubnych (2 kolory złota).
Firma jubilerska Mirosława Druzgały
Zlokalizowany w centrum miasta salon oferuje bogaty wybór wszelakiej biżuterii. Można tu zakupić eleganckie, nowoczesne i delikatne wyroby złote i srebrne na różne okazje. Nie brakuje szykownych naszyjników, wytwornych bransoletek i subtelnych kolczyków. Planujące ślub pary mogą wybierać spośród wielu wzorów obrączek, w różnych kolorach złota.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Katowicka 17, 41-600 Świętochłowice, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (93798)
Shopping (71)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Sosnowiec (955)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (955)
Groupon (978)
Travelist (1)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Sosnowiec jest to miasto położone na południu Polski w województwie śląskim. Jest jednym z ośrodków centralnej aglomeracji górnośląskiej. Nazwa miasta pochodzi od borów sosnowych porastających te tereny przed 1830 roku. Będąc turystycznie w Sosnowcu warto zobaczyć Plac Stulecia, Zamek Sielecki, bazylikę katedralną, Egzotarium lub na przykład Teatr Zagłębia. Sosnowiec jest obecnie ważnym miejscem dla rozwoju gospodarczego, kulturalnego i naukowego naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i lądową. Sosnowiec łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest miastem przyjaznym zarówno dla mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W centrum miasta znajdują się hotele, restauracje, punkty handlowo-usługowe, galerie handlowe, parki oraz lokale rozrywkowe. Przyciągają one zarówno stałych mieszkańców jak i turystów oraz zachęcają do zakupów i spędzania tam wolnego czasu. Do tego typu odbiorców swoją ofertę kieruje znany portal z zakupami grupowymi Grupeo. Na stronach swojego serwisu prezentuje promocyjne oferty na wybrane produkty i usługi w formie kuponów rabatowych. Uprawniają one do otrzymania znacznych zniżek siegających nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Sosnowiec" codziennie prezentuje promocyjne bony powiązane z tymże miastem. Zapewne każda osoba przeglądająca stronę internetową Grupeo znajdzie tutaj rabaty do restauracji, tańsze noclegi w hotelach oraz wiele ciekawych usług kosmetycznych, fryzjerskich i dentystycznych w obniżonej cenie. Atrakcyjne oferty napewno przemówią do każdego bez względu na płeć, wiek, zainteresowania i wymagania. Grono osób korzystających z pomocy Grupeo nabywa po okazyjnych cenach kosmetyki, markowe perfumy, modną odzież, sprzęt sportowy, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele produktów codziennego użytku. Warto jednak wspomnieć, że każda promocyjna oferta znajdująca się na Grupeo ma ograniczoną ilość dostepną dla kupujących oraz ma ściśle określony czas ważności. Warto więc decyzje o zakupach podejmować według podanych zasad, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z rabatu. Dzięki portalowi Grupeo promującego korzyści płynące z zakupów grupowych- ludzie oszczędzają znaczne pieniądze, a zaoszczędzone w ten sposob pieniądze mogą później przeznaczyć na inne cele!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry