Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
900x149 WSZYSTKO
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Marynarka (od 529,99 zł) lub garnitur (od 899,99 zł) na zamówienie w Fabrycznym Atelier Krawieckim w Sosnowcu

699 złod529,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 24%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Strój szyty na zamówienie dopasowany jest do sylwetki, a dzięki możliwości wyboru kroju, tkaniny i dodatków podkreśla osobowość

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Czas realizacji zamówienia to 4 tygodnie od dnia pierwszej przymiarki. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 32 291 90 89 z podaniem kodu zabezpieczającego i kodu grouponu. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 6 opcji

  • 529,99 zł zamiast 699 zł za marynarkę Classic szytą na zamówienie,
  • 679,99 zł zamiast 899 zł za marynarkę Prestige szytą na zamówienie,
  • 899,99 zł zamiast 1199 zł za 2-częściowy garnitur Classic szyty na zamówienie (marynarka i spodnie),
  • 1139,99 zł zamiast 1499 zł za 3-częściowy garnitur Classic szyty na zamówienie (marynarka, kamizelka, spodnie),
  • 1499,99 zł zamiast 1999 zł za 2-częściowy garnitur Prestige szyty na zamówienie (marynarka i spodnie),
  • 1899,99 zł zamiast 2499 zł za 3-częściowy garnitur Prestige szyty na zamówienie (marynarka, kamizelka, spodnie).

Produkty z serii Prestige wykonane są ze 100% wełny od 100’s do 130’s. Produkty z serii Classic wykonane są z mieszanki wełny i poliestru (skład procentowy zależy od wybranego rodzaju tkaniny).


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Klimontowska 1, 41-200 Sosnowiec, SLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (83642)
Shopping (69)
Bilety (164)
Hotele
lokalne
Sosnowiec (902)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (902)
Groupon (918)
Triverna (2)
Travelist (2)

Polub nas na Facebooku:

Sosnowiec jest to miasto położone na południu Polski w województwie śląskim. Jest jednym z ośrodków centralnej aglomeracji górnośląskiej. Nazwa miasta pochodzi od borów sosnowych porastających te tereny przed 1830 roku. Będąc turystycznie w Sosnowcu warto zobaczyć Plac Stulecia, Zamek Sielecki, bazylikę katedralną, Egzotarium lub na przykład Teatr Zagłębia. Sosnowiec jest obecnie ważnym miejscem dla rozwoju gospodarczego, kulturalnego i naukowego naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i lądową. Sosnowiec łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest miastem przyjaznym zarówno dla mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W centrum miasta znajdują się hotele, restauracje, punkty handlowo-usługowe, galerie handlowe, parki oraz lokale rozrywkowe. Przyciągają one zarówno stałych mieszkańców jak i turystów oraz zachęcają do zakupów i spędzania tam wolnego czasu. Do tego typu odbiorców swoją ofertę kieruje znany portal z zakupami grupowymi Grupeo. Na stronach swojego serwisu prezentuje promocyjne oferty na wybrane produkty i usługi w formie kuponów rabatowych. Uprawniają one do otrzymania znacznych zniżek siegających nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Sosnowiec" codziennie prezentuje promocyjne bony powiązane z tymże miastem. Zapewne każda osoba przeglądająca stronę internetową Grupeo znajdzie tutaj rabaty do restauracji, tańsze noclegi w hotelach oraz wiele ciekawych usług kosmetycznych, fryzjerskich i dentystycznych w obniżonej cenie. Atrakcyjne oferty napewno przemówią do każdego bez względu na płeć, wiek, zainteresowania i wymagania. Grono osób korzystających z pomocy Grupeo nabywa po okazyjnych cenach kosmetyki, markowe perfumy, modną odzież, sprzęt sportowy, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele produktów codziennego użytku. Warto jednak wspomnieć, że każda promocyjna oferta znajdująca się na Grupeo ma ograniczoną ilość dostepną dla kupujących oraz ma ściśle określony czas ważności. Warto więc decyzje o zakupach podejmować według podanych zasad, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z rabatu. Dzięki portalowi Grupeo promującego korzyści płynące z zakupów grupowych- ludzie oszczędzają znaczne pieniądze, a zaoszczędzone w ten sposob pieniądze mogą później przeznaczyć na inne cele!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry