Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
900x149 WSZYSTKO
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Manicure spa (39,99 zł) lub pedicure spa (59,99 zł) i więcej w Studiu Urody Ksymena w Sosnowcu

od39,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Kompleksowa pielęgnacja dłoni i stóp
  • W pakietach: m.in. peeling, maska, parafina

Ważność: groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel.  608 820 830, 32 724 24 50.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Z dzisiejszym grouponem nie musisz kiwnąć palcem, by zapewnić dłoniom i stopom właściwą prezencję – wystarczy, że wybierzesz się do Studia Urody Ksymena w Sosnowcu.

Oferta
w 1 z 3 opcji:

1) 39,99 zł za manicure spa,
2) 59,99 zł za pedicure spa,
3) 79,99 zł za manicure spa i pedicure spa + masaż stóp oraz parafina na stopy i dłonie.

Manicure spa:

  • opracowanie płytki paznokcia cążkami lub frezarką
  • peeling i kąpiel dłoni
  • maska wygładzająco-nawilżająca na dłonie

Pedicure spa:

  • opracowanie skórek i płytki paznokcia cążkami lub frezarką
  • parafina na stopy
  • masaż stóp

Studio Urody Ksymena
Upiększanie, odprężanie i pomoc w odnalezieniu wewnętrznej harmonii ducha i ciała - oto misja sosnowieckiego salonu Ksymena, zapraszającego w swoje progi nie tylko panie, ale i panów. Poza szeroką ofertą usługową (przedłużanie rzęs, mikrodermabrazja, zabiegi wyszczuplające, depilacja woskiem i IPL, masaże), doświadczeniem personelu i bogatym zapleczem renomowanych kosmetyków (również na sprzedaż), studio umożliwia przeprowadzanie specjalistycznych zabiegów (echoskleroterapia) pod okiem chirurga naczyniowego.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Modrzejowska 20, 41-200 Sosnowiec, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (83978)
Shopping (64)
Bilety (160)
Hotele
lokalne
Sosnowiec (897)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (897)
Groupon (912)
Triverna (2)
Travelist (2)

Polub nas na Facebooku:

Sosnowiec jest to miasto położone na południu Polski w województwie śląskim. Jest jednym z ośrodków centralnej aglomeracji górnośląskiej. Nazwa miasta pochodzi od borów sosnowych porastających te tereny przed 1830 roku. Będąc turystycznie w Sosnowcu warto zobaczyć Plac Stulecia, Zamek Sielecki, bazylikę katedralną, Egzotarium lub na przykład Teatr Zagłębia. Sosnowiec jest obecnie ważnym miejscem dla rozwoju gospodarczego, kulturalnego i naukowego naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i lądową. Sosnowiec łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest miastem przyjaznym zarówno dla mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W centrum miasta znajdują się hotele, restauracje, punkty handlowo-usługowe, galerie handlowe, parki oraz lokale rozrywkowe. Przyciągają one zarówno stałych mieszkańców jak i turystów oraz zachęcają do zakupów i spędzania tam wolnego czasu. Do tego typu odbiorców swoją ofertę kieruje znany portal z zakupami grupowymi Grupeo. Na stronach swojego serwisu prezentuje promocyjne oferty na wybrane produkty i usługi w formie kuponów rabatowych. Uprawniają one do otrzymania znacznych zniżek siegających nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Sosnowiec" codziennie prezentuje promocyjne bony powiązane z tymże miastem. Zapewne każda osoba przeglądająca stronę internetową Grupeo znajdzie tutaj rabaty do restauracji, tańsze noclegi w hotelach oraz wiele ciekawych usług kosmetycznych, fryzjerskich i dentystycznych w obniżonej cenie. Atrakcyjne oferty napewno przemówią do każdego bez względu na płeć, wiek, zainteresowania i wymagania. Grono osób korzystających z pomocy Grupeo nabywa po okazyjnych cenach kosmetyki, markowe perfumy, modną odzież, sprzęt sportowy, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele produktów codziennego użytku. Warto jednak wspomnieć, że każda promocyjna oferta znajdująca się na Grupeo ma ograniczoną ilość dostepną dla kupujących oraz ma ściśle określony czas ważności. Warto więc decyzje o zakupach podejmować według podanych zasad, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z rabatu. Dzięki portalowi Grupeo promującego korzyści płynące z zakupów grupowych- ludzie oszczędzają znaczne pieniądze, a zaoszczędzone w ten sposob pieniądze mogą później przeznaczyć na inne cele!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry