Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Jazda off-road autem terenowym z instruktorem i więcej od 149,99 zł z firmą Poligon Własna

od149,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Jazda samochodem terenowym oraz szkolenie z zasad jazdy off-road – 45, 90 lub 150 minut za kierownicą auta 4x4 + nagranie filmu HD

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 gropuony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Organizator ma prawo odwołać i przenieść terminy realizacji szkoleń z powodów technicznych (złe warunki atmosferyczne, przerwy techniczne spowodowane konserwacją lub naprawą samochodów i toru).
Dodatkowe informacje: weź ze sobą wydrukowany groupon. Prawo jazdy nie jest wymagane. Uczestnik może zabrać ze sobą maksymalnie 2 osoby. Szkolenie teoretyczne trwa ok. 30 minut. Możliwość zamiany grouponu na voucher prezentowy.
Konieczna rezerwacja tel. 661 712 560 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Prawo jazdy nie jest wymagane.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Jazda samochodem terenowym z instruktorem wraz z podstawami wiedzy teoretycznej oraz nagraniem filmu HD:

  • 149,99 zł za 45-minutową jazdę,
  • 249,99 zł za 1,5-godzinną jazdę,
  • 309,99 zł za 2,5-godzinną jazdę.

Zanim uczestnik wyprawy wskoczy w auto terenowe, by eksplorować nim bezdroża, czeka go półgodzinne szkolenie. Zapoznaje się wówczas z czterokołową bestią i jej budową, czyli wbudowanymi systemami, ich funkcjonalnością i prawidłowym wykorzystaniem. Ponadto część teoretyczna obejmuje naukę obsługi napędów, reduktora, odpowiedniego dobierania biegu, posługiwania się sprzęgłem czy wyciągarką. Instruktor tłumaczy również, czym jest (i jak działa) szekla, zblocze, hi-lift, lina kinetyczna.

Terenówka stylizowana na Hummera H1 na bazie Mitsubishi Pajero 1.8 MPI. Cechuje się dużą zrywnością ze względu na bardzo niską wagę około 600kg i sporą moc silnika W terenie, błocie etc. radzi sobie bez jakichkolwiek kłopotów m.in. dzięki blokadzie mostów LSD.

Dodatkowym atutem wyprawy jest możliwość nagrania filmu w jakości HD, który powoli wracać do wspomnień z ekstremalnych doznań w dowolnym momencie.

Poligon Własna

Kontakt z naturą zapewnić sobie można zarówno dzięki nasłuchiwaniu odgłosów leśnych ptaków, jak i emocjonującemu obserwowaniu nadlatujących zza drzewa kulek - to ostatnie zapewnia ulokowany pod Częstochową Poligon Własna. Firma organizuje rozgrywki paintballowe, imprezy integracyjne, firmowe, kawalerskie i inne - wszystko po to, by naładować akumulatory i z werwą podejmować codzienne wyzwania. Oferta Poligonu Własna skierowana jest do klientów indywidualnych, a także do firm i innych grup zorganizowanych.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Nadrzeczna 38, 42-261 Własna

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91465)
Shopping (70)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Sosnowiec (955)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (955)
Groupon (978)
Travelist (1)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Sosnowiec jest to miasto położone na południu Polski w województwie śląskim. Jest jednym z ośrodków centralnej aglomeracji górnośląskiej. Nazwa miasta pochodzi od borów sosnowych porastających te tereny przed 1830 roku. Będąc turystycznie w Sosnowcu warto zobaczyć Plac Stulecia, Zamek Sielecki, bazylikę katedralną, Egzotarium lub na przykład Teatr Zagłębia. Sosnowiec jest obecnie ważnym miejscem dla rozwoju gospodarczego, kulturalnego i naukowego naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i lądową. Sosnowiec łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest miastem przyjaznym zarówno dla mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W centrum miasta znajdują się hotele, restauracje, punkty handlowo-usługowe, galerie handlowe, parki oraz lokale rozrywkowe. Przyciągają one zarówno stałych mieszkańców jak i turystów oraz zachęcają do zakupów i spędzania tam wolnego czasu. Do tego typu odbiorców swoją ofertę kieruje znany portal z zakupami grupowymi Grupeo. Na stronach swojego serwisu prezentuje promocyjne oferty na wybrane produkty i usługi w formie kuponów rabatowych. Uprawniają one do otrzymania znacznych zniżek siegających nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Sosnowiec" codziennie prezentuje promocyjne bony powiązane z tymże miastem. Zapewne każda osoba przeglądająca stronę internetową Grupeo znajdzie tutaj rabaty do restauracji, tańsze noclegi w hotelach oraz wiele ciekawych usług kosmetycznych, fryzjerskich i dentystycznych w obniżonej cenie. Atrakcyjne oferty napewno przemówią do każdego bez względu na płeć, wiek, zainteresowania i wymagania. Grono osób korzystających z pomocy Grupeo nabywa po okazyjnych cenach kosmetyki, markowe perfumy, modną odzież, sprzęt sportowy, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele produktów codziennego użytku. Warto jednak wspomnieć, że każda promocyjna oferta znajdująca się na Grupeo ma ograniczoną ilość dostepną dla kupujących oraz ma ściśle określony czas ważności. Warto więc decyzje o zakupach podejmować według podanych zasad, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z rabatu. Dzięki portalowi Grupeo promującego korzyści płynące z zakupów grupowych- ludzie oszczędzają znaczne pieniądze, a zaoszczędzone w ten sposob pieniądze mogą później przeznaczyć na inne cele!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry