Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Badanie stanu organizmu analizatorem kwantowym Quantum z omówieniem wyników od 59,99 zł w Vox Naturae

130 złod59,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 53%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Okazja do przebadania organizmu w kompleksowy sposób i podjęcia ewentualnego leczenia lub zmiany nawyków żywieniowych

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Wejście do budynku wyposażone jest w podjazd dla wózków inwalidzkich. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 662 010 171 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 2 opcji

Badanie stanu organizmu analizatorem kwantowym Quantum z omówieniem wyników i przesłaniem drogą elektroniczną:

  • 59,99 zł za badanie dla 1 osoby
  • 99,99 zł za badanie dla 2 osób

Dodatkowe informacje:

  • czas trwania zabiegu: 60 sekund (cała wizyta to ok. 30 min)
  • specjalista wykonujący zabieg: dyplomowana pielęgniarka, będąca certyfikowanym analitykiem i dietetykiem
  • forma opisu badania: elektroniczna
  • konsultacja w pakiecie: tak

Podczas badania uzyskiwane jest aż 37 raportów dotyczących stanu organizmu, w tym m.in.: jak działa serce, trzustka, nerki, płuca, mózg czy wątroba. Dodatkowo pacjent otrzymuje precyzyjne określenie niedoborów witaminowych i minerałowych, a także poziom obciążenia metalami ciężkimi.

Panie mogą dowiedzieć się m.in.: o ewentualnym zagrożeniu gruczolako-włókniakiem piersi, panowie natomiast uzyskają informację na temat męskich funkcji seksualnych. Analiza zawiera również kompleksową ocenę składu ciała. Może ona stanowić punkt wyjściowy do podjęcia działań naprawczych, takich jak spersonalizowana dieta czy odpowiednia suplementacja.

Przygotowanie do badania:

  • należy być na czczo lub min. dwie godziny po jedzeniu
  • nie należy przed badaniem pić kawy, zielonej czy też czarnej herbaty oraz napojów energetyzujących
  • zero alkoholu co najmniej na 24 godziny przed badaniem
  • przeciwwskazania: ciąża, stymulator pracy serca, miesiączka

.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Gęsia 8 lok.109, 31-535 Kraków
ul. Przemysłowa 10, p. 119 (obok CH Belg), 40-020 Katowice

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (46091)
Cała Polska (605)
Bilety (40)
lokalne
Sosnowiec (476)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Sosnowiec jest to miasto położone na południu Polski w województwie śląskim. Jest jednym z ośrodków centralnej aglomeracji górnośląskiej. Nazwa miasta pochodzi od borów sosnowych porastających te tereny przed 1830 roku. Będąc turystycznie w Sosnowcu warto zobaczyć Plac Stulecia, Zamek Sielecki, bazylikę katedralną, Egzotarium lub na przykład Teatr Zagłębia. Sosnowiec jest obecnie ważnym miejscem dla rozwoju gospodarczego, kulturalnego i naukowego naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i lądową. Sosnowiec łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest miastem przyjaznym zarówno dla mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W centrum miasta znajdują się hotele, restauracje, punkty handlowo-usługowe, galerie handlowe, parki oraz lokale rozrywkowe. Przyciągają one zarówno stałych mieszkańców jak i turystów oraz zachęcają do zakupów i spędzania tam wolnego czasu. Do tego typu odbiorców swoją ofertę kieruje znany portal z zakupami grupowymi Grupeo. Na stronach swojego serwisu prezentuje promocyjne oferty na wybrane produkty i usługi w formie kuponów rabatowych. Uprawniają one do otrzymania znacznych zniżek siegających nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Sosnowiec" codziennie prezentuje promocyjne bony powiązane z tymże miastem. Zapewne każda osoba przeglądająca stronę internetową Grupeo znajdzie tutaj rabaty do restauracji, tańsze noclegi w hotelach oraz wiele ciekawych usług kosmetycznych, fryzjerskich i dentystycznych w obniżonej cenie. Atrakcyjne oferty napewno przemówią do każdego bez względu na płeć, wiek, zainteresowania i wymagania. Grono osób korzystających z pomocy Grupeo nabywa po okazyjnych cenach kosmetyki, markowe perfumy, modną odzież, sprzęt sportowy, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele produktów codziennego użytku. Warto jednak wspomnieć, że każda promocyjna oferta znajdująca się na Grupeo ma ograniczoną ilość dostepną dla kupujących oraz ma ściśle określony czas ważności. Warto więc decyzje o zakupach podejmować według podanych zasad, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z rabatu. Dzięki portalowi Grupeo promującego korzyści płynące z zakupów grupowych- ludzie oszczędzają znaczne pieniądze, a zaoszczędzone w ten sposob pieniądze mogą później przeznaczyć na inne cele!

© 2023 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry