Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Badania serca z konsultacją od 54,99 zł w Poradni Vitalis

od139,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Profesjonalne badania układu krążenia wraz ze specjalistyczną konsultacją umożliwiają dokładną ocenę stanu serca

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Wymagana wcześniejsza rejestracja celem ustalenia terminu badania tel. 32 620 02 93 lub 733 433 494. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 16 opcji

 • 139,99 zł za Holter EKG 24 h + konsultacja,
 • 119,99 zł za Holter RR 24 h + konsultacja,
 • 219,99 zł za Holter EKG 24 h + konsultacja i test wysiłkowy,
 • 199,99 zł za Holter RR 24 h + konsultacja i test wysiłkowy,
 • 279,99 zł za Holter EKG 24 h + konsultacja i test pochyleniowy,
 • 259,99 zł za Holter RR 24 h + konsultacja i test pochyleniowy,
 • 299,99 zł za Holter EKG 24 h + konsultacja i Stress Echo/UKG,
 • 279,99 zł za Holter RR 24 h + konsultacja i Stress Echo/UKG,
 • 69,99 zł za Holter EKG 24 h,
 • 54,99 zł za Holter RR 24 h,
 • 149,99 zł za Holter EKG 24 h + test wysiłkowy,
 • 129,99 zł za Holter RR 24 h + test wysiłkowy,
 • 199,99 zł za Holter EKG 24 h + test pochyleniowy,
 • 189,99 zł za Holter RR 24 h + test pochyleniowy,
 • 219,99 zł za Holter EKG 24 h + Stress Echo/UKG,
 • 219,99 zł za Holter RR 24 h + Stress Echo/UKG.

Holter EKG 24 h – całodobowa rejestracja rytmu i częstości pracy serca oraz zmian niedokrwiennych.
Holter RR 24 h – całodobowa rejestracja ciśnienia tętniczego krwi przez specjalny aparat składający się z mankietu do zakładania na ramię oraz sprzężonego z nim rejestratora.
Test wysiłkowy – pozwala na ocenę pracy serca podczas monitorowanego wysiłku fizycznego, jest pomocne w diagnostyce choroby wieńcowej, ocenie wydolności serca i zaburzeń rytmu serca.
Test pochyleniowy – pozwala na ocenę układu krążenia pacjenta w warunkach zbliżonych występujących podczas pionizacji ciała.
Stress Echo/UKG – podstawowe badaniem w diagnostyce chorób serca, ponieważ pozwala ocenić jego strukturę anatomiczną i pracę.

Poradnia Vitalis

Specjalnością poradni jest kardiologia, niemniej znajduje się w niej kilkanaście innych gabinetów. W Vitalis można znaleźć pomoc także w zakresie ginekologii i położnictwa, endokrynologii, neurologii, psychiatrii, USG, urologii, endokrynologii, chorób przewodu pokarmowego, seksuologii i rehabilitacji. Właścicielami Poradni Vitalis są dr n. med. Jacek Nowak, posiadający 27-letnie doświadczenie szpitalne i ambulatoryjne w pełnej diagnostyce nieinwazyjnej oraz elektrokardiologii oraz dr hab. n. med Aleksander Żurakowski, specjalista w dziedzinie hemodynamiki z 20-letnim doświadczeniem klinicznym. Ich doświadczenie, energia i stale aktualizowana wiedza medyczna sprawiają, że w Poradni Vitalis można liczyć na kompleksową opiekę.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Kopernika 25, 32-540 Trzebinia

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91576)
Shopping (71)
Bilety (154)
Hotele
lokalne
Sosnowiec (955)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (955)
Groupon (978)
Travelist (1)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Sosnowiec jest to miasto położone na południu Polski w województwie śląskim. Jest jednym z ośrodków centralnej aglomeracji górnośląskiej. Nazwa miasta pochodzi od borów sosnowych porastających te tereny przed 1830 roku. Będąc turystycznie w Sosnowcu warto zobaczyć Plac Stulecia, Zamek Sielecki, bazylikę katedralną, Egzotarium lub na przykład Teatr Zagłębia. Sosnowiec jest obecnie ważnym miejscem dla rozwoju gospodarczego, kulturalnego i naukowego naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i lądową. Sosnowiec łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest miastem przyjaznym zarówno dla mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W centrum miasta znajdują się hotele, restauracje, punkty handlowo-usługowe, galerie handlowe, parki oraz lokale rozrywkowe. Przyciągają one zarówno stałych mieszkańców jak i turystów oraz zachęcają do zakupów i spędzania tam wolnego czasu. Do tego typu odbiorców swoją ofertę kieruje znany portal z zakupami grupowymi Grupeo. Na stronach swojego serwisu prezentuje promocyjne oferty na wybrane produkty i usługi w formie kuponów rabatowych. Uprawniają one do otrzymania znacznych zniżek siegających nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Sosnowiec" codziennie prezentuje promocyjne bony powiązane z tymże miastem. Zapewne każda osoba przeglądająca stronę internetową Grupeo znajdzie tutaj rabaty do restauracji, tańsze noclegi w hotelach oraz wiele ciekawych usług kosmetycznych, fryzjerskich i dentystycznych w obniżonej cenie. Atrakcyjne oferty napewno przemówią do każdego bez względu na płeć, wiek, zainteresowania i wymagania. Grono osób korzystających z pomocy Grupeo nabywa po okazyjnych cenach kosmetyki, markowe perfumy, modną odzież, sprzęt sportowy, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele produktów codziennego użytku. Warto jednak wspomnieć, że każda promocyjna oferta znajdująca się na Grupeo ma ograniczoną ilość dostepną dla kupujących oraz ma ściśle określony czas ważności. Warto więc decyzje o zakupach podejmować według podanych zasad, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z rabatu. Dzięki portalowi Grupeo promującego korzyści płynące z zakupów grupowych- ludzie oszczędzają znaczne pieniądze, a zaoszczędzone w ten sposob pieniądze mogą później przeznaczyć na inne cele!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry