Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

14,99 zł: bezterminowa karta upoważniająca do 20% zniżki na usługi City Taxi Katowice

19,99 złod14,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 25%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Korporacja City Taxi: największa korporacja taksówkowa na Śląsku

Ważność: groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: oferta nie obejmuje cen ustalonych na dojazdy na lotnisko, zakupów, przesyłek, dopłat do samochodów VIP, van, combi. Oferta wyłącznie dla klientów indywidualnych. Oferta wyłącznie na terenie woj. śląskiego.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Regulamin korzystania z karty na stronie Partnera -http://www.citytaxi.katowice.pl.
Rezerwacja: odbiór karty osobiście w siedzibie City Taxi po wcześniejszym umówieniu telefonicznym (32 203 77 77, 32 201 01 01) lub wysyłka pocztą (list priorytetowy) - bez dodatkowych opłat. 
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

 

Jeśli od dawna wozisz się z pomysłem bycia wożonym, nie musisz robić kariery w polityce, biznesie czy filmie. Wystarczy, że dzięki dzisiejszemu grouponowi skorzystasz z usług Korporacji City Taxi.

Oferta
14,99 zł za bezterminową kartę upoważniającą do 20% zniżki na usługi City Taxi Katowice na terenie województwa śląskiego.

Korporacja City Taxi
250 - tyle taksówek posiada firma, co czyni ją największą korporacją na Śląsku. Jednak już na miano lidera w branży zapracowała szeroką ofertą usług i szybką ich realizacją. Przewóz osób pod wskazany adres, obsługa uroczystości, wynajem kierowców, odprowadzenie auta klienta, wymiana kół - to tylko kilka z usług dostępnych w Korporacji City Taxi. W wykonaniu zleceń nieoceniony okazuje się najnowszy system dyspozytorski, łączność cyfrowa i zatrudnienie profesjonalnej załogi, która włada językami obcymi. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, by przez chwilę szoferem partnera biznesowego zza granicy był kierowca luksusowego auta klasy premium.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Grabowa 2, 40-172 Katowice, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91307)
Shopping (70)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Sosnowiec (954)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (954)
Groupon (977)
Travelist (1)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Sosnowiec jest to miasto położone na południu Polski w województwie śląskim. Jest jednym z ośrodków centralnej aglomeracji górnośląskiej. Nazwa miasta pochodzi od borów sosnowych porastających te tereny przed 1830 roku. Będąc turystycznie w Sosnowcu warto zobaczyć Plac Stulecia, Zamek Sielecki, bazylikę katedralną, Egzotarium lub na przykład Teatr Zagłębia. Sosnowiec jest obecnie ważnym miejscem dla rozwoju gospodarczego, kulturalnego i naukowego naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i lądową. Sosnowiec łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest miastem przyjaznym zarówno dla mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W centrum miasta znajdują się hotele, restauracje, punkty handlowo-usługowe, galerie handlowe, parki oraz lokale rozrywkowe. Przyciągają one zarówno stałych mieszkańców jak i turystów oraz zachęcają do zakupów i spędzania tam wolnego czasu. Do tego typu odbiorców swoją ofertę kieruje znany portal z zakupami grupowymi Grupeo. Na stronach swojego serwisu prezentuje promocyjne oferty na wybrane produkty i usługi w formie kuponów rabatowych. Uprawniają one do otrzymania znacznych zniżek siegających nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Sosnowiec" codziennie prezentuje promocyjne bony powiązane z tymże miastem. Zapewne każda osoba przeglądająca stronę internetową Grupeo znajdzie tutaj rabaty do restauracji, tańsze noclegi w hotelach oraz wiele ciekawych usług kosmetycznych, fryzjerskich i dentystycznych w obniżonej cenie. Atrakcyjne oferty napewno przemówią do każdego bez względu na płeć, wiek, zainteresowania i wymagania. Grono osób korzystających z pomocy Grupeo nabywa po okazyjnych cenach kosmetyki, markowe perfumy, modną odzież, sprzęt sportowy, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele produktów codziennego użytku. Warto jednak wspomnieć, że każda promocyjna oferta znajdująca się na Grupeo ma ograniczoną ilość dostepną dla kupujących oraz ma ściśle określony czas ważności. Warto więc decyzje o zakupach podejmować według podanych zasad, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z rabatu. Dzięki portalowi Grupeo promującego korzyści płynące z zakupów grupowych- ludzie oszczędzają znaczne pieniądze, a zaoszczędzone w ten sposob pieniądze mogą później przeznaczyć na inne cele!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry