Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Lot samolotem nad Kikitami

od299
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Często jesteśmy przekonani o tym, że to człowiek jest autorem najpiękniejszych dzieł, ale gdy tylko widzi się Mazury, można dojść do innego wniosku. Ta bajkowa kraina na północnym wschodzie Polski to kraina tysiąca jezior, oferująca widoki oprószająca serce magią, jakiej nie sposób zaznać nawet w Hogwarcie! Voucher na lot samolotem nad Kikitami to zmysłowa podróż po własnych pragnieniach, a decydującą rolę odnośnie bajkowości tych widoków przejmują niebiańskie przestworza! To właśnie dwuosobowy samolot Savannah z doskonale wyszkolonym pilotem na czele wtopią się w podniebną pierzynę, aby ktoś z Twoich bliskich mógł zaobserwować pejzaże wykradzione z raju. 15-minutowy lot nad tymi terenami otoczonymi zielenią rozmiękczą nawet najbardziej zatwardziałe serce, a widok lustra tafli Jeziora Luterskiego zaskakuje skuteczniej niż wygrana na loterii. To idealny prezent na urodziny i z każdej innej okazji! Trasa lotu: Start w Kikitach, lot po okolicy i lądowanie w Kikitach Informacje o realizacji: Silny wiatr, deszcz, niska podstawa chmur i mgła wykluczają lot. Decyzję o starcie zawsze podejmuje pilot.  Nieletni mogą dokonać realizacji wyłącznie za pisemną zgodą opiekuna prawnego. Rezerwacji należy dokonywać z 5 dniowym wyprzedzeniem Na miejscu startu mogą być osoby towarzyszące, które mogą obserwować loty z bezpiecznej odległości. Lot nie odbędzie się z pasażerem będącym pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Lot odbywa się w 2-miejscowym samolocie Savannah.    
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Loty i Foto, Lądowisko EPKI w Kikitach nr 31
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (8608)
Cała Polska (546)
Bilety (53)
lokalne
Warszawa(1967)
Kraków(1078)
Łódź(665)
Wrocław(739)
Poznań(884)
Trójmiasto(778)
Szczecin(423)
Katowice(713)
Bydgoszcz(465)
Toruń(348)
Lublin(370)
Białystok(316)
Rzeszów(297)
Częstochowa(298)
Radom(280)
Kielce(311)
Olsztyn(278)
Opole(271)
Bielsko-Biała(330)
Gliwice(616)
Sosnowiec(573)
Rybnik(538)
Tychy(593)
portale
Wakacje.pl(6111)
Groupon(3648)
Super Prezenty(3423)
Tui(1376)
Travelist(743)

Polub nas na Facebooku:

Grupeo Shopping jest to specjalna kategoria z ofertami zakupów grupowych związana ściśle z wszelkiego rodzaju zakupami. Grupeo jako największy agregator prezentuje tutaj produkty ze wszystkich dziedzin naszego życia zawierające specjalne promocje i okazje cenowe. Grupeo dokłada wszelkich starań, aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców z całej Polski, mających zróżnicowane oczekiwania i wymagania. Portal Grupeo promuje nowoczesny shopping - czyli styl życia oparty na wyborze wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach- zawierających znaczne rabaty w stosunku do tych dostępnych na rynku. Shopping zalecany przez Grupeo to nabywanie sprawdzonych produktów online- szybko, prosto i tanio. Tym samym Grupeo pomaga wielu ludziom zaoszczędzić pieniądze, które mogą później zostać przeznaczone na inne cele. Innymi słowem troszczy się o nasze finanse i rozsądne gospodarowanie. Codziennie na Grupeo Shopping pojawiają się wszelkiego rodzaju nowości, okazje cenowe jako specjalne promocje, mające ściśle określoną dostępną ilość dla kupujących oraz podany czas ważności oferty. Warto więc podejmować decyzje w określonym w promocji czasie, gdyż w innym przypadku stracimy możliwość skorzystania z okazji. A wybór produktów oferowanych na Grupeo Shopping jest bardzo duży i różnorodny- z przeznaczeniem zarówno dla mniej jak i bardziej wymagających konsumentów. Tak więc każdy powinien tutaj znaleźć wszystko to czego potrzebuje. Z pewnością każdy użytkownik przeglądający oferty Grupeo odnajdzie tutaj modne ciuchy, elegancką biżuterię, markowe perfumy i kosmetyki, elementy wyposażenia domu i ogrodu, dostrzeże także niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny, fotograficzny oraz rzeczy codziennego użytku. Na Grupeo Shopping także miłośnicy aktywnego spędzania czasu i osoby chcące zadbać o własne zdrowie znajdą tutaj potrzebne produkty. Grupeo poleca im rowery, rolki, sprzęt do treningu w siłowni oraz asortyment do uprawiania fitnessu jak i również ekologiczne produkty spożywcze. Dzięki Grupeo Shopping można też nabyć produkty rozwijające nasze zainteresowania. Mamy do wyboru szeroką gamę książek i czasopism z różnych dziedzin, kursy szkoleniowe pomocne w rozwoju życia zawodowego, bilety do  kina jak i również wejściówki na koncerty. Grupeo nie zapomina również o osobach prowadzących działalność gospodarczą. Na swojej stronie internetowej poleca kursy szkoleniowe z różnych specjalizacji, efektywne zajęcia edukacyjne, wspomagające rozwój osobisty, materiały biurowe oraz rekomenduje usługi związane z dążeniem do rozwoju firmy, reklamą jak i promocją własnej marki. Wszystkie zaprezentowane na Grupeo Shopping oferty cechują wysokie rabaty- dające znaczne oszczędności osobom, które korzystają z ofert zakupów grupowych regularnie. Poprostu dzięki portalowi Grupeo oszczędzamy, a zakupy często kojarzone są z przyjemnością!

© 2020 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry