Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kurs Sidemount diver SDI

od990
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Spełnienie leży na ziemi, a jeśli nie, to widocznie trzeba po nie zanurkować! Nauka to podstawa, dlatego zainwestuj w czyjeś umiejętności i wręcz voucher na kurs nurkowania prawdziwemu pasjonatowi! Kurs Sidemount Diver SDI jest pierwszym stopniem wtajemniczenia w świat nurkowania z butlami bocznymi i poleca się go nie tylko amatorom, ale również tym nurkom, którzy próbowali sami uporać się z zawiłościami ustawienia uprzęży oraz worka. To doskonały pomysł na prezent dla tych osób, które nie miały możliwości przećwiczenia podstawowych umiejętności, procedur awaryjnych, autoratownictwa czy też nie są zadowoleni ze swojego trymu, sylwetki czy sposobów poruszania się pod wodą. Kurs składa się z trzech części podzielonych na poszczególne zagadnienia. Część pierwsza: ustawienie uprzęży, gumek, d-ringów, pasków, węży, karabinków oraz butli konfiguracja sprzętu, omówienie ćwiczeń oraz powtórzenie ich „na sucho”. Część druga: ostatnie korekty w konfiguracji sprzętu, nurkowanie w basenie lub w zbiornikach „basenopodobnych”, nauka technik nurkowych na zasadzie powtórzeń z zapisem video w celu utrwalenia. Część trzecia: nurkowanie w otwartych wodach, nauka procedur, doskonalenie stylu pływackiego.   Kurs kończy się wystawieniem certyfikatów. Cena vouchera nie zawiera wypożyczenia sprzętu, wstępu na nurkowisko oraz dojazdu w miejsce nurkowe. 
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Firstdive.pl, Zbiorniki wodne na terenie całej Polski
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (27034)
Cała Polska (552)
Bilety (46)
lokalne
Warszawa(1736)
Kraków(1284)
Łódź(587)
Wrocław(721)
Poznań(885)
Trójmiasto(637)
Szczecin(435)
Katowice(637)
Bydgoszcz(430)
Toruń(363)
Lublin(349)
Białystok(318)
Rzeszów(291)
Częstochowa(286)
Radom(309)
Kielce(329)
Olsztyn(276)
Opole(271)
Bielsko-Biała(307)
Gliwice(490)
Sosnowiec(493)
Rybnik(439)
Tychy(464)
portale
Wakacje.pl(24478)
Super Prezenty(3914)
Groupon(3069)
Triverna(1440)
Travelist(751)

Polub nas na Facebooku:

Grupeo Shopping jest to specjalna kategoria z ofertami zakupów grupowych związana ściśle z wszelkiego rodzaju zakupami. Grupeo jako największy agregator prezentuje tutaj produkty ze wszystkich dziedzin naszego życia zawierające specjalne promocje i okazje cenowe. Grupeo dokłada wszelkich starań, aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców z całej Polski, mających zróżnicowane oczekiwania i wymagania. Portal Grupeo promuje nowoczesny shopping - czyli styl życia oparty na wyborze wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach- zawierających znaczne rabaty w stosunku do tych dostępnych na rynku. Shopping zalecany przez Grupeo to nabywanie sprawdzonych produktów online- szybko, prosto i tanio. Tym samym Grupeo pomaga wielu ludziom zaoszczędzić pieniądze, które mogą później zostać przeznaczone na inne cele. Innymi słowem troszczy się o nasze finanse i rozsądne gospodarowanie. Codziennie na Grupeo Shopping pojawiają się wszelkiego rodzaju nowości, okazje cenowe jako specjalne promocje, mające ściśle określoną dostępną ilość dla kupujących oraz podany czas ważności oferty. Warto więc podejmować decyzje w określonym w promocji czasie, gdyż w innym przypadku stracimy możliwość skorzystania z okazji. A wybór produktów oferowanych na Grupeo Shopping jest bardzo duży i różnorodny- z przeznaczeniem zarówno dla mniej jak i bardziej wymagających konsumentów. Tak więc każdy powinien tutaj znaleźć wszystko to czego potrzebuje. Z pewnością każdy użytkownik przeglądający oferty Grupeo odnajdzie tutaj modne ciuchy, elegancką biżuterię, markowe perfumy i kosmetyki, elementy wyposażenia domu i ogrodu, dostrzeże także niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny, fotograficzny oraz rzeczy codziennego użytku. Na Grupeo Shopping także miłośnicy aktywnego spędzania czasu i osoby chcące zadbać o własne zdrowie znajdą tutaj potrzebne produkty. Grupeo poleca im rowery, rolki, sprzęt do treningu w siłowni oraz asortyment do uprawiania fitnessu jak i również ekologiczne produkty spożywcze. Dzięki Grupeo Shopping można też nabyć produkty rozwijające nasze zainteresowania. Mamy do wyboru szeroką gamę książek i czasopism z różnych dziedzin, kursy szkoleniowe pomocne w rozwoju życia zawodowego, bilety do  kina jak i również wejściówki na koncerty. Grupeo nie zapomina również o osobach prowadzących działalność gospodarczą. Na swojej stronie internetowej poleca kursy szkoleniowe z różnych specjalizacji, efektywne zajęcia edukacyjne, wspomagające rozwój osobisty, materiały biurowe oraz rekomenduje usługi związane z dążeniem do rozwoju firmy, reklamą jak i promocją własnej marki. Wszystkie zaprezentowane na Grupeo Shopping oferty cechują wysokie rabaty- dające znaczne oszczędności osobom, które korzystają z ofert zakupów grupowych regularnie. Poprostu dzięki portalowi Grupeo oszczędzamy, a zakupy często kojarzone są z przyjemnością!

© 2022 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry