Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kurs poszukiwanie i wydobywanie OWD

od349
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Znasz osobę, która marzy o rozpoczęciu przygody z nurkowaniem? To idealny moment i idealny czas, by podarować jej prezent jej marzeń – nurkowanie poszukiwawczo-wydobywcze. Dzięki temu kursowi nauczy się odnajdywać rzeczy oraz poruszać się pod wodą. W cenie kursu znajduje się planowanie, organizowanie i nauka, jak działać w trakcie podwodnych poszukiwań, jak nurkować w warunkach słabej widoczności i jak nawigować pod wodą. Osoba obdarowana dowie się także, jakie są techniki i zasady bezpieczeństwa podczas wydobywania obiektów, oraz jak lokalizować obiekty. Ten prezent to spełnienie marzeń każdego, kto marzy o podwodnym zwiedzaniu. Podaruj mu ten prezent i rozbudź w nim apetyt na więcej doznań! Kurs obejmuje: • planowanie, organizowanie, procedury, techniki, problemy i zagrożenia związane z podwodnymi poszukiwaniami i wydobywaniem obiektów,• nurkowanie w warunkach słabej widoczności i techniki nawigacji pod wodą,• właściwe techniki i zasady bezpieczeństwa przy lokalizacji obiektu, w tym użycie lin i kołowrotków oraz różnych sposobów poszukiwania,• właściwe techniki i zasady bezpieczeństwa przy wydobywaniu obiektów z użyciem różnych przyrządów. UWAGA Kupon jest akceptowany w momencie rezerwacji.
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Miejsce wyjazdowe do uzgodnienia z organizatorem.
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (5836)
Cała Polska (387)
Bilety (69)
lokalne
Warszawa(1389)
Kraków(857)
Łódź(481)
Wrocław(589)
Poznań(786)
Trójmiasto(657)
Szczecin(402)
Katowice(660)
Bydgoszcz(402)
Toruń(332)
Lublin(345)
Białystok(300)
Rzeszów(273)
Częstochowa(277)
Radom(275)
Kielce(281)
Olsztyn(253)
Opole(255)
Bielsko-Biała(314)
Gliwice(595)
Sosnowiec(541)
Rybnik(521)
Tychy(551)
portale
Groupon(3533)
Wakacje.pl(3336)
Super Prezenty(1807)
Tui(1434)
Travelist(810)

Polub nas na Facebooku:

Grupeo Shopping jest to specjalna kategoria z ofertami zakupów grupowych związana ściśle z wszelkiego rodzaju zakupami. Grupeo jako największy agregator prezentuje tutaj produkty ze wszystkich dziedzin naszego życia zawierające specjalne promocje i okazje cenowe. Grupeo dokłada wszelkich starań, aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców z całej Polski, mających zróżnicowane oczekiwania i wymagania. Portal Grupeo promuje nowoczesny shopping - czyli styl życia oparty na wyborze wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach- zawierających znaczne rabaty w stosunku do tych dostępnych na rynku. Shopping zalecany przez Grupeo to nabywanie sprawdzonych produktów online- szybko, prosto i tanio. Tym samym Grupeo pomaga wielu ludziom zaoszczędzić pieniądze, które mogą później zostać przeznaczone na inne cele. Innymi słowem troszczy się o nasze finanse i rozsądne gospodarowanie. Codziennie na Grupeo Shopping pojawiają się wszelkiego rodzaju nowości, okazje cenowe jako specjalne promocje, mające ściśle określoną dostępną ilość dla kupujących oraz podany czas ważności oferty. Warto więc podejmować decyzje w określonym w promocji czasie, gdyż w innym przypadku stracimy możliwość skorzystania z okazji. A wybór produktów oferowanych na Grupeo Shopping jest bardzo duży i różnorodny- z przeznaczeniem zarówno dla mniej jak i bardziej wymagających konsumentów. Tak więc każdy powinien tutaj znaleźć wszystko to czego potrzebuje. Z pewnością każdy użytkownik przeglądający oferty Grupeo odnajdzie tutaj modne ciuchy, elegancką biżuterię, markowe perfumy i kosmetyki, elementy wyposażenia domu i ogrodu, dostrzeże także niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny, fotograficzny oraz rzeczy codziennego użytku. Na Grupeo Shopping także miłośnicy aktywnego spędzania czasu i osoby chcące zadbać o własne zdrowie znajdą tutaj potrzebne produkty. Grupeo poleca im rowery, rolki, sprzęt do treningu w siłowni oraz asortyment do uprawiania fitnessu jak i również ekologiczne produkty spożywcze. Dzięki Grupeo Shopping można też nabyć produkty rozwijające nasze zainteresowania. Mamy do wyboru szeroką gamę książek i czasopism z różnych dziedzin, kursy szkoleniowe pomocne w rozwoju życia zawodowego, bilety do  kina jak i również wejściówki na koncerty. Grupeo nie zapomina również o osobach prowadzących działalność gospodarczą. Na swojej stronie internetowej poleca kursy szkoleniowe z różnych specjalizacji, efektywne zajęcia edukacyjne, wspomagające rozwój osobisty, materiały biurowe oraz rekomenduje usługi związane z dążeniem do rozwoju firmy, reklamą jak i promocją własnej marki. Wszystkie zaprezentowane na Grupeo Shopping oferty cechują wysokie rabaty- dające znaczne oszczędności osobom, które korzystają z ofert zakupów grupowych regularnie. Poprostu dzięki portalowi Grupeo oszczędzamy, a zakupy często kojarzone są z przyjemnością!

© 2020 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry