Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kurs kompetencyjny "Zarządzanie czasem"

od79
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Czy czas to pieniądz? Nie, czas to jednostka fizyczna określająca kolejność zdarzeń oraz odstępy między nimi. Można jednak go marnotrawić bądź źle nim zarządzać, co przyczynia się do wielu potencjalnych strat, między innymi pieniężnych, ale również intelektualnych, rozwojowych, a nawet społecznych. Kurs kompetencyjny z zarządzania czasem, który wręczysz ukochanej osobie, to nieoceniona wręcz recepta na „tracenie czasu”, czyli jeden z najpowszechniejszych problemów natury socjologicznej.  Na szkoleniu osoba obdarowana nauczy się, jak efektywniej zarządzać swoim czasem i usprawniać realizację zadań, z którymi musi się zmierzyć – zarówno w pracy zawodowej, jak i w życiu prywatnym. Zakres tematyczny warsztatów został skonstruowany tak, aby kursant nauczył się planowania, ustalania priorytetów  czy eliminacji „pożeraczy czasu”.  Tematyka zajęć: Czas jako wartość Czym jest zarządzanie sobą w czasie Jak efektywnie stawiać cele Czym jest S.M.A.R.T Czym są techniki identyfikacji czynności Plan, harmonogram – jak je tworzyć Metody i techniki planowania Jak ustalać priorytety Realizacja zadań – prawo Parkinsona Realizacja zadań – zasada Pareto Realizacja zadań – Zasada Eisenhowera Matryca zarządzania czasem Czym są pożeracze czasu i jak je eliminować Skuteczne delegowanie Jak planować i organizować spotkania   Osoba obdarowana nauczy się:  Efektywniej wyznaczać cele, priorytety i zadania sobie i innym Skutecznie stawiać cele i je realizować Realizować zadania terminowo Wzmocnisz swoją pozycje w firmie poprzez kształtowanie cech osoby zorganizowanej i potrafiącej działać pod presją czasu   OTRZYMANY CERTYFIKAT NIE BĘDZIE ZAWIERAŁ INFORMACJI, ŻE SZKOLENIE ZOSTAŁO ZREALIZOWANE W TRYBIE ONLINE.
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Centrum Edukacyjne Żelazna ul. Głowackiego 28, 10-448 Olsztyn
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (17293)
Cała Polska (539)
Bilety (42)
lokalne
Warszawa(1766)
Kraków(1232)
Łódź(662)
Wrocław(734)
Poznań(965)
Trójmiasto(833)
Szczecin(475)
Katowice(717)
Bydgoszcz(530)
Toruń(384)
Lublin(393)
Białystok(329)
Rzeszów(314)
Częstochowa(319)
Radom(315)
Kielce(358)
Olsztyn(301)
Opole(274)
Bielsko-Biała(345)
Gliwice(586)
Sosnowiec(550)
Rybnik(509)
Tychy(546)
portale
Wakacje.pl(14952)
Super Prezenty(3494)
Groupon(3403)
Triverna(1171)
Travelist(790)

Polub nas na Facebooku:

Grupeo Shopping jest to specjalna kategoria z ofertami zakupów grupowych związana ściśle z wszelkiego rodzaju zakupami. Grupeo jako największy agregator prezentuje tutaj produkty ze wszystkich dziedzin naszego życia zawierające specjalne promocje i okazje cenowe. Grupeo dokłada wszelkich starań, aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców z całej Polski, mających zróżnicowane oczekiwania i wymagania. Portal Grupeo promuje nowoczesny shopping - czyli styl życia oparty na wyborze wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach- zawierających znaczne rabaty w stosunku do tych dostępnych na rynku. Shopping zalecany przez Grupeo to nabywanie sprawdzonych produktów online- szybko, prosto i tanio. Tym samym Grupeo pomaga wielu ludziom zaoszczędzić pieniądze, które mogą później zostać przeznaczone na inne cele. Innymi słowem troszczy się o nasze finanse i rozsądne gospodarowanie. Codziennie na Grupeo Shopping pojawiają się wszelkiego rodzaju nowości, okazje cenowe jako specjalne promocje, mające ściśle określoną dostępną ilość dla kupujących oraz podany czas ważności oferty. Warto więc podejmować decyzje w określonym w promocji czasie, gdyż w innym przypadku stracimy możliwość skorzystania z okazji. A wybór produktów oferowanych na Grupeo Shopping jest bardzo duży i różnorodny- z przeznaczeniem zarówno dla mniej jak i bardziej wymagających konsumentów. Tak więc każdy powinien tutaj znaleźć wszystko to czego potrzebuje. Z pewnością każdy użytkownik przeglądający oferty Grupeo odnajdzie tutaj modne ciuchy, elegancką biżuterię, markowe perfumy i kosmetyki, elementy wyposażenia domu i ogrodu, dostrzeże także niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny, fotograficzny oraz rzeczy codziennego użytku. Na Grupeo Shopping także miłośnicy aktywnego spędzania czasu i osoby chcące zadbać o własne zdrowie znajdą tutaj potrzebne produkty. Grupeo poleca im rowery, rolki, sprzęt do treningu w siłowni oraz asortyment do uprawiania fitnessu jak i również ekologiczne produkty spożywcze. Dzięki Grupeo Shopping można też nabyć produkty rozwijające nasze zainteresowania. Mamy do wyboru szeroką gamę książek i czasopism z różnych dziedzin, kursy szkoleniowe pomocne w rozwoju życia zawodowego, bilety do  kina jak i również wejściówki na koncerty. Grupeo nie zapomina również o osobach prowadzących działalność gospodarczą. Na swojej stronie internetowej poleca kursy szkoleniowe z różnych specjalizacji, efektywne zajęcia edukacyjne, wspomagające rozwój osobisty, materiały biurowe oraz rekomenduje usługi związane z dążeniem do rozwoju firmy, reklamą jak i promocją własnej marki. Wszystkie zaprezentowane na Grupeo Shopping oferty cechują wysokie rabaty- dające znaczne oszczędności osobom, które korzystają z ofert zakupów grupowych regularnie. Poprostu dzięki portalowi Grupeo oszczędzamy, a zakupy często kojarzone są z przyjemnością!

© 2021 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry