Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kurs fotografia podwodna/filmowanie OWD

od349
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Pasjonuje Cię podwodny świat i chcesz nauczyć się go uwieczniać na fotografiach? Ten kurs jest wprost stworzony dla Ciebie! To idealny prezent dla każdego miłośnika dobrych zdjęć – dzięki niemu będzie mógł wykonywać je pod wodą.   Kurs tej specjalizacji jest dwuczęściowym wstępem do nauki cyfrowej fotografii podwodnej. Wykorzystuje  automatyczne aparaty cyfrowe. Kurs ma na celu rozwinięcie umiejętności, wiedzy i techniki cyfrowej fotografii podwodnej. Pozwoli każdemu płetwonurkowi oraz nurkowi uprawiającemu snorkeling (nurkowanie z maską i fajką) na wykonanie dobrych jakościowo podwodnych zdjęć już podczas pierwszego nurkowania z aparatem fotograficznym. Kurs może zostać podzielony na dwa oddzielne poziomy lub może być przeprowadzony jako jeden ciągły kurs pozwalający uzyskać certyfikat na poziomie 2.   W programie kursu: Certyfikacja na poziomie 1: rozwój techniki cyfrowego zapisu obrazu, cyfrowych aparatów fotograficznych podstawy cyfrowej fotografii oraz fotografii podwodnej podstawy wykonywania zdjęć pod wodą oraz metodą PADI SEA prawidłowe wejście do wody i dbałość o środowisko naturalne wykorzystanie tabliczek balansowania bieli wykonanie zdjęć pod wodą Dla certyfikacji na poziomie 1 wymagane jest minimum jedno nurkowanie.   Certyfikacja na poziomie 2: formaty plików cyfrowych zagadnienia związane z rozdzielczością doświetlenie kompozycja zdjęć podstawy stosowania lamp stroboskopowych warsztaty fotografii wykonanie zdjęć podwodnych metodą PADI SEA – ostrych zdjęć o prawidłowej rozdzielczości, kontraście, kolorze oraz kompozycji Dla certyfikacji na poziomie 2 wymagane jest minimum jedno nurkowanie.   UWAGA! W cenie prezentu otrzymasz kurs fotografii podwodnej oraz certyfikat. Cena nie zawiera kosztów dojazdu do miejsca kursu, zakwaterowania, posiłków oraz kosztów wejścia na teren baz nurkowych i wypożyczenia sprzętu. Kupon jest akceptowany w momencie rezerwacji.
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Miejsce wyjazdowe do uzgodnienia z organizatorem.
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (17293)
Cała Polska (539)
Bilety (42)
lokalne
Warszawa(1766)
Kraków(1232)
Łódź(662)
Wrocław(734)
Poznań(965)
Trójmiasto(833)
Szczecin(475)
Katowice(717)
Bydgoszcz(530)
Toruń(384)
Lublin(393)
Białystok(329)
Rzeszów(314)
Częstochowa(319)
Radom(315)
Kielce(358)
Olsztyn(301)
Opole(274)
Bielsko-Biała(345)
Gliwice(586)
Sosnowiec(550)
Rybnik(509)
Tychy(546)
portale
Wakacje.pl(14952)
Super Prezenty(3494)
Groupon(3403)
Triverna(1171)
Travelist(790)

Polub nas na Facebooku:

Grupeo Shopping jest to specjalna kategoria z ofertami zakupów grupowych związana ściśle z wszelkiego rodzaju zakupami. Grupeo jako największy agregator prezentuje tutaj produkty ze wszystkich dziedzin naszego życia zawierające specjalne promocje i okazje cenowe. Grupeo dokłada wszelkich starań, aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców z całej Polski, mających zróżnicowane oczekiwania i wymagania. Portal Grupeo promuje nowoczesny shopping - czyli styl życia oparty na wyborze wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach- zawierających znaczne rabaty w stosunku do tych dostępnych na rynku. Shopping zalecany przez Grupeo to nabywanie sprawdzonych produktów online- szybko, prosto i tanio. Tym samym Grupeo pomaga wielu ludziom zaoszczędzić pieniądze, które mogą później zostać przeznaczone na inne cele. Innymi słowem troszczy się o nasze finanse i rozsądne gospodarowanie. Codziennie na Grupeo Shopping pojawiają się wszelkiego rodzaju nowości, okazje cenowe jako specjalne promocje, mające ściśle określoną dostępną ilość dla kupujących oraz podany czas ważności oferty. Warto więc podejmować decyzje w określonym w promocji czasie, gdyż w innym przypadku stracimy możliwość skorzystania z okazji. A wybór produktów oferowanych na Grupeo Shopping jest bardzo duży i różnorodny- z przeznaczeniem zarówno dla mniej jak i bardziej wymagających konsumentów. Tak więc każdy powinien tutaj znaleźć wszystko to czego potrzebuje. Z pewnością każdy użytkownik przeglądający oferty Grupeo odnajdzie tutaj modne ciuchy, elegancką biżuterię, markowe perfumy i kosmetyki, elementy wyposażenia domu i ogrodu, dostrzeże także niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny, fotograficzny oraz rzeczy codziennego użytku. Na Grupeo Shopping także miłośnicy aktywnego spędzania czasu i osoby chcące zadbać o własne zdrowie znajdą tutaj potrzebne produkty. Grupeo poleca im rowery, rolki, sprzęt do treningu w siłowni oraz asortyment do uprawiania fitnessu jak i również ekologiczne produkty spożywcze. Dzięki Grupeo Shopping można też nabyć produkty rozwijające nasze zainteresowania. Mamy do wyboru szeroką gamę książek i czasopism z różnych dziedzin, kursy szkoleniowe pomocne w rozwoju życia zawodowego, bilety do  kina jak i również wejściówki na koncerty. Grupeo nie zapomina również o osobach prowadzących działalność gospodarczą. Na swojej stronie internetowej poleca kursy szkoleniowe z różnych specjalizacji, efektywne zajęcia edukacyjne, wspomagające rozwój osobisty, materiały biurowe oraz rekomenduje usługi związane z dążeniem do rozwoju firmy, reklamą jak i promocją własnej marki. Wszystkie zaprezentowane na Grupeo Shopping oferty cechują wysokie rabaty- dające znaczne oszczędności osobom, które korzystają z ofert zakupów grupowych regularnie. Poprostu dzięki portalowi Grupeo oszczędzamy, a zakupy często kojarzone są z przyjemnością!

© 2021 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry