Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

eKurs: Mediacje sądowe i pozasądowe, metody rozwiązywania konfliktów za 79 zł w P&M Management Group (zamiast 299 zł)

299 złod79
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 74%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Kurs adresowany jest do osób z co najmniej średnim wykształceniem, zainteresowanych tematyką mediacji i rozwiązywania sporów

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: należy przesłać mailowo zakupiony groupon na adres: [email protected] lub na adres [email protected] wraz z podaniem imienia i nazwiska uczestnika kursu oraz wypełnionym zgłoszeniem na kurs. Po przesłaniu kompletu dokumentów (groupon + zgłoszenie na kurs) klient otrzyma maila zwrotnego z loginem i hasłem do platformy szkoleniowej w terminie 24 godzin.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.


Szczegóły:

 • kurs online: Mediacje sądowe i pozasądowe. Metody rozwiązywania konfliktów
 • forma kursu: poszczególne części kursu udostępniane będą w kilku seriach w odstępach czasowych zgodnie z harmonogramem kursu
 • liczba godzin: 30 godz. lekcyjnych do zrealizowania w ciągu 60 dni
 • termin uruchomienia kursu: 04.02.2019

Kurs pozwala zapoznać się z rodzajami sporów i konfliktów, jakie mogą dotknąć każdego, na każdej płaszczyźnie prawa. Pozwala zapoznać się z zasadami profesjonalnych mediacji i rolą mediatora.

Program kursu:

 1. Wprowadzenie do mediacji (definicje, cele, funkcje , specyfika, korzyści)
 2. Mediator – umiejętności, osobowość, rola
 3. Konflikt, jego rodzaje i fazy
 4. Dynamika konfliktu i sposoby radzenia sobie z konfliktem
 5. Zasady mediacji
 6. Rodzaje mediacji
 7. Schemat przygotowania do mediacji
 8. Etapy mediacji – postępowanie mediacyjne
 9. Omówienie wybranych zagadnień z zakresu mediacji w sprawach cywilnych
 10. Omówienie wybranych zagadnień z zakresu mediacji w sprawach rodzinnych (spadki, sprawy rozwodowe i opiekuńcze, inne)
 11. Omówienie wybranych zagadnień z zakresu mediacji w sprawach karnych
 12. Koszty mediacji, sądownictwo polubowne (arbitraż), inne zagadnienia

Realizacja zakładanego celu kształcenia następuje poprzez:

 • aktywny udział słuchaczy w zajęciach na platformie szkoleniowej,
 • przerabianie materiału szkoleniowego.
 • naukę własną słuchacza,
 • wykonanie i zaliczenie prac kontrolnych w postaci testów, zadań lub innych form.

Po pozytywnym zaliczeniu wszystkich prac kontrolnych i testów uczestnik kursu otrzymuje zaświadczenie ukończenia kursu.

Kurs kończy test końcowy, który obejmuje sprawdzenie wiadomości zdobytych na kursie. Po pozytywnym zaliczeniu testu uczestnik kursu otrzymuje zaświadczenie ukończenia kursu zgodne ze wzorem Centrum Szkoleniowo-Edukacyjnego.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (162786)
Shopping (204)
Bilety (10)
Hotele
lokalne
Warszawa(3548)
Kraków(3004)
Łódź(813)
Wrocław(1399)
Poznań(1303)
Trójmiasto(786)
Szczecin(729)
Katowice(1043)
Bydgoszcz(567)
Toruń(642)
Lublin(603)
Białystok(577)
Rzeszów(444)
Częstochowa(419)
Radom(359)
Kielce(501)
Olsztyn(487)
Opole(374)
Bielsko-Biała(456)
Gliwice(822)
Sosnowiec(749)
Rybnik(716)
Tychy(797)
portale
Hotelscombined(158725)
Groupon(4612)
Tui(2233)
Travelist(756)
Triverna(651)
Kuptravel(224)

Polub nas na Facebooku:

Grupeo Shopping jest to specjalna kategoria z ofertami zakupów grupowych związana ściśle z wszelkiego rodzaju zakupami. Grupeo jako największy agregator prezentuje tutaj produkty ze wszystkich dziedzin naszego życia zawierające specjalne promocje i okazje cenowe. Grupeo dokłada wszelkich starań, aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców z całej Polski, mających zróżnicowane oczekiwania i wymagania. Portal Grupeo promuje nowoczesny shopping - czyli styl życia oparty na wyborze wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach- zawierających znaczne rabaty w stosunku do tych dostępnych na rynku. Shopping zalecany przez Grupeo to nabywanie sprawdzonych produktów online- szybko, prosto i tanio. Tym samym Grupeo pomaga wielu ludziom zaoszczędzić pieniądze, które mogą później zostać przeznaczone na inne cele. Innymi słowem troszczy się o nasze finanse i rozsądne gospodarowanie. Codziennie na Grupeo Shopping pojawiają się wszelkiego rodzaju nowości, okazje cenowe jako specjalne promocje, mające ściśle określoną dostępną ilość dla kupujących oraz podany czas ważności oferty. Warto więc podejmować decyzje w określonym w promocji czasie, gdyż w innym przypadku stracimy możliwość skorzystania z okazji. A wybór produktów oferowanych na Grupeo Shopping jest bardzo duży i różnorodny- z przeznaczeniem zarówno dla mniej jak i bardziej wymagających konsumentów. Tak więc każdy powinien tutaj znaleźć wszystko to czego potrzebuje. Z pewnością każdy użytkownik przeglądający oferty Grupeo odnajdzie tutaj modne ciuchy, elegancką biżuterię, markowe perfumy i kosmetyki, elementy wyposażenia domu i ogrodu, dostrzeże także niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny, fotograficzny oraz rzeczy codziennego użytku. Na Grupeo Shopping także miłośnicy aktywnego spędzania czasu i osoby chcące zadbać o własne zdrowie znajdą tutaj potrzebne produkty. Grupeo poleca im rowery, rolki, sprzęt do treningu w siłowni oraz asortyment do uprawiania fitnessu jak i również ekologiczne produkty spożywcze. Dzięki Grupeo Shopping można też nabyć produkty rozwijające nasze zainteresowania. Mamy do wyboru szeroką gamę książek i czasopism z różnych dziedzin, kursy szkoleniowe pomocne w rozwoju życia zawodowego, bilety do  kina jak i również wejściówki na koncerty. Grupeo nie zapomina również o osobach prowadzących działalność gospodarczą. Na swojej stronie internetowej poleca kursy szkoleniowe z różnych specjalizacji, efektywne zajęcia edukacyjne, wspomagające rozwój osobisty, materiały biurowe oraz rekomenduje usługi związane z dążeniem do rozwoju firmy, reklamą jak i promocją własnej marki. Wszystkie zaprezentowane na Grupeo Shopping oferty cechują wysokie rabaty- dające znaczne oszczędności osobom, które korzystają z ofert zakupów grupowych regularnie. Poprostu dzięki portalowi Grupeo oszczędzamy, a zakupy często kojarzone są z przyjemnością!

© 2019 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry