Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Dostęp do 45 Interaktywnych Kart Fotografii za 119 zł w Grande Cru

od119
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Systematyczna nauka fotografii podana w atrakcyjnej formie; co 2 dni nowa karta z filmikiem a niekiedy wyzwaniem

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: prześlij voucher z kodem i informacją dotyczącą tematyki kursu na [email protected] W odpowiedzi otrzymasz dostęp do kursu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

E-Kursy. Gdzie chcesz, Jak chcesz, Kiedy chcesz

Informacje o kursie:

 • Interaktywna Karta Fotografii jest wysyłana na e-maila użytkownika co 2 dni
 • Zbiór ponad 45 kart + 100 filmów instruktażowych oraz dodatkowe karty bonusowe oraz do nowych kart wewnątrz pakietów oraz kart bonusowych)
 • Co dwa dni na urządzenie mobilne trafiać będzie nowa Interaktywna Karta Fotografii wraz z filmami tłumaczącymi krok po kroku zastosowanie danej metody / techniki / rzeczy związanej z fotografią.
 • Większość kart wzbogacona jest o wyzwanie, w którym zadaniem jest wykonanie ćwiczenia powiązanego z omawianym na danej Karcie tematem. Dzięki wyzwaniom będziesz regularnie rozwijać swoje umiejętności.
 • Więcej informacji o kursie dostepne tutaj

Inne wyróżniki:

 • Kurs jest wolny od reklam
 • Jest stworzony z myślą o osobach chcących rozwijać swoje umiejętności.

Interaktywna Karta Fotografii

 • za każdym razem znajduje się na niej inna rzecz / metoda / technika / narzędzie wykorzystywane w fotografii
 • każda karta posiada unikalny kod QR i link do krótkiego filmu instruktażowego
 • większość kart wzbogacona jest o tzw. wyzwanie, w którym zadaniem jest wykonanie ćwiczenia powiązanego z omawianym na danej karcie tematem. Dzięki wyzwaniom można regularnie rozwijać swoje umiejętności.
 • filmy pozwalają na zapoznanie nie tylko nowych rodzajów i możliwości, które ma do zaoferowania fotografia, ale również podstaw obróbki zdjęć.

Przykładowe tematy:

 • Świat astrofotografii: zdjęcia np. Drogi Mlecznej i panoram z jej wykorzystaniem,jak i kiedy ją fotografować, jak redukować szumy na zdjęciach, czy też fotografować księżyc.
 • Świat malowania światłem: jak tworzyć klimatyczne zdjęcia z wykorzystaniem zimnych ogni, świateł czy też innych elementów, które wpływają na niepowtarzalny wygląd zdjęć.
 • Umiejętność „podkręcania” zdjęć z wykorzystaniem m.in. perspektywy powietrznej.
 • Inne, takie jak: zdjęcia makro, zwierzęta w ruchu, zdjęcia burz, fotografia mobilna, zdjęcia przy świecach, zdjęcia o wysokiej rozpiętości tonalnej, wykorzystanie lam błyskowych, splash flash photography, stacking ostrości, lamp, czy redukcja szumów.

Autorem kart jest Olaf Sawajner, jego prace są regularnie wyróżniane w międzynarodowych konkursach i festiwalach filmowych, tylko w 2019 roku kilkunastokrotnie. Został również wyróżniony jako jeden z 30 najlepszych na świecie fotografów spośród wielomilionowej listy zgłoszonych - będąc finalistą jednego z najbardziej prestiżowych konkursów fotograficznych IFPC 2019 organizowanego przez firmy Tokina i Hoya.

Jego prace można oglądać na międzynarodowych wystawach, w tym największej branżowej CP 2020 w Japonii, czy też nie wyjeżdżając z kraju w Warszawie (m.in. “Warszawa w oknie” DK Praga).


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (8939)
Cała Polska (323)
Bilety (52)
lokalne
Warszawa(1174)
Kraków(852)
Łódź(493)
Wrocław(576)
Poznań(723)
Trójmiasto(612)
Szczecin(385)
Katowice(647)
Bydgoszcz(401)
Toruń(327)
Lublin(350)
Białystok(316)
Rzeszów(293)
Częstochowa(265)
Radom(274)
Kielce(294)
Olsztyn(246)
Opole(243)
Bielsko-Biała(317)
Gliwice(601)
Sosnowiec(543)
Rybnik(526)
Tychy(570)
portale
Wakacje.pl(6950)
Groupon(3556)
Triverna(1028)
Super Prezenty(967)
Travelist(739)

Polub nas na Facebooku:

Grupeo Shopping jest to specjalna kategoria z ofertami zakupów grupowych związana ściśle z wszelkiego rodzaju zakupami. Grupeo jako największy agregator prezentuje tutaj produkty ze wszystkich dziedzin naszego życia zawierające specjalne promocje i okazje cenowe. Grupeo dokłada wszelkich starań, aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców z całej Polski, mających zróżnicowane oczekiwania i wymagania. Portal Grupeo promuje nowoczesny shopping - czyli styl życia oparty na wyborze wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach- zawierających znaczne rabaty w stosunku do tych dostępnych na rynku. Shopping zalecany przez Grupeo to nabywanie sprawdzonych produktów online- szybko, prosto i tanio. Tym samym Grupeo pomaga wielu ludziom zaoszczędzić pieniądze, które mogą później zostać przeznaczone na inne cele. Innymi słowem troszczy się o nasze finanse i rozsądne gospodarowanie. Codziennie na Grupeo Shopping pojawiają się wszelkiego rodzaju nowości, okazje cenowe jako specjalne promocje, mające ściśle określoną dostępną ilość dla kupujących oraz podany czas ważności oferty. Warto więc podejmować decyzje w określonym w promocji czasie, gdyż w innym przypadku stracimy możliwość skorzystania z okazji. A wybór produktów oferowanych na Grupeo Shopping jest bardzo duży i różnorodny- z przeznaczeniem zarówno dla mniej jak i bardziej wymagających konsumentów. Tak więc każdy powinien tutaj znaleźć wszystko to czego potrzebuje. Z pewnością każdy użytkownik przeglądający oferty Grupeo odnajdzie tutaj modne ciuchy, elegancką biżuterię, markowe perfumy i kosmetyki, elementy wyposażenia domu i ogrodu, dostrzeże także niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny, fotograficzny oraz rzeczy codziennego użytku. Na Grupeo Shopping także miłośnicy aktywnego spędzania czasu i osoby chcące zadbać o własne zdrowie znajdą tutaj potrzebne produkty. Grupeo poleca im rowery, rolki, sprzęt do treningu w siłowni oraz asortyment do uprawiania fitnessu jak i również ekologiczne produkty spożywcze. Dzięki Grupeo Shopping można też nabyć produkty rozwijające nasze zainteresowania. Mamy do wyboru szeroką gamę książek i czasopism z różnych dziedzin, kursy szkoleniowe pomocne w rozwoju życia zawodowego, bilety do  kina jak i również wejściówki na koncerty. Grupeo nie zapomina również o osobach prowadzących działalność gospodarczą. Na swojej stronie internetowej poleca kursy szkoleniowe z różnych specjalizacji, efektywne zajęcia edukacyjne, wspomagające rozwój osobisty, materiały biurowe oraz rekomenduje usługi związane z dążeniem do rozwoju firmy, reklamą jak i promocją własnej marki. Wszystkie zaprezentowane na Grupeo Shopping oferty cechują wysokie rabaty- dające znaczne oszczędności osobom, które korzystają z ofert zakupów grupowych regularnie. Poprostu dzięki portalowi Grupeo oszczędzamy, a zakupy często kojarzone są z przyjemnością!

© 2020 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry