Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

27 zł zamiast 129 zł za stworzenie profesjonalnego CV i Listu Motywacyjnego przez firmę PC Polska! Dodatkowo pakiet 3 szablonów!

129 złod27
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 80%
..............................................................................................
6 kupionych
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Kupon ważny do 15.11.2017 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Aby zrealizować kupon, należy na adres [email protected] wysłać maila, w temacie wpisując „Klub Zniżek” ze swoim dotychczasowym CV, dołączyć zdjęcia i informacje o stanowisku, na jakie zamierza się aplikować oraz załączyć kupon w formacie pdf. Pakiet 3 szablonów CV i LM zostanie wysłany w ciągu 24 godzin. Projekt profesjonalnego CV i LM zostanie wysłany w wersji PDF i Word w ciągu 7 dni roboczych.
  • 1 kupon = przygotowanie profesjonalnego CV i listu motywacyjnego w języku polskim plus 3 szablony CV i LM.
Czas zrobić pierwszy krok do sukcesu! Zamów profesjonalne dokumenty i zdobądź pracę Twoich marzeń!Doświadczeni specjaliści zadbają o Twój przekonywujący wizerunek w oczach przyszłego pracodawcy!Niepowtarzalne, indywidualne dokumenty aplikacyjne, stworzone specjalnie dla Ciebie! Jeśli szukasz pracy lub chcesz zmienić dotychczasowe zajęcie na lepsze, zadbaj o to, by Twoje dokumenty aplikacyjne były indywidualne i niepowtarzalne. Nie wiesz, jak ubrać w słowa swoje doświadczenie? Nie potrafisz opisać swoich umiejętności? Firma PC Polska pomoże Ci zrobić pierwszy krok do sukcesu - stworzy CV i List Motywacyjny specjalnie dla Ciebie!
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (83505)
Shopping (66)
Bilety (161)
Hotele
lokalne
Warszawa(2604)
Kraków(2187)
Łódź(731)
Wrocław(1030)
Poznań(1121)
Trójmiasto(939)
Szczecin(612)
Katowice(1094)
Bydgoszcz(488)
Toruń(507)
Lublin(535)
Białystok(484)
Rzeszów(433)
Częstochowa(405)
Radom(354)
Kielce(405)
Olsztyn(384)
Opole(359)
Bielsko-Biała(518)
Gliwice(963)
Sosnowiec(892)
Rybnik(869)
Tychy(1013)
portale
Hotelscombined(79495)
Groupon(5964)
Tui(1868)
Travelist(1023)
Triverna(387)
Klub Zniżek(284)
Kuptravel(120)
Okazje eholiday(105)
Wyjątkowy Prezent(1)
promocje i kody
Kody rabatowe
Źródła
Groupon (57)
Kuptravel (1)

Polub nas na Facebooku:

Grupeo Shopping jest to specjalna kategoria z ofertami zakupów grupowych związana ściśle z wszelkiego rodzaju zakupami. Grupeo jako największy agregator prezentuje tutaj produkty ze wszystkich dziedzin naszego życia zawierające specjalne promocje i okazje cenowe. Grupeo dokłada wszelkich starań, aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców z całej Polski, mających zróżnicowane oczekiwania i wymagania. Portal Grupeo promuje nowoczesny shopping - czyli styl życia oparty na wyborze wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach- zawierających znaczne rabaty w stosunku do tych dostępnych na rynku. Shopping zalecany przez Grupeo to nabywanie sprawdzonych produktów online- szybko, prosto i tanio. Tym samym Grupeo pomaga wielu ludziom zaoszczędzić pieniądze, które mogą później zostać przeznaczone na inne cele. Innymi słowem troszczy się o nasze finanse i rozsądne gospodarowanie. Codziennie na Grupeo Shopping pojawiają się wszelkiego rodzaju nowości, okazje cenowe jako specjalne promocje, mające ściśle określoną dostępną ilość dla kupujących oraz podany czas ważności oferty. Warto więc podejmować decyzje w określonym w promocji czasie, gdyż w innym przypadku stracimy możliwość skorzystania z okazji. A wybór produktów oferowanych na Grupeo Shopping jest bardzo duży i różnorodny- z przeznaczeniem zarówno dla mniej jak i bardziej wymagających konsumentów. Tak więc każdy powinien tutaj znaleźć wszystko to czego potrzebuje. Z pewnością każdy użytkownik przeglądający oferty Grupeo odnajdzie tutaj modne ciuchy, elegancką biżuterię, markowe perfumy i kosmetyki, elementy wyposażenia domu i ogrodu, dostrzeże także niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny, fotograficzny oraz rzeczy codziennego użytku. Na Grupeo Shopping także miłośnicy aktywnego spędzania czasu i osoby chcące zadbać o własne zdrowie znajdą tutaj potrzebne produkty. Grupeo poleca im rowery, rolki, sprzęt do treningu w siłowni oraz asortyment do uprawiania fitnessu jak i również ekologiczne produkty spożywcze. Dzięki Grupeo Shopping można też nabyć produkty rozwijające nasze zainteresowania. Mamy do wyboru szeroką gamę książek i czasopism z różnych dziedzin, kursy szkoleniowe pomocne w rozwoju życia zawodowego, bilety do  kina jak i również wejściówki na koncerty. Grupeo nie zapomina również o osobach prowadzących działalność gospodarczą. Na swojej stronie internetowej poleca kursy szkoleniowe z różnych specjalizacji, efektywne zajęcia edukacyjne, wspomagające rozwój osobisty, materiały biurowe oraz rekomenduje usługi związane z dążeniem do rozwoju firmy, reklamą jak i promocją własnej marki. Wszystkie zaprezentowane na Grupeo Shopping oferty cechują wysokie rabaty- dające znaczne oszczędności osobom, które korzystają z ofert zakupów grupowych regularnie. Poprostu dzięki portalowi Grupeo oszczędzamy, a zakupy często kojarzone są z przyjemnością!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry