Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
900x149 WSZYSTKO
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Wywołanie 100 zdjęć w formacie 10x15 na wysokiej jakości papierze Fujiclor Supreme za 35,99 zł i więcej w FotoKubin

59 złod35,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 39%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Zdjęcia wywołane na wysokiej jakości papierze fotograficznym zostaną przygotowane w wybranym przez klienta formacie

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów ale wykorzystać maks. 5 grouponów.
Realizacja: aby wysłać zdjęcia do wywołania należy wejść na stronę: www.fotokubin.pl (lub bezpośrednio pobrać program), kliknąć pobierz a następnie zainstaluj program. W polu KOD PROMOCJI wpisz "groupon" i kliknij NOWY UŻYTKOWNIK. Wybierz zdjęcia do wywołania, a następnie wypełnij formularz adresowy, (wpisując swój  wymyślony login i hasło). W polu UWAGI wpisz kod grouponu i wyślij zdjęcia. UWAGA: Dla ilości zdjęć większej niż w jednym kuponie cena z programu może nie odpowiadać prawdzie, wtedy należy ją zignorować i dokonać wpłaty tylko za przesyłkę.
Dostawa: przesyłka na terenie Polski płatna: 1 kupon 16 zł (pocztex kurier 48h) lub 20 zł (kurier FEDEX), każdy następny kupon dopłata 4 zł. Termin realizacji to 3 dni od otrzymania plików do kopiowania oraz opłaty za przesyłkę na konto.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

Usługi fotograficzne:

  • 35,99 zł zamiast 59 zł za 100 zdjęć w formacie 10x15 na papierze fotograficznym Fujicolor CA Supreme,
  • 69,99 zł zamiast 116 zł za 200 zdjęć w formacie 10x15 na papierze fotograficznym Fujicolor CA Supreme,
  • 35,99 zł zamiast 60 zł za 50 zdjęć w formacie 15x21 na papierze fotograficznym Fujicolor CA Supreme,
  • 74,99 zł zamiast 110 zł za 100 zdjęć w formacie 15x21 na papierze fotograficznym Fujicolor CA Supreme.

Możliwość zamówienia zdjęć błyszczących lub matowych, z białą ramką lub bez ramki.

Zdjęcia zostaną wywołane na wysokiej jakości papierze fotograficznym Fujicolor CA Supreme. Papier ten jest przeznaczony dla wymagających amatorów i profesjonalistów wykonujących odbitki z plików cyfrowych. Ze względu na specjalny skład halogenków srebra zapewnia doskonałe odwzorowanie bieli i czerni. Grubsze podłoże zapewnia wyższą jakość, a dla podkreślenia prestiżowego charakteru posiada on złote napisy na rewersie. Trwałość kolorów i zdjęć wynosi ponad 50 lat. Można zamówić zdjęcia błyszczące lub matowe, z białą ramką lub bez ramki.

FotoKubin

Firma istnieje od 1990 roku i mieści się w lokalu przy ulicy Jana III Sobieskiego w Rzeszowie. FotoKubin od początku pracuje na minilabach i materiałach FUJIFILM, dzięki czemu świadczone są tu usługi z użyciem wysokiej jakości materiałów, a klienci chwalą sobie wykonane tu zdjęcia.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Jana III Sobieskiego 16, 35-002 Rzeszów

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (83978)
Shopping (64)
Bilety (160)
Hotele
lokalne
Rzeszów (433)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (433)
Groupon (385)
Triverna (9)
Travelist (4)

Polub nas na Facebooku:

Rzeszów jest to miasto położone w południowo-wschodniej Polsce. Rzeszów jest ważnym ośrodkiem gospodarczym, naukowym i kulturalnym. Miasto jest przyjazne zarówno dla mieszkańców jak i osób je odwiedzających. Będąc w Rzeszowie warto zobaczyć park technologiczny, zabytkowe katedre, kościoły, ładne parki czy też pobliskie rezerwaty przyrody. Miasto posiada przyjemny klimat przyciągając wielu ludzi na odpoczynek i spędzanie wolnego czasu. W centrum miasta znajdują się liczne hotele, restauracje, lokale rozrywkowe oraz różnego rodzaju punkty usługowe. Spędzając czas w Rzeszowie łatwo znaleźć różnego rodzaju sklepy i galerie handlowe. Do mieszkańców Rzeszowa oraz ludzi odwiedzających to miasto, w tym turystów dociera znany w Polsce portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje promocyjne produkty oraz usługi zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżki cenowej niezbędny jest specjalny kupon rabatowy, który łatwo jest zakupić dzięki Grupeo. Codziennie na portalu pokazywane są oferty dotyczące różnych dziedzin naszego życia- skierowane do różnego rodzaju odbiorców. Przeglądając serwis Grupeo łatwo znaleźć promocje na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do smacznych restauracji oraz okazyjne pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Wybór na Grupeo jest bardzo duży, dzięki czemu  mamy możliwość zakupienia tego czego potrzebujemy w wyjątkowo niskiej cenie (rabaty sięgają nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych). Grupeo to także promocja na markowe kosmetyki, modną odzież, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto więc korzystać z Grupeo i nabywać kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. Trzeba jednak przy tym pamiętać, że każda zaprezentowana na Grupeo oferta posiada ograniczoną ilość dostępną dla kupujących oraz ma ściśle przewidziany termin ważności promocji. Warto więc decyzje o zakupie podejmować w wyznaczonym czasie zgodnie z regulaminem, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z okazji. Grupeo to oszczędność czasu, pieniędzy oraz pomoc w planowaniu budżetu. Tutaj za satysfakcjonujące usługi i produkty płacimy taniej i nie przepłacamy. Wielu ludzi odwiedzających Grupeo przekonało się o tym i korzysta regularnie z przywilejów zakupów grupowych, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze przeznacza na inne cele i przyjemności.

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry