Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kurs stylizacji paznokci (219 zł), wizażu (269 zł) lub fryzjerstwa (299 zł) w Szkole Policealnej Wizażu i Stylizacji

950 złod219
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 77%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Kursy kończą się uzyskaniem certyfikatu upoważniającego do pracy w zawodzie

Groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Warunkiem uruchomienia kursu jest uzbieranie grupy 8 osób. Kursy odbywają się w godzinach porannych i popołudniowych (ustalane indywidualnie). Po zakończeniu uczestnicy otrzymują dyplom wraz z zaświadczeniem MEN. Materiały szkoleniowe w cenie. 50% rabatu na kolejny dowolnie wybrany kurs.
Konieczna rezerwacja tel. 17 873 17 41 w ciągu 1 miesiąca od zakupu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Podobno by zmienić świat, trzeba najpierw zacząć od siebie. Dodaj swojemu otoczeniu barw i pożądanych kształtów w myśl mądrego porzekadła, zapisując się na 1 z 3 kursów w Szkole Policealnej Wizażu i Stylizacji z dzisiejszym grouponem.

Oferta

1) 219 zł zamiast 950 zł za 14-godzinny kurs stylizacji paznokci metodą żelową, akrylową i hybrydową,
2) 269 zł zamiast 1200 zł za 30-godzinny kurs wizażu I stopnia,
3) 299 zł zamiast 1500 zł za 30-godzinny kurs fryzjerstwa I stopnia, zakończony zaświadczeniem MEN i dyplomem.

  • 14-godzinny kurs stylizacji paznokci 3 metodami: żelową, akrylową i hybrydową – 2 dni x 7 godz. zegarowych.
  • 30-godzinny kurs wizażu I stopnia: przygotowanie do zawodu wizażysty – 5 dni x 6 godz. zegarowych.
  • 30-godzinny kurs fryzjerstwa I stopnia: podstawowa wiedza z zakresu fryzjerstwa – 5 dni x 6 godz. zegarowych.

Szkoła Policealna Wizażu i Stylizacji
Rzeszowska szkoła od lat specjalizuje się w doszkalaniu dorosłych w tematyce wizażu i stylizacji, by umożliwić im dbałość o urodę w zaciszu domowym albo wzbogacenie CV i zwiększenie szans na rynku pracy. W ofercie placówki jest kilka rodzajów kursów, które można odbyć w trybie weekendowym lub w ciągu tygodnia w godz. porannych i popołudniowych. Na wstępie szkolenia poświęconego stylizacji paznokci metodą żelową, akrylową i hybrydową kursanci zetkną się z teorią. Poznają podstawowe zagadnienia dotyczące każdej ze stylizacji oraz zasady pracy z klientem. Gdy już ten etap będą mieć za sobą, przyjdzie czas na właściwą praktykę z wykorzystaniem zapewnionych przez szkołę profesjonalnych kosmetyków firm IBD, SunnyNails, La Femme, Peggy Sage i innych. Na zakończenie kursu każdy uczestnik otrzyma dyplom i certyfikat umożliwiający pracę w zawodzie.

Natomiast szkolenie I stopnia na temat wizażu rozpocznie się przybliżeniem warsztatu pracy wizażysty oraz analizą twarzy i analizą kolorystyczną. W dalszej kolejności przyjdzie czas na zgłębienie wiedzy na temat rodzajów cery, a następnie zgrabne przejście do klasyfikacji i doboru kosmetyków oraz eksperymentów z kolorem. Kursanci będą mieć do dyspozycji produkty czołowych światowych marek, m.in. Kryolan, Peggy Sage, Gosh, Max Factor, Astor i Inglot. Kluczowym punktem będzie jednak zwieńczona certyfikatem praktyka, która upoważni kursantów do pracy w zawodzie.

Z kolei podczas kursu fryzjerstwa będzie można odkryć wszystkie sekrety włosów, poznać ich strukturę i właściwości. Uczestnicy szkolenia nauczą się właściwie myć włosy, wykonywać relaksujący masaż skóry głowy i nakładać preparaty pielęgnacyjne. Ponadto dowiedzą się wszystkiego na temat analizy fryzur, technik strzyżenia, a także używanych do niego narzędzi. Wisienką na torcie będzie nauka stylizacji – modelowanie, tapirowanie i fantazyjne upięcia. Zdobycie pracy w salonie fryzjerskim ułatwią uzyskane po kursie dyplom i zaświadczenie MEN.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Konfederatów Barskich 42, 35-026 Rzeszów

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (92034)
Shopping (72)
Bilety (156)
Hotele
lokalne
Rzeszów (436)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (436)
Groupon (382)
Triverna (9)
Travelist (4)

Polub nas na Facebooku:

Rzeszów jest to miasto położone w południowo-wschodniej Polsce. Rzeszów jest ważnym ośrodkiem gospodarczym, naukowym i kulturalnym. Miasto jest przyjazne zarówno dla mieszkańców jak i osób je odwiedzających. Będąc w Rzeszowie warto zobaczyć park technologiczny, zabytkowe katedre, kościoły, ładne parki czy też pobliskie rezerwaty przyrody. Miasto posiada przyjemny klimat przyciągając wielu ludzi na odpoczynek i spędzanie wolnego czasu. W centrum miasta znajdują się liczne hotele, restauracje, lokale rozrywkowe oraz różnego rodzaju punkty usługowe. Spędzając czas w Rzeszowie łatwo znaleźć różnego rodzaju sklepy i galerie handlowe. Do mieszkańców Rzeszowa oraz ludzi odwiedzających to miasto, w tym turystów dociera znany w Polsce portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje promocyjne produkty oraz usługi zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżki cenowej niezbędny jest specjalny kupon rabatowy, który łatwo jest zakupić dzięki Grupeo. Codziennie na portalu pokazywane są oferty dotyczące różnych dziedzin naszego życia- skierowane do różnego rodzaju odbiorców. Przeglądając serwis Grupeo łatwo znaleźć promocje na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do smacznych restauracji oraz okazyjne pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Wybór na Grupeo jest bardzo duży, dzięki czemu  mamy możliwość zakupienia tego czego potrzebujemy w wyjątkowo niskiej cenie (rabaty sięgają nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych). Grupeo to także promocja na markowe kosmetyki, modną odzież, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto więc korzystać z Grupeo i nabywać kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. Trzeba jednak przy tym pamiętać, że każda zaprezentowana na Grupeo oferta posiada ograniczoną ilość dostępną dla kupujących oraz ma ściśle przewidziany termin ważności promocji. Warto więc decyzje o zakupie podejmować w wyznaczonym czasie zgodnie z regulaminem, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z okazji. Grupeo to oszczędność czasu, pieniędzy oraz pomoc w planowaniu budżetu. Tutaj za satysfakcjonujące usługi i produkty płacimy taniej i nie przepłacamy. Wielu ludzi odwiedzających Grupeo przekonało się o tym i korzysta regularnie z przywilejów zakupów grupowych, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze przeznacza na inne cele i przyjemności.

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry