Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

20-minutowy lot samolotem Cessna 152 z krótkim wstępem teoretycznym za 199 zł i więcej opcji w Royal Star Aero

450 złod199
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 56%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Lot samolotem w towarzystwie wykwalifikowanego pilota pozwoli cieszyć się widokiem z zupełnie innej perspektywy

Groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Maks. waga uczestnika to 100 kg. Maks. wzrost to 195 cm. Min. wiek uczestnika to 16 lat. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę rodziców. 
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Pilot może odmówić lotu z osobą zagrażającą bezpieczeństwu. Lot może być odwołany z przyczyn technicznych lub z powodu złych warunków atmosferycznych. Terminy lotów ustalane są indywidualnie. 
Konieczna rezerwacja tel. 17 788 63 60 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Lot zapoznawczy samolotem Cessna 152 wraz z krótkim wstępem teoretycznym:

  • 199 zł zamiast 450 zł za 20-minutowy lot,
  • 259 zł zamiast 600 zł za 30-minutowy lot,
  • 559 zł zamiast 1200 zł za 60-minutowy lot.

Cessna 152 jest najpopularniejszym na świecie dwumiejscowym samolotem szkoleniowym. Jest to górnopłat o konstrukcji metalowej, z z silnikiem marki Lycoming O-260 napędzającym śmigło ciągnące o stałym skoku typu McCauley. Prędkość przelotowa to 198 km/h.

Lot samolotem odbywa się w towarzystwie wykwalifikowanego pilota.

Royal Star Aero

W ośrodku szkolenia lotniczego pracuje doświadczona kadra instruktorów samolotowych, dla których lotnictwo jest życiową pasją, a o profesjonalizmie firmy świadczą liczne certyfikaty. Royal Star Aero prowadzi swoją działalność na lotnisku w Mielcu, które posiada pas asfaltowy na kierunku 27-09, o długości 2498 m. Lotnisko wyposażone jest również w pomoc radionawigacyjną NDB, a droga startowa na kierunku 27 posiada oświetlenie umożliwiające wykonywanie lotów w nocy.

W ofercie ośrodka widnieją szkolenia i loty zapoznawcze, które są okazją do rozpoczęcia podniebnej przygody. Poprzedza je wykład na temat budowy i obsługi samolotów. Podczas lotu można unieść się ponad powierzchnię ziemi, by podziwiać okolicę z zupełnie nowej perspektywy.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Lotniskowa 16, 39-300 Mielec, PODKARPACKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (84828)
Shopping (66)
Bilety (160)
Hotele
lokalne
Rzeszów (439)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (439)
Groupon (390)
Triverna (9)
Travelist (4)

Polub nas na Facebooku:

Rzeszów jest to miasto położone w południowo-wschodniej Polsce. Rzeszów jest ważnym ośrodkiem gospodarczym, naukowym i kulturalnym. Miasto jest przyjazne zarówno dla mieszkańców jak i osób je odwiedzających. Będąc w Rzeszowie warto zobaczyć park technologiczny, zabytkowe katedre, kościoły, ładne parki czy też pobliskie rezerwaty przyrody. Miasto posiada przyjemny klimat przyciągając wielu ludzi na odpoczynek i spędzanie wolnego czasu. W centrum miasta znajdują się liczne hotele, restauracje, lokale rozrywkowe oraz różnego rodzaju punkty usługowe. Spędzając czas w Rzeszowie łatwo znaleźć różnego rodzaju sklepy i galerie handlowe. Do mieszkańców Rzeszowa oraz ludzi odwiedzających to miasto, w tym turystów dociera znany w Polsce portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje promocyjne produkty oraz usługi zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżki cenowej niezbędny jest specjalny kupon rabatowy, który łatwo jest zakupić dzięki Grupeo. Codziennie na portalu pokazywane są oferty dotyczące różnych dziedzin naszego życia- skierowane do różnego rodzaju odbiorców. Przeglądając serwis Grupeo łatwo znaleźć promocje na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do smacznych restauracji oraz okazyjne pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Wybór na Grupeo jest bardzo duży, dzięki czemu  mamy możliwość zakupienia tego czego potrzebujemy w wyjątkowo niskiej cenie (rabaty sięgają nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych). Grupeo to także promocja na markowe kosmetyki, modną odzież, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto więc korzystać z Grupeo i nabywać kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. Trzeba jednak przy tym pamiętać, że każda zaprezentowana na Grupeo oferta posiada ograniczoną ilość dostępną dla kupujących oraz ma ściśle przewidziany termin ważności promocji. Warto więc decyzje o zakupie podejmować w wyznaczonym czasie zgodnie z regulaminem, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z okazji. Grupeo to oszczędność czasu, pieniędzy oraz pomoc w planowaniu budżetu. Tutaj za satysfakcjonujące usługi i produkty płacimy taniej i nie przepłacamy. Wielu ludzi odwiedzających Grupeo przekonało się o tym i korzysta regularnie z przywilejów zakupów grupowych, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze przeznacza na inne cele i przyjemności.

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry