Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Zwiedzanie Żywego Muzeum Porcelany dla 2 osób za 34,99 zł i więcej opcji w Fabryce Porcelany AS Ćmielów (do -42%)

60 złod34,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 42%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Pierwsze i jedyne w Polsce Żywe Muzeum Porcelany

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Usługa przewodnika w cenie. Dla osób z grouponem -70% na zakup pamiątki: kubka bądź filiżanki (cena po rabacie ok. 20 zł).
Konieczna rezerwacja tel. 535 588 960 lub 15 861 20 21. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

Zwiedzanie Żywego Muzeum Porcelany i Wystawy Starej Porcelany z przewodnikiem:

  • 34,99 zł zamiast 60 zł za zwiedzanie przez 2 osoby,
  • 52,99 zł zamiast 90 zł za za zwiedzanie przez 3 osoby,
  • 69,99 zł zamiast 120 zł za za zwiedzanie przez 4 osoby,
  • 87,99 zł zamiast 150 zł za za zwiedzanie przez 5 osoby.

W Żywym Muzeum Porcelany zwiedzający mają okazję odkryć tajemnice ręcznej produkcji porcelany prezentowanej “na żywo”, a we wnętrzu starego, 22-metrowego pieca do wypalania porcelany obejrzeć film o ćmielowskiej manufakturze. Natomiast na Wystawie Starej Porcelany prezentowane są historyczne eksponaty - od początku produkcji porcelany w Ćmielowie, po współczesne projekty. Najnowszą ekspozycją jest kolekcja porcelanowych figurek z różnych części świata.

Fabryka Porcelany AS Ćmielów

Manufaktura kultywująca przedwojenne tradycje produkcji porcelany z wykorzystaniem oryginalnych modeli i form. Firma ta jest jedyną fabryką w Polsce i Europie produkującą różową porcelanę wg. oryginalnej receptury. W Żywym Muzeum Porcelany można obejrzeć proces produkcji “na żywo”, a gotowe produkty zakupić w przyfabrycznym sklepie firmowym. Dla “spragnionych” większych wrażeń w luksusowej kawiarni Leżąca Kotka podawane są najdroższa kawa świata kopi luwak, kawa “z porcelaną” oraz wyjątkowe herbaty świata. Fabryka jest laureatem wielu nagród i wyróżnień m.in. godło “Teraz Polska” , I miejsce w konkursie “Designed in Poland” w Rzymie oraz wyróżnienie “Najlepsze w Polsce” za działalność muzealną.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Sandomierska 243, 27-440 Ćmielów, świętokrzyskie

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91181)
Shopping (72)
Bilety (154)
Hotele
lokalne
Radom (359)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (359)
Groupon (366)
Travelist (1)

Polub nas na Facebooku:

Radom jest to miasto położone w centralno-wschodniej Polsce w Województwie Mazowieckim. Jest to ważny ośrodek przemysłowy, kulturalny i tusytyczny w naszym kraju. Radom posiada sprawną infrastrukturę transportu lądowego i kolejowego. Miasto jest przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc w Radomiu warto odwiedzić piękną ulicę Żeromskiego, ratusz, katedrę, zobaczyć stare mury miejskie, pomniki oraz zabytkowe kościoły. Radom łączy w sobie pięknie pielęgnowaną przeszłość związaną z historią miasta oraz z nowoczesną współczesnością. W centum miasta mieszkańcy i turyści mają dostęp do hoteli, restauracji, wielu punktów usługowych, lokali rozrywkowych, parków, sklepów oraz galerii handlowych. Do ludzi związanych z Radomem dociera też znany portal zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje wiele atrakcyjnych ofert handlowych dotyczących wysokiej jakości usług i produktów. Jako, że są to propozycje związane z zakupami grupowymi to zawierają znaczne rabaty i zniżki cenowe w stosunku do cen rynkowych. Wybór promocyjnych ofert na Grupeo jest  bardzo duży i trafia do ludzi w różnym wieku, mających różne wymagania i oczekiwania. Przeglądając portal Grupeo w specjalnej kategorii "Radom" łatwo zauważyć liczne promocje na noclegi w hotelach, posiłki w smacznych restauracjach, okazyjne pakiety kosmetyczne, stomatologiczne i fryzjerskie, a także zniżki na efektywne szkolenia zawodowe. Każdy powinien tutaj znaleźć coś dla siebie. Każda prezentowana na Grupeo oferta posiada specjalny kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Tak więc dzięki serwisowi Grupeo wiele ludzi nabywa markowe ciuchy, perfumy, kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele rzeczy codziennego użytkowania. Warto jednak dodać, że każda prezentowana na Grupeo promocja ma ograniczoną w sprzedaży dostępną ilość oraz posiada ściśle ograniczony czas ważności. Wnioskując, swoje decyzje o zakupie należy podejmować w odpowiednim czasie redług regulaminu promocji, gdyż inaczej straci się szansę skorzystania z okazji. A wiele ludzi odwiedzający Grupeo o tym pamiętają i regularnie nabywają wysokiej jakości produkty i usługi w znacznie niższych cenach. Osoby te znają zasady na których opierają się zakupy grupowe i  korzystają z tych przywilejów. Dla nich to znaczne oszczędności czasu, pieniędzy, a zaoszczędzone w ten sposób środki mogą przyznaczyć na inne cele i przyjemności. Każdy może zacząć oszczędzać robiąc satysfakcjonujące zakupy z Grupeo!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry