Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Szkolenie z lotem widokowym motoparalotnią (150 zł) z nagraniem w HD (od 249 zł) i więcej z firmą Paraelement (do -40%)

250 złod150
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 40%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Niezapomniana przygoda w przestworzach i okazja do podziwiania świata z nowej perspektywy

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Waga uczestnika: 40-105 kg. Maks. wzrost: 195 cm. 
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon i dowód osobisty. Lot trwa ok. 10-15 min. Loty od poniedziałku do niedzieli w godz. porannych lub wieczornych (zależne od warunków pogodowych). Przeciwwskazania medyczne: cukrzyca, padaczka, choroby serca. 
Rezerwuj przez stronę: http://www.paraelement.pl/loty-tandemowe/zarezerwuj-termin/ z podaniem kodu zabezpieczającego.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 150 zł zamiast 250 zł za szkolenie wstępne i lot widokowy motoparalotnią,
  • 249 zł zamiast 350 zł za szkolenie wstępne i lot widokowy motoparalotnią z 1 kamerą HD,
  • 279 zł zamiast 400 zł za szkolenie wstępne i lot widokowy motoparalotnią z 2 kamerami HD,
  • 799 zł zamiast 1200 zł za szkolenie zapoznawcze na paralotni z napędem (motoparalotni).

Lot motoparalotnią trwa ok. 10-15 minut. Nie trzeba obawiać się o swoje bezpieczeństwo, gdyż każdemu amatorowi podniebnej przygody towarzyszyć będzie instruktor. Niezapomniane widoki nagrane kamerą w jakości HD są oryginalną pamiątką chwil spędzonych w powietrzu.

Szkolenie zapoznawcze obejmuje:

  • podstawy stawiania skrzydła – 6 godz. nauki
  • 3 loty w tandemie – uczestnik będzie się uczył sterowania
  • podstawy teoretyczne 

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Piastów, 26-600 Radom, MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91794)
Shopping (71)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Radom (360)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (360)
Groupon (367)
Travelist (1)

Polub nas na Facebooku:

Radom jest to miasto położone w centralno-wschodniej Polsce w Województwie Mazowieckim. Jest to ważny ośrodek przemysłowy, kulturalny i tusytyczny w naszym kraju. Radom posiada sprawną infrastrukturę transportu lądowego i kolejowego. Miasto jest przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc w Radomiu warto odwiedzić piękną ulicę Żeromskiego, ratusz, katedrę, zobaczyć stare mury miejskie, pomniki oraz zabytkowe kościoły. Radom łączy w sobie pięknie pielęgnowaną przeszłość związaną z historią miasta oraz z nowoczesną współczesnością. W centum miasta mieszkańcy i turyści mają dostęp do hoteli, restauracji, wielu punktów usługowych, lokali rozrywkowych, parków, sklepów oraz galerii handlowych. Do ludzi związanych z Radomem dociera też znany portal zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje wiele atrakcyjnych ofert handlowych dotyczących wysokiej jakości usług i produktów. Jako, że są to propozycje związane z zakupami grupowymi to zawierają znaczne rabaty i zniżki cenowe w stosunku do cen rynkowych. Wybór promocyjnych ofert na Grupeo jest  bardzo duży i trafia do ludzi w różnym wieku, mających różne wymagania i oczekiwania. Przeglądając portal Grupeo w specjalnej kategorii "Radom" łatwo zauważyć liczne promocje na noclegi w hotelach, posiłki w smacznych restauracjach, okazyjne pakiety kosmetyczne, stomatologiczne i fryzjerskie, a także zniżki na efektywne szkolenia zawodowe. Każdy powinien tutaj znaleźć coś dla siebie. Każda prezentowana na Grupeo oferta posiada specjalny kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Tak więc dzięki serwisowi Grupeo wiele ludzi nabywa markowe ciuchy, perfumy, kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele rzeczy codziennego użytkowania. Warto jednak dodać, że każda prezentowana na Grupeo promocja ma ograniczoną w sprzedaży dostępną ilość oraz posiada ściśle ograniczony czas ważności. Wnioskując, swoje decyzje o zakupie należy podejmować w odpowiednim czasie redług regulaminu promocji, gdyż inaczej straci się szansę skorzystania z okazji. A wiele ludzi odwiedzający Grupeo o tym pamiętają i regularnie nabywają wysokiej jakości produkty i usługi w znacznie niższych cenach. Osoby te znają zasady na których opierają się zakupy grupowe i  korzystają z tych przywilejów. Dla nich to znaczne oszczędności czasu, pieniędzy, a zaoszczędzone w ten sposób środki mogą przyznaczyć na inne cele i przyjemności. Każdy może zacząć oszczędzać robiąc satysfakcjonujące zakupy z Grupeo!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry