Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Masaż gorącymi kamieniami i więcej od 49,99 zł w FizjoMedica

od49,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Wybrany masaż: klasyczny, relaksacyjny, gorącymi kamieniami lub tai chi, pozwoli na relaks i odpoczynek (45 min): 3 sesje przedłużą efekty

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 12 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 48 389 31 75 lub 511 997 051. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

Wybrany masaż:

  • 49,99 zł za 1 masaż z I grupy,
  • 129,99 zł za 3 masaże z I grupy,
  • 69,99 zł za 1 masaż z II grupy,
  • 159,99 zł za 3 masaże z II grupy.

  • I grupa: masaż relaksacyjny i masaż klasyczny
  • II grupa: masaż gorącymi kamieniami lub masaż tai chi (ok. 45 min.)

Wszystkie masaże obejmują całe ciało.

Fenomenem masażu leczniczego kamieniami jest fakt, iż opiera się on na zasadzie przepływu energii przez organizm. Ciepło płynące z kamieni oraz spokojne, powolne ruchy terapeuty podczas wykonywania masażu, pozwalają na całkowite rozluźnienie napiętych mięśni. Masaż kamieniami jest zalecany każdej osobie, potrzebującej pełnego relaksu, wyciszenia oraz głębokiego odprężenia. Likwiduje także napięcia powstałe w wyniku stresu oraz bóle mięśniowe po długotrwałym wysiłku fizycznym. Wpływa na ogólne rozluźnienie oraz oczyszczenie organizmu. Wykorzystanie ciepłych kamieni w połączeniu z odpowiednimi technikami masażu jest niezwykle zbawienne dla przemęczonego, zestresowanego ciała i umysłu człowieka, relaksuje, dodaje sił i regeneruje całe ciało. Oprócz tego poprawia odżywienie skóry, jej elastyczność i jędrność, wpływa na dotlenienie i ukrwienie skóry, poprawę krążenia krwi oraz limfy, a także wspomaga redukcję cellulitu.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Wierzbicka 90, 26-600 Radom

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91339)
Shopping (70)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Radom (362)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (362)
Groupon (368)
Travelist (1)

Polub nas na Facebooku:

Radom jest to miasto położone w centralno-wschodniej Polsce w Województwie Mazowieckim. Jest to ważny ośrodek przemysłowy, kulturalny i tusytyczny w naszym kraju. Radom posiada sprawną infrastrukturę transportu lądowego i kolejowego. Miasto jest przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc w Radomiu warto odwiedzić piękną ulicę Żeromskiego, ratusz, katedrę, zobaczyć stare mury miejskie, pomniki oraz zabytkowe kościoły. Radom łączy w sobie pięknie pielęgnowaną przeszłość związaną z historią miasta oraz z nowoczesną współczesnością. W centum miasta mieszkańcy i turyści mają dostęp do hoteli, restauracji, wielu punktów usługowych, lokali rozrywkowych, parków, sklepów oraz galerii handlowych. Do ludzi związanych z Radomem dociera też znany portal zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje wiele atrakcyjnych ofert handlowych dotyczących wysokiej jakości usług i produktów. Jako, że są to propozycje związane z zakupami grupowymi to zawierają znaczne rabaty i zniżki cenowe w stosunku do cen rynkowych. Wybór promocyjnych ofert na Grupeo jest  bardzo duży i trafia do ludzi w różnym wieku, mających różne wymagania i oczekiwania. Przeglądając portal Grupeo w specjalnej kategorii "Radom" łatwo zauważyć liczne promocje na noclegi w hotelach, posiłki w smacznych restauracjach, okazyjne pakiety kosmetyczne, stomatologiczne i fryzjerskie, a także zniżki na efektywne szkolenia zawodowe. Każdy powinien tutaj znaleźć coś dla siebie. Każda prezentowana na Grupeo oferta posiada specjalny kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Tak więc dzięki serwisowi Grupeo wiele ludzi nabywa markowe ciuchy, perfumy, kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele rzeczy codziennego użytkowania. Warto jednak dodać, że każda prezentowana na Grupeo promocja ma ograniczoną w sprzedaży dostępną ilość oraz posiada ściśle ograniczony czas ważności. Wnioskując, swoje decyzje o zakupie należy podejmować w odpowiednim czasie redług regulaminu promocji, gdyż inaczej straci się szansę skorzystania z okazji. A wiele ludzi odwiedzający Grupeo o tym pamiętają i regularnie nabywają wysokiej jakości produkty i usługi w znacznie niższych cenach. Osoby te znają zasady na których opierają się zakupy grupowe i  korzystają z tych przywilejów. Dla nich to znaczne oszczędności czasu, pieniędzy, a zaoszczędzone w ten sposób środki mogą przyznaczyć na inne cele i przyjemności. Każdy może zacząć oszczędzać robiąc satysfakcjonujące zakupy z Grupeo!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry