Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Lot motoparalotnią (od 150 zł) lub szkolenie paralotniowe (od 699 zł) i więcej opcji z firmą Dynamic Sport (do-42%)

250 złod150
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 40%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Niezapomniana przygoda w przestworzach i szansa na zostanie pilotem paralotni

Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić 10 grouponów ale wykorzystać maks. 5 grouponów. Oferta dla Osób pełnoletnich. Z opcji: 1.-3. mogą skorzystać osoby o wadze 35-115 kg. 
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany oraz dowód osobisty. Dla osób szkolących się 10% rabatu na zakupy w sklepie. 
Konieczna rezerwacja tel. 602 794 966. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 7 opcji

 • 150 zł zamiast 250 zł za kurs zapoznawczy i 15-minutowy lot motoparalotnią,
 • 299 zł zamiast 500 zł za kurs zapoznawczy i 2 x 15-minutowy lot motoparalotnią (2 loty dla 1 osoby lub 1 lot dla 2 osób),
 • 445 zł zamiast 750 zł za kurs zapoznawczy i 3 x 15-minutowy loty motoparalotnią (3 loty dla 1 osoby lub 1 lot dla 3 osób),
 • 2399 zł zamiast 3500 zł za szkolenie na paralotni z napędem plecakowym (PPG) dla osób bez doświadczenia,
 • 2399 zł zamiast 3500 zł za szkolenie na paralotni z wózkiem i silnikiem (PPGG) dla osób bez doświadczenia,
 • 249 zamiast 350 za kurs zapoznawczy i 15-minutowy lot motoparalotnią dla 1 osoby z 1 kamerą HD,
 • 699 zł zamiast 1200 zł za 1-dniowe szkolenie zapoznawcze na motoparalotni (z możliwością kontynuacji szkolenia do Świadectwa Kwalifikacji Pilota Paralotni PPGG w szkole latania Dynamic Sport).

Lot motoparalotnią potrwa ok. 15 minut. Bezpieczeństwo gwarantuje obecność pilota - instruktora, który zapewni odpowiednie szkolenie przedlotowe oraz będzie czuwał nad całym przebiegiem lotu. Pasażer może na życzenie, wspólnie z instruktorem, pilotować motoparalotnię w trakcie lotu. Może też zażyczyć sobie przeprowadzenie podstawowych figur akrobacji paralotniowej.

Szkolenie na paralotni z napędem plecakowym (PPG) lub na motoparalotni (PPGG):

 • czas trwania: 7-10 dni
 • miejsce: prywatne lotnisko w miejscowości Gocław
 • część teoretyczna: 5 godz. wykładów – podstawowe zagadnienia dotyczące lotów na paralotniach (wykłady prowadzone są pod kątem programu szkolenia celem uzyskania świadectwa kwalifikacji pilota paralotniowego)
 • część praktyczna obejmuje: szkolenie naziemne, czyli przygotowanie paralotni do lotu, obsługę, naukę stawiania skrzydła oraz komendy używane przy lotach holowanych; szkolenie w powietrzu, czyli 4-5 lotów w tandemie z instruktorem, podczas których uczestnik kursu uczy się jak prawidłowo prowadzić paralotnię na holu, jak wykonywać zakręty i planować podejście do lądowania; szkolenie w powietrzu - samodzielne (20 samodzielnych lotów za wyciągarką na wysokości ok. 150 m)
 • zajęcia prowadzone są na sprzęcie szkoły lub uczestnika kursu i obejmują teorię i praktykę zgodnie z programem szkolenia zatwierdzonym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego
 • szkolenie kończy się egzaminem wewnętrznym i wydaniem skierowania na egzamin przed LKE z możliwoscia kontynuacji szkolenia do Świadectwa Kwalifikacji Pilota Paralotni w szkole latania Dynamic Sport

Dynamic Sport

Produkcja sprzętu do latania rekreacyjnego i sportowego na poziomie znacznie przekraczającym poziom morza i rozrywka wysokich lotów to specjalność istniejącej od 1996 roku firmy. Jakość paralotni i paraplanów sygnowanych logo Dynamic Sport oraz organizowanych przez firmę szkoleń we wszystkich możliwych zakresach związanych z paralotniarstwem oraz paralotniarstwem silnikowym potwierdzają państwowe certyfikaty Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Jej założyciel jest prekursorem polskiego paralotniarstwa,czynnym zawodnikiem a także instruktorem spadochronowym. Posiada ponad 25-cio letnie doświadczenie w lotnictwie, miedzy innymi tytuł Wicemistrza Polski.Z pod jego reki wyszło wielu dzisiaj uczących instruktorów oraz zawodników Kadry Polskiej - Mikrolotowej Reprezentacji Narodowej.

W ofercie Dynamic Sport znajdują się ponadto usługi reklamy lotniczej, w tym holowanie banerów reklamowych za motoparalotnią na imprezach, a także odpłatne loty pasażerskie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm w ramach eventów integracyjnych. Pośród współpracujących z Dynamic Sport klubów i firm znajdują się m.in. GEKON GLIDE CLUB oraz Strefa Spadochronową FLITECLUB we Wlocławku - organizatorem tandemowych skoków spadochronowych z instruktorem.

lotnia paralotnia paralotniarstwo
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Pałacowa, 02-962 Warszawa
ul. Gocław koło Kołbieli, 08-440 Gocław

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (88628)
Shopping (72)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Radom (361)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (361)
Groupon (368)
Travelist (1)

Polub nas na Facebooku:

Radom jest to miasto położone w centralno-wschodniej Polsce w Województwie Mazowieckim. Jest to ważny ośrodek przemysłowy, kulturalny i tusytyczny w naszym kraju. Radom posiada sprawną infrastrukturę transportu lądowego i kolejowego. Miasto jest przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc w Radomiu warto odwiedzić piękną ulicę Żeromskiego, ratusz, katedrę, zobaczyć stare mury miejskie, pomniki oraz zabytkowe kościoły. Radom łączy w sobie pięknie pielęgnowaną przeszłość związaną z historią miasta oraz z nowoczesną współczesnością. W centum miasta mieszkańcy i turyści mają dostęp do hoteli, restauracji, wielu punktów usługowych, lokali rozrywkowych, parków, sklepów oraz galerii handlowych. Do ludzi związanych z Radomem dociera też znany portal zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje wiele atrakcyjnych ofert handlowych dotyczących wysokiej jakości usług i produktów. Jako, że są to propozycje związane z zakupami grupowymi to zawierają znaczne rabaty i zniżki cenowe w stosunku do cen rynkowych. Wybór promocyjnych ofert na Grupeo jest  bardzo duży i trafia do ludzi w różnym wieku, mających różne wymagania i oczekiwania. Przeglądając portal Grupeo w specjalnej kategorii "Radom" łatwo zauważyć liczne promocje na noclegi w hotelach, posiłki w smacznych restauracjach, okazyjne pakiety kosmetyczne, stomatologiczne i fryzjerskie, a także zniżki na efektywne szkolenia zawodowe. Każdy powinien tutaj znaleźć coś dla siebie. Każda prezentowana na Grupeo oferta posiada specjalny kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Tak więc dzięki serwisowi Grupeo wiele ludzi nabywa markowe ciuchy, perfumy, kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele rzeczy codziennego użytkowania. Warto jednak dodać, że każda prezentowana na Grupeo promocja ma ograniczoną w sprzedaży dostępną ilość oraz posiada ściśle ograniczony czas ważności. Wnioskując, swoje decyzje o zakupie należy podejmować w odpowiednim czasie redług regulaminu promocji, gdyż inaczej straci się szansę skorzystania z okazji. A wiele ludzi odwiedzający Grupeo o tym pamiętają i regularnie nabywają wysokiej jakości produkty i usługi w znacznie niższych cenach. Osoby te znają zasady na których opierają się zakupy grupowe i  korzystają z tych przywilejów. Dla nich to znaczne oszczędności czasu, pieniędzy, a zaoszczędzone w ten sposób środki mogą przyznaczyć na inne cele i przyjemności. Każdy może zacząć oszczędzać robiąc satysfakcjonujące zakupy z Grupeo!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry