Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kurs prawa jazdy kategorii B od 699,99 zł w O.S.K. Driver

od699,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Kurs prawa jazdy kategorii B praktycznie i teoretycznie przygotuje przyszłego kierowcę do prawidłowego prowadzenia samochodu

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Groupon nie obejmuje opłaty wpisowej. Informacje na miejscu.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Materiały dydaktyczne płatne dodatkowo 50 zł, badania lekarskie we własnym zakresie. 
Konieczna rezerwacja tel. 502 364 916. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 2 opcji

Kurs prawa jazdy kategorii B:

  • 699,99 zł zamiast 1100 zł za kurs podstawowy,
  • 799,99 zł zamiast 1350 zł za kurs rozszerzony.

Kurs podstawowy:

  • 30 x 45 minut teorii
  • 30 x 60 minut praktyki

Kurs rozszerzony:

  • 30 x 45 minut teorii
  • 40 x 60 minut praktyki

O.S.K. Driver

Firma istnieje na rynku od ponad 18 lat i przez ten czas wyszkoliła tysiące kierowców, a tutejsi pracownicy dążą do tego, aby kursanci mieli pełną satysfakcję z wyboru szkoły. 

Driver posiada wykwalifikowaną kadrę instruktorów służących radą i pomocą w rozwiązywaniu problemów i przyswajaniu wiedzy. Naukę ułatwiają także salę wykładowe wyposażone w pomoce naukowe i dydaktyczne oraz profesjonalny plac manewrowy, na którym kursanci zdobywają umiejętności praktyczne.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Wyścigowa 8, 26-611 Radom

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (96274)
Shopping (72)
Bilety (158)
Hotele
lokalne
Radom (363)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (363)
Groupon (367)
Travelist (1)

Polub nas na Facebooku:

Radom jest to miasto położone w centralno-wschodniej Polsce w Województwie Mazowieckim. Jest to ważny ośrodek przemysłowy, kulturalny i tusytyczny w naszym kraju. Radom posiada sprawną infrastrukturę transportu lądowego i kolejowego. Miasto jest przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc w Radomiu warto odwiedzić piękną ulicę Żeromskiego, ratusz, katedrę, zobaczyć stare mury miejskie, pomniki oraz zabytkowe kościoły. Radom łączy w sobie pięknie pielęgnowaną przeszłość związaną z historią miasta oraz z nowoczesną współczesnością. W centum miasta mieszkańcy i turyści mają dostęp do hoteli, restauracji, wielu punktów usługowych, lokali rozrywkowych, parków, sklepów oraz galerii handlowych. Do ludzi związanych z Radomem dociera też znany portal zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje wiele atrakcyjnych ofert handlowych dotyczących wysokiej jakości usług i produktów. Jako, że są to propozycje związane z zakupami grupowymi to zawierają znaczne rabaty i zniżki cenowe w stosunku do cen rynkowych. Wybór promocyjnych ofert na Grupeo jest  bardzo duży i trafia do ludzi w różnym wieku, mających różne wymagania i oczekiwania. Przeglądając portal Grupeo w specjalnej kategorii "Radom" łatwo zauważyć liczne promocje na noclegi w hotelach, posiłki w smacznych restauracjach, okazyjne pakiety kosmetyczne, stomatologiczne i fryzjerskie, a także zniżki na efektywne szkolenia zawodowe. Każdy powinien tutaj znaleźć coś dla siebie. Każda prezentowana na Grupeo oferta posiada specjalny kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Tak więc dzięki serwisowi Grupeo wiele ludzi nabywa markowe ciuchy, perfumy, kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele rzeczy codziennego użytkowania. Warto jednak dodać, że każda prezentowana na Grupeo promocja ma ograniczoną w sprzedaży dostępną ilość oraz posiada ściśle ograniczony czas ważności. Wnioskując, swoje decyzje o zakupie należy podejmować w odpowiednim czasie redług regulaminu promocji, gdyż inaczej straci się szansę skorzystania z okazji. A wiele ludzi odwiedzający Grupeo o tym pamiętają i regularnie nabywają wysokiej jakości produkty i usługi w znacznie niższych cenach. Osoby te znają zasady na których opierają się zakupy grupowe i  korzystają z tych przywilejów. Dla nich to znaczne oszczędności czasu, pieniędzy, a zaoszczędzone w ten sposób środki mogą przyznaczyć na inne cele i przyjemności. Każdy może zacząć oszczędzać robiąc satysfakcjonujące zakupy z Grupeo!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry