Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Wykonanie wirtualnego spaceru po nieruchomości od 199 zł i więcej z firmą 360 Nieruchomości

900 złod199
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 78%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Wirtualny spacer umożliwia prezentację nieruchomości w internecie, dzięki czemu obejrzeć ją mogą potencjalni kupujący

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Groupon może być zrealizowany dla maks. 1 nieruchomości. Do stworzenia wizualizacji 1 nieruchomości można wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Wizualizacja będzie bezpłatnie utrzymywana przez okres min. 6 miesięcy na serwerze wykonawcy. Usługa realizowana na terenie Szczecina - w przypadku innych lokalizacji należy dowiedzieć się o możliwości realizacji.
Konieczna rezerwacja tel.  693 27 44 95. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Zadbaj o dobrą prezentację swego mieszkania lub domu i zdecyduj się na ofertę firmy 360 Nieruchomości.

Oferta
wykonanie wirtualnego spaceru po nieruchomości w 1 z 6 opcji:

1) 199 zł zamiast 900 zł za stworzenie wirtualnego spaceru (do 5 pomieszczeń),
2) 229 zł zamiast 1000 zł za stworzenie wirtualnego spaceru (do 8 pomieszczeń),
3) 249 zł zamiast 1100 zł za stworzenie wirtualnego spaceru (do 11 pomieszczeń),
4) 449 zł zamiast 1200 zł za stworzenie wirtualnego spaceru (do 5 pomieszczeń) + film z przelotu nad nieruchomością,
5) 469 zł zamiast 1300 zł za stworzenie wirtualnego spaceru (do 8 pomieszczeń) + film z przelotu nad nieruchomością,
6) 489 zł zamiast 1400 zł za stworzenie wirtualnego spaceru (do 11 pomieszczeń) + film z przelotu nad nieruchomością.

360 Nieruchomości
Każdy, kto zainteresowany jest zakupem lub sprzedażą mieszkania czy domu, powinien zainteresować się ofertą firmy 360 Nieruchomości. Do zakupu zachęcają m.in. wirtualne spacery czyli prezentacja obiektu w internecie. Oglądanie nieruchomości w ten sposób oszczędza czas potencjalnych kupujących oraz właścicieli obiektów, a ponadto zakupem mogą zainteresować się klienci z innych miast lub państw. Dzięki wirtualnej wizycie zainteresowani klienci mogą również pokazać nieruchomość partnerom biznesowym, rodzinie lub znajomym, którzy nie mogli być obecni przy rzeczywistej prezentacji. Wirtualna wizyta pozwala też na przygotowanie profesjonalnego protokołu zdawczo-odbiorczego, opartego na pełnych zdjęciach nieruchomości. W podjęciu decyzji pomaga również obejrzenie filmu z lotu ptaka.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Henryka Rodakowskiego 1/1, 71-345 Szczecin

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91183)
Shopping (72)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Opole (379)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (379)
Groupon (355)
Travelist (1)

Polub nas na Facebooku:

Opole jest to miasto położone w południowo-zachodniej Polsce na Nizinie Śląskiej, nad rzeką Odrą. Opole stanowi ważną rolę jako ośrodek gospodarczy, naukowy i kulturalny w naszym kraju. Opole posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości je odwiedzających. W centrum miasta znajdują się muzea, katedry, parki, stary rynek, ratusz, a także wiele punktów usługowych i gastronomicznych, jak i lokali rozrywkowych- przyciągających wielu ludzi. Mieszkańcy jak i również turyści chętnie odwiedzają galerie handlowe, supermarkety jak i mniejsze sklepy. Do wszystkich osób mających powiązanie z Opolem portal Grupeo kieruje swoje oferty zakupów grupowych. W specjalnej kategorii zawierającej promocyjne produkty i usługi pod nazwą "Opole"- prezentuje oferty zawierające rabaty i zniżki cenowe w stosunku do cen rynkowych. Grupeo zbiera promocje z różnych serwisów zakupów grupowych i  pokazuje je w jednym miejscu- co  z pewnością pomaga wielu ludziom zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Każdy użytkownik Grupeo z pewnością dostrzeże tutaj wiele okazji! Na Grupeo znajdują się między innymi rabaty na pobyty w hotelach i apartamentach, zniżki do smacznych restauracji oraz atrakcyjne pakiety na zabiegi kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Przeglądając dalej stronę internetową serwisu Grupeo można znaleźć kupony rabatowe na modne perfumy, markową odzież, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, kursy szkoleniowe oraz nabyć wiele ciekawych produktów codziennego użytku. Aby skorzystać z pojawiających się na Grupeo okazji wystarczy zdobyć bon uprawniający do otrzymania promocji. Warto podkreślić, że każda prezentowana na portalu oferta handlowa ma ograniczoną ilość dla konsumentów oraz ma przewidziany czas ważności. Aby nie utracić szans na zdobycie kuponu należy decyzję o jego zakupie podejmować w wyznaczonym w regulaminie czasie, inaczej szansa na zniżkę przepadnie. Na stronach Grupeo codziennie pojawiają się oferty zakupów grupowych dotyczące różnych dziedzin naszego życia- tak więc każdy powienien znaleźć tutaj coś co spełni oczekiwania i wymagania. Grupeo to także promocja zakupów niosących ze sobą satysfakcję i zadowolenie konsumentów. Często zdarza się, że zakupione usługi czy produkty nabywamy nawet z 70% rabatem w stosunku do ceny rynkowej. Każdy może skorzystać z przywilejów zakupów grupowych i zacząć oszczędzać razem z Grupeo!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry