Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Szkolenie zapoznawcze z lotem na paralotni od 199,99 zł z Pelikan Paragliding

od199,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Niezapomniana przygoda, możliwość spojrzenia na świat z niecodziennej perspektywy lub podarowania wyjątkowego prezentu

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych organizator może przełożyć termin lotu. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel.  602 333 268 lub 506 680 545 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku niestawienia się w dniu lotu groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 2 opcji

  • 199,99 zł za lot na paralotni + szkolenie zapoznawcze dla 1 osoby,
  • 399,99 zł za lot na paralotni + szkolenie zapoznawcze dla 2 osób.

Lot paralotnią poprzedzony jest szkoleniem z doświadczonym instruktorem, który teoretycznie przygotuje uczestnika do lotu, omówi jego plan oraz będzie czuwał nad całym przebiegiem podniebnej podróży. Swobodny lot nad okolicą trwa około 10-20 minut.

Pelikan Paradigling

Opolską szkołę Pelikan Paradigling założył wieloletni pilot paralotniowy Ireneusz Janik. Jego misją jest popularyzacja paralotniarstwa jako sportu i formy rekreacji oraz udowodnienie, że na paralotni latać może każdy, a z doświadczonym instruktorem aktywność ta będzie nie tylko pełna niezapomnianych wrażeń, ale przede wszystkim bezpieczna. Szkoła mieści się przy Aeroklubie Opolskim w miejscowości Polska Nowa Wieś, w lokalizacji pozwalającej cieszyć się podczas lotu malowniczymi widokami Opolszczyzny. Wśród bogatej oferty Pelikan Paradigling znajdują się m.in. szkolenia i loty tandemowe, hole paralotniowe, a także realizowane na zamówienie zdjęcia z powietrza.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Polska Nowa Wieś - Lotnisko, 46-070 Komprachcice

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91473)
Shopping (70)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Opole (381)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (381)
Groupon (359)
Travelist (1)

Polub nas na Facebooku:

Opole jest to miasto położone w południowo-zachodniej Polsce na Nizinie Śląskiej, nad rzeką Odrą. Opole stanowi ważną rolę jako ośrodek gospodarczy, naukowy i kulturalny w naszym kraju. Opole posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości je odwiedzających. W centrum miasta znajdują się muzea, katedry, parki, stary rynek, ratusz, a także wiele punktów usługowych i gastronomicznych, jak i lokali rozrywkowych- przyciągających wielu ludzi. Mieszkańcy jak i również turyści chętnie odwiedzają galerie handlowe, supermarkety jak i mniejsze sklepy. Do wszystkich osób mających powiązanie z Opolem portal Grupeo kieruje swoje oferty zakupów grupowych. W specjalnej kategorii zawierającej promocyjne produkty i usługi pod nazwą "Opole"- prezentuje oferty zawierające rabaty i zniżki cenowe w stosunku do cen rynkowych. Grupeo zbiera promocje z różnych serwisów zakupów grupowych i  pokazuje je w jednym miejscu- co  z pewnością pomaga wielu ludziom zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Każdy użytkownik Grupeo z pewnością dostrzeże tutaj wiele okazji! Na Grupeo znajdują się między innymi rabaty na pobyty w hotelach i apartamentach, zniżki do smacznych restauracji oraz atrakcyjne pakiety na zabiegi kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Przeglądając dalej stronę internetową serwisu Grupeo można znaleźć kupony rabatowe na modne perfumy, markową odzież, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, kursy szkoleniowe oraz nabyć wiele ciekawych produktów codziennego użytku. Aby skorzystać z pojawiających się na Grupeo okazji wystarczy zdobyć bon uprawniający do otrzymania promocji. Warto podkreślić, że każda prezentowana na portalu oferta handlowa ma ograniczoną ilość dla konsumentów oraz ma przewidziany czas ważności. Aby nie utracić szans na zdobycie kuponu należy decyzję o jego zakupie podejmować w wyznaczonym w regulaminie czasie, inaczej szansa na zniżkę przepadnie. Na stronach Grupeo codziennie pojawiają się oferty zakupów grupowych dotyczące różnych dziedzin naszego życia- tak więc każdy powienien znaleźć tutaj coś co spełni oczekiwania i wymagania. Grupeo to także promocja zakupów niosących ze sobą satysfakcję i zadowolenie konsumentów. Często zdarza się, że zakupione usługi czy produkty nabywamy nawet z 70% rabatem w stosunku do ceny rynkowej. Każdy może skorzystać z przywilejów zakupów grupowych i zacząć oszczędzać razem z Grupeo!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry