Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Dowolne ciastko i kawa: 2 zestawy za 12,99 zł i więcej opcji w Pracowni Cukierniczej JKM Górka

od12,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

W ofercie: Rafaello, kremówka krakowska, kołacz z serem, ananasek, sernik czekoladowy, nugat i wiele więcej

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Konieczna rezerwacja tel. 774 362 097 (Prudnik), 795 611 642 (Opole), 774 362 097 (Głogówek) z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji:

 • 12,99 zł za 2 dowolne ciastka i 2 dowolne kawy,
 • 24,99 zł za 4 dowolne ciastka i 4 dowolne kawy,
 • 36,99 zł za 6 dowolnych ciastek i 6 dowolnych kaw.

Zobacz bogatą ofertę ciastek tutaj.

Kawy do wyboru:

 • biała
 • czarna
 • espresso
 • cappuccino

Pracownia Cukiernicza JKM Górka

JKM to pierwsze litery imion trzech braci – założycieli i pomysłodawców firmy z niemal 20-letnią tradycją. To właśnie oni – Jerzy, Krzysztof i Marek w roku 1994 ruszyli z produkcją lodów, a później wypieków cukierniczych w Prudniku, w którym do dziś przygotowywane są smakowite łakocie. Są wśród nich fantazyjne ciasta, ciasteczka, kuszące desery, tradycyjne lody, torty oraz aromatyczna kawa. Oprócz rodzimej lokalizacji, cukiernię odwiedzić można również w Głogówku i Opolu, a w przyszłości także w innych miastach południowej Polski. 

JKM Górka realizuje zamówienia on-line, współpracuje z firmami cateringowymi i rozmaitymi instytucjami publicznymi, wciąż się rozwijając i doskonaląc cukierniczą sztukę.

Groupon możliwy do zrealizowania w 4 lokalizacjach:

 • ul. Ratuszowa 5, 48-200 Prudnik, tel. 77 436 20 97
 • ul. Krakowskiej 32, 45-075 Opole, tel. 795 611 642
 • ul. Rynek 12, 48-250 Głogówek, tel. 77 436 20 97
 • ul. Skowrońskiego 26, 48-200 Prudnik, tel. 77 436 20 97

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Krakowska 32, 45-075 Opole
ul. Ratuszowa 5, 48-200 Prudnik
ul. Rynek 12, 48-250 Głogówek
ul. Skowrońskiego 26, 48-200 Prudnik

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (83978)
Shopping (64)
Bilety (160)
Hotele
lokalne
Opole (361)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (361)
Groupon (339)
Travelist (1)

Polub nas na Facebooku:

Opole jest to miasto położone w południowo-zachodniej Polsce na Nizinie Śląskiej, nad rzeką Odrą. Opole stanowi ważną rolę jako ośrodek gospodarczy, naukowy i kulturalny w naszym kraju. Opole posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości je odwiedzających. W centrum miasta znajdują się muzea, katedry, parki, stary rynek, ratusz, a także wiele punktów usługowych i gastronomicznych, jak i lokali rozrywkowych- przyciągających wielu ludzi. Mieszkańcy jak i również turyści chętnie odwiedzają galerie handlowe, supermarkety jak i mniejsze sklepy. Do wszystkich osób mających powiązanie z Opolem portal Grupeo kieruje swoje oferty zakupów grupowych. W specjalnej kategorii zawierającej promocyjne produkty i usługi pod nazwą "Opole"- prezentuje oferty zawierające rabaty i zniżki cenowe w stosunku do cen rynkowych. Grupeo zbiera promocje z różnych serwisów zakupów grupowych i  pokazuje je w jednym miejscu- co  z pewnością pomaga wielu ludziom zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Każdy użytkownik Grupeo z pewnością dostrzeże tutaj wiele okazji! Na Grupeo znajdują się między innymi rabaty na pobyty w hotelach i apartamentach, zniżki do smacznych restauracji oraz atrakcyjne pakiety na zabiegi kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Przeglądając dalej stronę internetową serwisu Grupeo można znaleźć kupony rabatowe na modne perfumy, markową odzież, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, kursy szkoleniowe oraz nabyć wiele ciekawych produktów codziennego użytku. Aby skorzystać z pojawiających się na Grupeo okazji wystarczy zdobyć bon uprawniający do otrzymania promocji. Warto podkreślić, że każda prezentowana na portalu oferta handlowa ma ograniczoną ilość dla konsumentów oraz ma przewidziany czas ważności. Aby nie utracić szans na zdobycie kuponu należy decyzję o jego zakupie podejmować w wyznaczonym w regulaminie czasie, inaczej szansa na zniżkę przepadnie. Na stronach Grupeo codziennie pojawiają się oferty zakupów grupowych dotyczące różnych dziedzin naszego życia- tak więc każdy powienien znaleźć tutaj coś co spełni oczekiwania i wymagania. Grupeo to także promocja zakupów niosących ze sobą satysfakcję i zadowolenie konsumentów. Często zdarza się, że zakupione usługi czy produkty nabywamy nawet z 70% rabatem w stosunku do ceny rynkowej. Każdy może skorzystać z przywilejów zakupów grupowych i zacząć oszczędzać razem z Grupeo!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry