Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Program dietetyczny z konsultacją, analizą składu ciała i więcej od 39,99 zł w Galerii Wellness – 2 lokalizacje

od39,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Indywidualny plan żywieniowy opracowany dla młodzieży, dorosłych lub osób w podeszłym wieku

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 602 652 892. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Pakiet z analizą składu ciała, testem wellness i indywidualnym planem żywieniowym:

  • 39,99 zł za pakiet z miesięcznym planem żywieniowy i 2 wizytami kontrolnymi,
  • 69,99 zł za pakiet z 3-miesięcznym planem żywieniowym i 6 wizytami kontrolnymi,
  • 129,99 zł za pakiet z 6-miesięcznym planem żywieniowym i 12 wizytami kontrolnymi.

  • Analiza składu ciała – określenie parametrów: tkanka tłuszczowa, tkanka mięśniowa, stopień nawodnienia organizmu, metabolizm spoczynkowy, wiek metaboliczny, masa kostna, tłuszcz brzuszny, zapotrzebowanie na białko i wodę.
  • Test wellness: dostosowanie aktywności fizycznej, oczyszczanie organizmu, odbudowa masy mięśniowej, ustalanie planów żywieniowych i suplementacji.

Galeria Wellness

Specjaliści z poradni dobiorą właściwy sposób odżywiania do indywidualnych potrzeb i odkryją tajniki ewentualnych kłopotów zdrowotnych. Dodatkowo podczas wizyty, analizie może zostać poddany skład ciała: tkanka tłuszczowa, tkanka mięśniowa, stopień nawodnienia organizmu, metabolizm spoczynkowy, wiek metaboliczny, masa kostna, tłuszcz brzuszny, zapotrzebowania na białko i wodę. Kolejny krok to osobista ocena wellness i porady trenera: dostosowanie aktywności fizycznej, oczyszczanie organizmu, odbudowa masy mięśniowej, ustalanie planów żywieniowych i suplementacji. Goście Galerii Wellness otrzymają indywidualne zalecenia, co jeść, by uzyskać oczekiwane rezultaty. Bez wątpienia pomoże w tym dieta – rozpisana szczegółowo nawet na pół roku.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Wilczyńskiego 25E lok 04, 10-686 Olsztyn
ul. Toruńska 1A, 10-686 Olsztyn

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91232)
Shopping (70)
Bilety (159)
Hotele
lokalne
Olsztyn (373)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (373)
Groupon (344)
Travelist (3)

Polub nas na Facebooku:

Olsztyn jest to miasto położone w północnej Polsce na Warmii. Jest głównym ośrodkiem gospodarczym, edukacyjnym oraz kulturowym w swoim regionie. Olsztyn posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Wokół Olsztyna rozciągają się piękne krajobrazy, lasy oraz jeziora. To dzięki temu  panuje tutaj przyjemny klimat. Olsztyn jest miastem przyjaznym zarówno dla swoich mieszkańców jak i gości odwiedzających oraz turystów. Do Olsztyna dociera też znany w Polsce portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. W specjalnej kategorii "Olsztyn" na swojej stronie prezentuje promocyjne usługi oraz produkty zawierające znaczne rabaty (sięgające nawet do 70%). Codziennie w serwisie Grupeo wyświetlają się propozycje zawierające specjalne bony rabatowe uprawniające do skorzystania z promocji i otrzymania zniżki. Olsztynianie oraz osoby związane z miastem lubią odwiedzać miejscowe restauracje, bary, hotele, punkty rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe. Naprzeciw ich oczekiwaniom portal Grupeo na swojej stronie internetowej prezentuje atrakcyjne rabaty na usługi hotelowe, zniżki do modnych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie- co da pełną satysfakcję z zakupu. Grupeo to także promocyjne produkty takie jak: markowe ciuchy, oryginalne perfumy, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, kursy szkoleniowe, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla najmłodszych oraz wiele rzeczy codziennej potrzeby. Dzięki Grupeo każdy może nabywać wysokiej jakości produkty i usługi po niższej cenie w stosunku do cen rynkowych. Wystarczy tylko zakupić bon rabatowy  dotyczący konkretnej oferty. Warto jednak pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocja ma ograniczoną z góry dostępną ilość do zakupienia przez konsumentów oraz ma ściśle określony czas ważności. Trzeba więc pamiętać, aby decyzję o zakupie specjalnej okazji podejmować w przewidzianym w promocji czasie, gdyż inaczej straci się możliwość zakupu i skorzystania ze zniżki. Grupeo zachęca ludzi do korzystania z zakupów grupowych jako ważnego elementu smartshoppingu. Dzięki serwisowi można nabyć produkty i usługi taniej i odczuwać przy tym satysfakcję z dokonanego wyboru. Celem Grupeo jest dotarcia do jak największej liczby osób i uzmysłowienie im, że każdy w Polsce może zacząć  mądrze oszczedzać jak i zachęcać innych ludzi do korzystania z przywilejów zakupów grupowych!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry