Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Opieka nad dzieckiem o dowolnej porze dnia i nocy: 14,99 zł za groupon wart 30 zł i więcej opcji na Niania24.pl

30 złod14,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Wykwalifikowane nianie, które o każdej porze dnia i nocy mogą zaopiekować się dzieckiem, są nieocenionym wsparciem dla pracujących rodziców

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dodatkowa opłata (30zł) za dojazd niani w porze nocnej.
Konieczna rezerwacja tel. 733 901 800 lub email: [email protected] (Olsztyn), tel. 504 774 604 lub email: [email protected] (Łódź) z podaniem kodu grouponu oraz kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Awaria grafiku jest nieunikniona, dlatego gdy szef zarządzi nadgodziny, miej w pogotowiu dzisiejszy groupon na opiekę nad dzieckiem o każdej porze dnia i nocy. Skorzystaj z pomocy wykwalifikowanych opiekunek serwisu Niania24.pl.

Oferta
Groupon wartościowy na opiekę nad dzieckiem w dowolnie wybranej porze dnia lub nocy – w 1 z 4 opcji:

1) 14,99 zł za groupon wart 30 zł,
2) 27,99 zł za groupon wart 60 zł,
3) 49,99 zł za groupon wart 120 zł,
4) 139,99 zł za groupon wart 360 zł.

Niania24.pl
Wielkie szczęście potrafi położyć się cieniem na życiu towarzyskim. Narodziny nowego członka rodziny nie muszą jednak wiązać się z rezygnacją ze spotkań ze znajomymi, z wyjść do kina czy uprawiania ulubionego sportu. Dylematy młodych matek i ojców doskonale rozumieją właściciele serwisu Niania24.pl, którzy sami są szczęśliwymi rodzicami. Stąd też, gdy wypadają nieplanowane nadgodziny, a klient oferuje dodatkowe zlecenie, wystarczy zalogować się na stronie www.niania.24.pl i podać niezbędne dane, by wykwalifikowana opiekunka odebrała dziecko z przedszkola, pograła z nim w piłkę, poczytała mu bajki lub czuwała w nocy przy jego łóżku. Ponadto personel może zorganizować maluchowi przyjęcie urodzinowe lub zabrać go na wycieczkę, by zapewnić mu miłe wspomnienia z dzieciństwa.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (94120)
Shopping (72)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Olsztyn (413)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (413)
Groupon (349)
Travelist (3)

Polub nas na Facebooku:

Olsztyn jest to miasto położone w północnej Polsce na Warmii. Jest głównym ośrodkiem gospodarczym, edukacyjnym oraz kulturowym w swoim regionie. Olsztyn posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Wokół Olsztyna rozciągają się piękne krajobrazy, lasy oraz jeziora. To dzięki temu  panuje tutaj przyjemny klimat. Olsztyn jest miastem przyjaznym zarówno dla swoich mieszkańców jak i gości odwiedzających oraz turystów. Do Olsztyna dociera też znany w Polsce portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. W specjalnej kategorii "Olsztyn" na swojej stronie prezentuje promocyjne usługi oraz produkty zawierające znaczne rabaty (sięgające nawet do 70%). Codziennie w serwisie Grupeo wyświetlają się propozycje zawierające specjalne bony rabatowe uprawniające do skorzystania z promocji i otrzymania zniżki. Olsztynianie oraz osoby związane z miastem lubią odwiedzać miejscowe restauracje, bary, hotele, punkty rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe. Naprzeciw ich oczekiwaniom portal Grupeo na swojej stronie internetowej prezentuje atrakcyjne rabaty na usługi hotelowe, zniżki do modnych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie- co da pełną satysfakcję z zakupu. Grupeo to także promocyjne produkty takie jak: markowe ciuchy, oryginalne perfumy, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, kursy szkoleniowe, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla najmłodszych oraz wiele rzeczy codziennej potrzeby. Dzięki Grupeo każdy może nabywać wysokiej jakości produkty i usługi po niższej cenie w stosunku do cen rynkowych. Wystarczy tylko zakupić bon rabatowy  dotyczący konkretnej oferty. Warto jednak pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocja ma ograniczoną z góry dostępną ilość do zakupienia przez konsumentów oraz ma ściśle określony czas ważności. Trzeba więc pamiętać, aby decyzję o zakupie specjalnej okazji podejmować w przewidzianym w promocji czasie, gdyż inaczej straci się możliwość zakupu i skorzystania ze zniżki. Grupeo zachęca ludzi do korzystania z zakupów grupowych jako ważnego elementu smartshoppingu. Dzięki serwisowi można nabyć produkty i usługi taniej i odczuwać przy tym satysfakcję z dokonanego wyboru. Celem Grupeo jest dotarcia do jak największej liczby osób i uzmysłowienie im, że każdy w Polsce może zacząć  mądrze oszczedzać jak i zachęcać innych ludzi do korzystania z przywilejów zakupów grupowych!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry