Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kompleksowe sprawdzenie auta z wymianą oleju za 24,99 zł i więcej opcji w Car-Service Marcin Zabiełło

30 złod24,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 17%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Sprawdzenie sprawności samochodu przed zimą podniesie bezpieczeństwo a wymiana oleju poprawi pracę silnika

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 728 864 158.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 24,99 zł zamiast 30 zł za kompleksowe sprawdzenie auta z wymianą oleju,
  • 39,99 zł zamiast 90 zł za ustawienie zbieżności kół,
  • 59,99 zł zamiast 120 zł za kompleksowe sprawdzenie auta z wymianą oleju oraz ustawieniem zbieżności.

Przegląd obejmuje:

  • kontrolę tarcz hamulcowych,
  • smarowanie linek,
  • ocenę stanu oleju,
  • kontrolę akumulatora,
  • więcej.

Więcej informacji dostępne jest na Faceooku.

Car-Service Marcin Zabiełło

Olsztyński serwis posiada szeroką gamę usług. W Car-Service można dokonać kompleksowego przeglądu auta, w którym zostaną sprawdzone podzespoły i najważniejsze układy, a także wymieniony zostanie olej i dokonane inne niezbędne naprawy. W przypadku problemów z zawieszeniem serwis dokona także ustawienia zbieżności kół. Dla bardziej wymagających klientów istnieje możliwość zamontowania haka holowniczego. Do Car-Service mogą śmiało przyjechać także Ci, którzy chcą dokonać sezonowej wymiany opon. Większość usług w serwisie wykonywana jest dla wszystkich samochodów.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Towarowa 20 lok. 14, Olsztyn, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (92028)
Shopping (72)
Bilety (156)
Hotele
lokalne
Olsztyn (371)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (371)
Groupon (344)
Travelist (3)

Polub nas na Facebooku:

Olsztyn jest to miasto położone w północnej Polsce na Warmii. Jest głównym ośrodkiem gospodarczym, edukacyjnym oraz kulturowym w swoim regionie. Olsztyn posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Wokół Olsztyna rozciągają się piękne krajobrazy, lasy oraz jeziora. To dzięki temu  panuje tutaj przyjemny klimat. Olsztyn jest miastem przyjaznym zarówno dla swoich mieszkańców jak i gości odwiedzających oraz turystów. Do Olsztyna dociera też znany w Polsce portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. W specjalnej kategorii "Olsztyn" na swojej stronie prezentuje promocyjne usługi oraz produkty zawierające znaczne rabaty (sięgające nawet do 70%). Codziennie w serwisie Grupeo wyświetlają się propozycje zawierające specjalne bony rabatowe uprawniające do skorzystania z promocji i otrzymania zniżki. Olsztynianie oraz osoby związane z miastem lubią odwiedzać miejscowe restauracje, bary, hotele, punkty rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe. Naprzeciw ich oczekiwaniom portal Grupeo na swojej stronie internetowej prezentuje atrakcyjne rabaty na usługi hotelowe, zniżki do modnych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie- co da pełną satysfakcję z zakupu. Grupeo to także promocyjne produkty takie jak: markowe ciuchy, oryginalne perfumy, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, kursy szkoleniowe, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla najmłodszych oraz wiele rzeczy codziennej potrzeby. Dzięki Grupeo każdy może nabywać wysokiej jakości produkty i usługi po niższej cenie w stosunku do cen rynkowych. Wystarczy tylko zakupić bon rabatowy  dotyczący konkretnej oferty. Warto jednak pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocja ma ograniczoną z góry dostępną ilość do zakupienia przez konsumentów oraz ma ściśle określony czas ważności. Trzeba więc pamiętać, aby decyzję o zakupie specjalnej okazji podejmować w przewidzianym w promocji czasie, gdyż inaczej straci się możliwość zakupu i skorzystania ze zniżki. Grupeo zachęca ludzi do korzystania z zakupów grupowych jako ważnego elementu smartshoppingu. Dzięki serwisowi można nabyć produkty i usługi taniej i odczuwać przy tym satysfakcję z dokonanego wyboru. Celem Grupeo jest dotarcia do jak największej liczby osób i uzmysłowienie im, że każdy w Polsce może zacząć  mądrze oszczedzać jak i zachęcać innych ludzi do korzystania z przywilejów zakupów grupowych!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry