Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

14,99 zł za groupon zniżkowy wart 170 zł na zakup okularów z badaniem wzroku i więcej opcji w Salonach Moda Optyk

170 złod14,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 91%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Oprawki: Ray-Ban, Vogue, MEXX, Pepe Jeans, Vera Wang, Brendel, Carolina Herrera, D&G, Gucci, Armani, Hugo Boss, Chanel, Marc Jacobs i inne

Ważność: groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Opcja 3 dla osób w wieku 40+.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Badanie ostrości wzroku w cenie. Dodatkowy 25% rabat na zakup okularów przeciwsłonecznych. W przypadku przekroczenia wartości grouponu różnicę należy dopłacić w salonie. Jeżeli wartość zamówienia będzie mniejsza niż wartość grouponu, to różnica nie zostanie zwrócona.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel.
89 527 02 01 (ul. Warmińska), 
89 533 42 39 (pl. Konstytucji 3 Maja),
89 542 43 17 (ul. Mickiewicza). 
W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Nie trzeba być wybitnym znawcą sztuki malarskiej, by wiedzieć, jak ważna jest oprawa. Zafunduj sobie z dzisiejszym grouponem w salonie Moda Optyk Elżbieta Wójcik okulary, które w pełni wydobędą Twoje naturalne piękno.

Oferta
Groupony wartościowe na zakup okularów + badanie ostrości wzroku w cenie (warte 80 zł) w 1 z 3 opcji:

1) 14,99 zł za groupon wart 170 zł na zakup okularów korekcyjnych z powłoką antyrefleksyjną firmy Seiko,
2) 19,99 zł za groupon wart 230 zł na zakup okularów korekcyjnych z powłoką antyrefleksyjną Hi-Vision LongLife firmy Hoya lub Optifog firmy Essilor lub
3) 29,99 zł za groupon wart 410 zł na zakup okularów progresywnych w technologii Free Form i dodatkowe okulary warte 185 zł za 1 zł (groupon skierowany do osób w wieku 40+).

Dzięki okularom z salonu Moda Optyk można nie tylko dobrze widzieć, ale i wyglądać. Wizyta rozpocznie się od badania ostrości wzroku, które umożliwi dobranie szkieł o odpowiednich mocach. Później pozostanie już tylko dobór opraw. Pracownicy salonu pomogą dobrać oprawy, które najlepiej będą odpowiadały preferencjom i typowi urody konkretnego klienta. Będzie z czego wybierać: salon oferuje dziesiątki modeli renomowanych marek. W przypadku wyboru opcji 3., do okularów progresywnych dołączona zostanie dodatkowa para warta 185 zł za symboliczną złotówkę.

Moda Optyk
Był rok 1966, kiedy właściciele Moda Optyk rozpoczęli wielką przygodę ze światem okularów. I już od prawie 50 lat istnienia salonu towarzyszy swoim klientom w niejednej “rewolucji okularowej”, proponując najnowocześniejsze modele okularów zgodnie z panującymi aktualnie trendami. Obecnie posiada trzy gabinety, zaś w ofercie samych opraw najbardziej pożądane marki: Ray Ban, Vogue, Marc Jacobs, Mexx i wiele innych. Natomiast aby zapewnić swoim klientom opiekę na najwyższym poziomie, współpracuje z wieloma lekarzami okulistami oraz specjalistami chorób oczu.

Dostępne lokalizacje:

ul. Warmińska 17
tel. 89 527 02 01
Godz. otwarcia: pon.-pt. 10-18, sob. 10-14

pl. Konstytucji 3 Maja 3
tel. 89 533 42 39
Godz. otwarcia: pon.-pt. 9-17, sob. 9-14

ul. Mickiewicza 4
tel. 89 542 43 17
Godz. otwarcia: pon.-pt. 10-18, sob. 10-14


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. pl. Konstytucji 3 Maja 3, 11-041 Olsztyn
ul. Mickiewicza 4, 11-041 Olsztyn
ul. Warmińska 17, 11-041 Olsztyn

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (94121)
Shopping (72)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Olsztyn (413)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (413)
Groupon (349)
Travelist (3)

Polub nas na Facebooku:

Olsztyn jest to miasto położone w północnej Polsce na Warmii. Jest głównym ośrodkiem gospodarczym, edukacyjnym oraz kulturowym w swoim regionie. Olsztyn posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Wokół Olsztyna rozciągają się piękne krajobrazy, lasy oraz jeziora. To dzięki temu  panuje tutaj przyjemny klimat. Olsztyn jest miastem przyjaznym zarówno dla swoich mieszkańców jak i gości odwiedzających oraz turystów. Do Olsztyna dociera też znany w Polsce portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. W specjalnej kategorii "Olsztyn" na swojej stronie prezentuje promocyjne usługi oraz produkty zawierające znaczne rabaty (sięgające nawet do 70%). Codziennie w serwisie Grupeo wyświetlają się propozycje zawierające specjalne bony rabatowe uprawniające do skorzystania z promocji i otrzymania zniżki. Olsztynianie oraz osoby związane z miastem lubią odwiedzać miejscowe restauracje, bary, hotele, punkty rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe. Naprzeciw ich oczekiwaniom portal Grupeo na swojej stronie internetowej prezentuje atrakcyjne rabaty na usługi hotelowe, zniżki do modnych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie- co da pełną satysfakcję z zakupu. Grupeo to także promocyjne produkty takie jak: markowe ciuchy, oryginalne perfumy, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, kursy szkoleniowe, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla najmłodszych oraz wiele rzeczy codziennej potrzeby. Dzięki Grupeo każdy może nabywać wysokiej jakości produkty i usługi po niższej cenie w stosunku do cen rynkowych. Wystarczy tylko zakupić bon rabatowy  dotyczący konkretnej oferty. Warto jednak pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocja ma ograniczoną z góry dostępną ilość do zakupienia przez konsumentów oraz ma ściśle określony czas ważności. Trzeba więc pamiętać, aby decyzję o zakupie specjalnej okazji podejmować w przewidzianym w promocji czasie, gdyż inaczej straci się możliwość zakupu i skorzystania ze zniżki. Grupeo zachęca ludzi do korzystania z zakupów grupowych jako ważnego elementu smartshoppingu. Dzięki serwisowi można nabyć produkty i usługi taniej i odczuwać przy tym satysfakcję z dokonanego wyboru. Celem Grupeo jest dotarcia do jak największej liczby osób i uzmysłowienie im, że każdy w Polsce może zacząć  mądrze oszczedzać jak i zachęcać innych ludzi do korzystania z przywilejów zakupów grupowych!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry