Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Skaling, polerowanie, fluoryzacja z konsultacją i więcej od 89,99 zł w Gabinecie Stomatologicznym Marlena Pedowska

od89,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Pakiet zabiegów przywracających zębom naturalną biel i chroniących przed próchnicą

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Oferta nie łączy się z innymi promocjami i rabatami. Groupon wartościowy z opcji 2. można wykorzystać dopiero podczas następnej wizyty, a groupon z opcji 3. - podczas dwóch następnych wizyt.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 505 008 736. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 89,99 zł za pakiet stomatologiczny
  • 99,99 zł za pakiet stomatologiczny oraz groupon o wartości 75 zł do wykorzystania podczas następnej wizyty
  • 109,99 zł za pakiet stomatologiczny oraz groupon o wartości 150 zł do wykorzystania podczas 3 następnych wizyt

Opcja 2. i 3.  zawierają groupon wartościowy, który można wykorzystać na dowolne, pozostałe usługi stomatologiczne.

Pakiet stomatologiczny obejmuje:

  • skaling, 
  • polerowanie, 
  • fluoryzacja 
  • konsultacja stomatologiczna i plan leczenia

Gabinet Stomatologiczny Marlena Pedowska

Piękny i zdrowy uśmiech - takie założenie przyświeca założycielom gabinetu stomatologicznego Marleny Pedowskiej. Wykonywane na miejscu usługi z stomatologi zachowawczej, periodontologii, protetyki, chirurgii czy implantologii, to nie tylko wysoka jakość ale też ogromne doświadczenie pracujących tu specjalistów. Każda wizyta poprzedzona jest szczegółową konsultacją medyczną, podczas której pacjent zapoznaje się z zasadami odpowiedniej profilaktyki.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Al. Racławickie 34, 20-034 Lublin

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (90813)
Shopping (72)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Lublin (570)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (570)
Groupon (493)
Travelist (2)
Kuptravel (1)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Lublin jest to miasto położone w południowo-wschodniej Polsce nad rzeką Bystrzycą. Jest głównym ośrodkiem gospodarczym, edukacyjnym oraz kulturowym w swoim regionie. Lublin posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Wokół Lublina rozciągają się piękne krajobrazy, lasy oraz jeziora przyciągając tym ludzi spragnionych relaksu i odpoczynku. Lublin jest miastem przyjaznym zarówno dla swoich mieszkańców jak i gości odwiedzających jak i turystów. Do Do tego miasta dociera też znany w Polsce portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. W specjalnej kategorii "Lublin" na swojej stronie prezentuje promocyjne usługi oraz produkty zawierające znaczne rabaty. Każdego dnia w serwisie Grupeo przedstawiane są propozycje ofert zawierających specjalne bony rabatowe uprawniające do skorzystania z promocji i otrzymania zniżki. Lublinianie oraz osoby związane z miastem chętnie odwiedzają lokalne restauracje, bary, hotele, punkty rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe. Znając ich oczekiwania portal Grupeo na swojej stronie internetowej prezentuje atrakcyjne rabaty na usługi hotelowe i noclegowe, zniżki do smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i każdy powinien znaleźć tutaj coś odpowiedniego dla siebie- co da pełną satysfakcję z podjętej decyzji o zakupie. Grupeo to także promocyjne produkty codziennego użytku takie jak: markowe ciuchy, oryginalne perfumy, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, kursy szkoleniowe, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla najmłodszych itp. Dzięki Grupeo każdy może nabywać wysokiej jakości produkty i usługi po niższej cenie w stosunku do cen rynkowych (rabaty sięgają nawet 70%). Droga do tego jest prosta! Wystarczy tylko zakupić bon rabatowy dotyczący konkretnej oferty handlowej. Warto jednak pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocja ma ograniczoną z góry dostępną ilość dla konsumentów oraz ma ściśle określony czas ważności. Trzeba więc pamiętać, aby decyzję o zakupie bonu podejmować w przewidzianym w promocji czasie, gdyż inaczej straci się możliwość jego zakupu i skorzystania ze zniżki. Grupeo zachęca ludzi do korzystania z zakupów grupowych jako ważnego elementu smartshoppingu. Nabywanie produktów i usług taniej i odczuwanie przy tym satysfakcji z dokonanego wyboru- to podstawowe zalety współpracy z serwisem Grupeo jak i korzyści płynące z zakupów grupowych na polskim rynku.

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry