Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Nauka strzelania z różnej broni palnej od 249,99 zł w Hnatow Szkolenia Strzeleckie (do - 39%)

400 złod249,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 38%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Nauka posługiwania się bronią palną, m.in. z użyciem Glocka 17 (9mm), pistoletu CZ 75 (5,6 mm), pistoletu TT 33 (7,62), czy AK 47 z lunetą

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 3 groupony. Osoby pon. 18 lat muszą mieć zgodę opiekunów prawnych
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Dojazd zapewnia organizator.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 500 467 169 lub mailowa: [email protected] Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 249,99 zł zamiast 400 zł za szkolenie dla 1 osoby,
  • 489,99 zł zamiast 800 zł za szkolenie dla 2 osób,
  • 969,99 zł zamiast 1600 zł za szkolenie dla 4 osób.

Szkolenie rozpoczyna się od wstępu teoretycznego, podczas którego wykwalifikowany instruktor strzelectwa pokazuje, jak sprawnie i bezpiecznie posługiwać się różnymi rodzajami broni. Do dyspozycji uczestników są m.in.: pistolet Glock 17 (9mm), pistolet CZ 75 (5,6 mm), pistolet TT 33 (7,62), AK 47 z lunetą (kałasznikow), czy strzelba gładkolufowa Winchester Defender Shotgun. Po szkoleniu teoretycznym następuje czas na wykorzystanie nabytej wiedzy – podczas części praktycznej uczestnik otrzymuje pakiet amunicji i strzela aż do wyczerpania zapasów.

Hnatow Szkolenia Strzeleckie

Placówka specjalizuje się w profesjonalnych szkoleniach strzeleckich – wykwalifikowani instruktorzy organizują kursy strzelania bojowego z broni palnej, imprezy integracyjne dla firm i grup oraz szkolenia dla służb mundurowych i szkół ochrony. Ponadto w Hnatow Szkolenia Strzeleckie można przejść seminarium pierwszej pomocy, które prowadzi zawodowo czynny ratownik medyczny.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 art. 4 pkt. 8, pkt. 12, art. 6 pkt. 1 i 2.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Lwowska 26/38 Strzelnica Bojowa pod Lublinem,, 20-128 Lublin

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (83466)
Shopping (66)
Bilety (162)
Hotele
lokalne
Lublin (540)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (540)
Groupon (468)
Travelist (2)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Lublin jest to miasto położone w południowo-wschodniej Polsce nad rzeką Bystrzycą. Jest głównym ośrodkiem gospodarczym, edukacyjnym oraz kulturowym w swoim regionie. Lublin posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Wokół Lublina rozciągają się piękne krajobrazy, lasy oraz jeziora przyciągając tym ludzi spragnionych relaksu i odpoczynku. Lublin jest miastem przyjaznym zarówno dla swoich mieszkańców jak i gości odwiedzających jak i turystów. Do Do tego miasta dociera też znany w Polsce portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. W specjalnej kategorii "Lublin" na swojej stronie prezentuje promocyjne usługi oraz produkty zawierające znaczne rabaty. Każdego dnia w serwisie Grupeo przedstawiane są propozycje ofert zawierających specjalne bony rabatowe uprawniające do skorzystania z promocji i otrzymania zniżki. Lublinianie oraz osoby związane z miastem chętnie odwiedzają lokalne restauracje, bary, hotele, punkty rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe. Znając ich oczekiwania portal Grupeo na swojej stronie internetowej prezentuje atrakcyjne rabaty na usługi hotelowe i noclegowe, zniżki do smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i każdy powinien znaleźć tutaj coś odpowiedniego dla siebie- co da pełną satysfakcję z podjętej decyzji o zakupie. Grupeo to także promocyjne produkty codziennego użytku takie jak: markowe ciuchy, oryginalne perfumy, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, kursy szkoleniowe, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla najmłodszych itp. Dzięki Grupeo każdy może nabywać wysokiej jakości produkty i usługi po niższej cenie w stosunku do cen rynkowych (rabaty sięgają nawet 70%). Droga do tego jest prosta! Wystarczy tylko zakupić bon rabatowy dotyczący konkretnej oferty handlowej. Warto jednak pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocja ma ograniczoną z góry dostępną ilość dla konsumentów oraz ma ściśle określony czas ważności. Trzeba więc pamiętać, aby decyzję o zakupie bonu podejmować w przewidzianym w promocji czasie, gdyż inaczej straci się możliwość jego zakupu i skorzystania ze zniżki. Grupeo zachęca ludzi do korzystania z zakupów grupowych jako ważnego elementu smartshoppingu. Nabywanie produktów i usług taniej i odczuwanie przy tym satysfakcji z dokonanego wyboru- to podstawowe zalety współpracy z serwisem Grupeo jak i korzyści płynące z zakupów grupowych na polskim rynku.

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry